Biegasz? Pomagasz! Już 20 września możesz pobiec w jednym z najbardziej prestiżowych biegów w Polsce - 58. Biegu Westerplatte! Wylicytuj 1 z zaledwie 75 dostępnych pakietów startowych! Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na Stacjonarne i Domowe Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. Ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.
Cena wywoławcza 1 pakietu to 79 zł.
Bieg organizuje Gdański Ośrodek Sportu dla oddania hołdu Obrońcom Wybrzeża z Września 1939 roku.

250 tys. PLN – tyle musi zebrać CO MIESIĄC na bieżące potrzeby Fundacja Hospicyjna prowadząca Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.  Właśnie dlatego Fundacja uruchomiła serię zbiórek, które mają pomóc w zebraniu potrzebnych środków. Wspierają ją w tym m.in. gwiazdy sportu. Od dziś na Allegro.pl można licytować indywidualny trening piłkarski z najbardziej utytułowanym trenerem gdańskiej Lechii Piotrem Stokowcem, trening z mistrzynią świata w skoku o tyczce, Anią Rogowską oraz walkę bokserską z Krzysztofem „Żołnierzem” Rytą.

Cztery biegi, cztery medale i cztery okazje, by wesprzeć Fundację Hospicyjną oraz Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku. A wszystko dzięki V jubileuszowej edycji biegu Run Beach Morning. Wyjątkowej, bo wirtualnej. A to oznacza, że każdy, bez względu na to, gdzie mieszka, może wziąć w niej udział!

Czym są biegi wirtualne? To proste - zamiast biec jednego dnia w większej grupie, musisz samodzielnie pokonać minimalny dystans 5 kilometrów w określonym terminie. Wszystko dokumentujesz dowolną aplikacją i przesyłasz do organizatorów. A w jaki sposób mogę pomóc? - pewnie się zastanawiasz. Ano, wystarczy wykupić jednej z dwóch pakietów na zrzutce.pl - z każdego z nich 10 zł zostaje przekazanych na różne podopiecznych Fundacji i Hospicjum Dutkiewcza.

Fundacja Hospicyjna wraz ze słonikiem Tumbo uruchomiła nowoczesny portal z mikropłatnościami. Zbiórka poprzez www.pomagamtumbo.pl połączona jest z grą, na którą składa się pięć etapów, a celem każdego z nich jest zebranie 50 tys. PLN. W sumie Słonik Tumbo i jego przyjaciele muszą zebrać 250 tys. PLN, by wciąż móc pomagać rocznie 1000 dzieci osieroconym w całej Polsce.

Sympatyczny pomarańczowy Słonik Tumbo jest symbolem Funduszu Dzieci Osieroconych Tumbo Pomaga. Fundacja Hospicyjna stworzyła ten fundusz, by objąć opieką najmłodszych, którzy przeżywają stratę kogoś bliskiego. Dzieci osierocone potrzebują pomocy na wielu płaszczyznach: psychologicznej, materialnej, edukacyjnej.

KLIKNIJ - ZAGRAJ - POMAGAJ: https://pomagamtumbo.pl/