Dzisiaj dr Anna Janowicz przestała pełnić obowiązki Prezeski Zarządu Fundacji Hospicyjnej.

Czas na zmianę… Po 6 latach zarządzania Fundacją Hospicyjną, obejmowania wszystkiego, ale na pewnym ogólnym poziomie, chcę wrócić do działania bliżej podopiecznych, które realizowałam wcześniej przez wiele lat i jest dla mnie ważne. To projekty pomocowe i edukacyjne, szukanie inspiracji do kolejnych, nowych sposobów pomagania chorym i ich opiekunom rodzinnym. Pomysłów mam wiele… Bardzo (!) dziękuję Wszystkim (szczególnie Pracownikom i Wolontariuszom), którzy towarzyszyli mi w czasie mojej prezesury, zaufali i wspierali, zapraszam do współpracy w tej nowej roli. Dziękuję!– mówi Anna Janowicz.

Serdecznie dziękujemy Ani za sześć lat pracy na czele Fundacji Hospicyjnej. To był ciężki okres, ale zakończony wieloma sukcesami dla dobra naszych podopiecznych. Dziękujemy za trud włożony w prowadzenie zespołu. Jednocześnie życzymy kolejnych sukcesów w wybranej przez siebie drodze zawodowej – mówią członkowie Rady Fundacji oraz pracownicy jednego z największych gdańskich NGO-sów.

Do momentu wyboru nowego Prezesa, zarządzanie Fundacją Hospicyjną przejęły obecne wiceprezeski Agnieszka Paczkowska oraz Justyna Ziętek.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska