Filmy

Spod skrzydeł Fundacji wyszło parę filmów upowszechniających problematykę końca życia, żałoby i wolontariatu, przystosowanych do różnych grup wiekowych.

„Praca z osobami w żałobie”, cz. I i cz. II

Dwa filmy edukacyjno-szkoleniowe pod wspólnym tytułem „Praca z osobami w żałobie” powstały jako materiały uzupełniające do warsztatów przeprowadzonych w ramach kampanii „Hospicjum to też Życie” przez specjalistki od pomocy w żałobie: Panią Annę Dodziuk oraz Bożenę Winch. Stanowią również uzupełnienie poradnika dla wszystkich pragnących pomóc osobom, które doznały straty, zatytułowanego „Strata, osierocenie i żałoba”.

„Rozmowy o końcu życia i wolontariacie hospicyjnym”

„Rozmowy o końcu życia i wolontariacie hospicyjnym” to zbiór składający się z czterech filmów. Trzy z nich to filmy edukacyjne na temat hospicjum i wolontariatu, przeznaczonego dla trzech grup wiekowych. Czwarty film, „Czy to jedyne takie miejsce?”, przeznaczony jest dla nauczycieli, rodziców i innych osób dorosłych. Pokazuje przykłady działania wolontariatu, tego jak wiele mogą osiągnąć ludzie, których łączy chęć pomagania, oraz zbiór wskazówek jak taką działalnością rozpocząć.

Do filmów dołączona jest broszura, zawierająca przykładowe scenariusze zajęć dydaktycznych na temat ciężkiej choroby, umierania, hospicjum oraz wolontariatu hospicyjnego.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska