Rada Fundacji Hospicyjnej

Anna Janowicz

tel. kom.: 668 450 742

Wiceprezes Fundacji Hospicyjnej,
Dyrektor ds. finansów i rozwoju

Agnieszka Wirpszo
el.: 58 34 06 133
tel.: 668 450 751

Dyrektor ds. Wsparcia Socjalnego i Pozyskiwania Środków

Justyna Ziętek

tel. kom.: 662 692 831

Wiceprezes Fundacji Hospicyjnej,
Kierownik ds.edukacji i pomocy psychologicznej

Agnieszka Paczkowska

tel.: 668 450 753

Koordynator ds. Wydawnictw

Magda Małkowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom.: 668 450 740

Fundraiser

Beata Łopatniuk

tel. kom.: 662 692 843