Zgłoś swoją firmę

Twoja firma może być partnerem wielu naszych działań. Mamy nadzieję, że wśród poniższych propozycji znajdziesz kilka, które będziesz mógł wybrać dla swoich pracowników.

Kup kartkę świąteczną. Każdego roku zaprzyjaźnieni z Fundacją artyści oraz dzieci z trójmiejskich szkół podstawowych przygotowują nowe wzory kartek świątecznych, zarówno na Boże Narodzenie, jak i na Wielkanoc. Nie pozwól zaniknąć tej pięknej tradycji, zamów dowolną liczbę dla swoich kontrahentów i w ten sposób pomóż nam pomagać. Istnieje możliwość wydrukowania kartek ze specjalnymi życzeniami firmowymi. Zapraszamy po ofertę.

Kup kolędy. Fundacja Hospicyjna wydała atrakcyjną płytę z kolędami w wykonaniu gdańskiego dziecięcego Zespołu Piosenki i Tańca DON DON. Jest ona dobrym pomysłem na prezent dla pracowników, a jednocześnie okazją do wsparcia fundacyjnych działań. Gorąco polecamy!

Zaproponuj tzw. payroll giving. Pracownicy Twojej firmy mogą przekazywać na rzecz Fundacji regularną darowiznę części przychodów (np. „końcówki” pensji, stałą kwotę, stały procent). Wystarczy, że złożą odpowiednią deklarację w swojej księgowości.

Przekaż dary rzeczowe. Z pewnością jest wiele rzeczy, które Twoja firma może przekazać Fundacji, by mogła ona sprawniej funkcjonować i obejmować opieką większą liczbę osób. Lista naszych aktualnych potrzeb jest do wglądu tutaj. Warto również zainteresować się aktualnymi akcjami Funduszu Dzieci Osieroconych, w ramach których spełniamy marzenia jego podopiecznych („Kolorowy Piórnik”, „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka”, „Mikołaje Łączcie się”).

Zaangażuj pracowników. Twoi pracownicy lub współpracownicy na pewno mogą dla nas dużo zrobić. Do zaoferowania mają swoje zawodowe umiejętności, prywatne pasje i wolny czas. Zapraszamy do kontaktu. (Anna Włodkowska, tel.: 668 450 743, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska