X Charytatywny Bal z Sercem pod hasłem „All you need is love!” pokazał nam Państwa szczodrość i wrażliwość. Ostateczny przychód balu poznamy, gdy wpłyną do nas zadeklarowane darowizny. Spodziewamy się wyniku ponad 550 tys. zł! Dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie, pomoc i obecność.

Środki zebrane podczas Balu przeznaczymy na bieżące potrzeby Hospicjum Dutkiewicza oraz budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej. Jego podopieczni będą otoczeni opieką na najwyższym poziomie, zapewniona im będzie rehabilitacja oraz zajęcia terapeutyczne. Opiekunom da szansę odpoczynku, którego tak bardzo potrzebują. Będą mieli możliwość zadbania o własne zdrowie, wykorzystania czasu na pracę lub osobisty rozwój. To wspaniałe, że włączają się Państwo w tę inicjatywę, która bez Was byłaby trudna do zrealizowania. Organizacja balu to miesiące przygotowań, z udziałem wielu serdecznych osób, życzliwych instytucji. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w tym wydarzeniu.

Patronat honorowy nad Balem objęli: Ambasada Brytyjska w Warszawie i Konsul Honorowy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Gdańsku Marek Głuchowski oraz Prezydent Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce Magdalena Pramfelt, Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz oraz Kanclerz Loży Gdańskiej BCC Maciej Dobrzyniecki, Prezes Zarządu Gdańskiego Klubu Biznesu Marek Głuchowski i Prezydent Pracodawców Pomorza Zbigniew Canowiecki.

 

Bal poprowadzili Iwona Schymalla i Maciej Orłoś. Złote serduszka, tradycyjne wyróżnienie i podziękowanie dla współorganizatorów balu, odebrali płk Dominik Morgan, attaché wojskowy Wielkiej Brytanii oraz Konsul Honorowy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Gdańsku - pan Marek Głuchowski. Dodatkowe słowa podziękowania kierujemy do Pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz, która nie tylko zaszczyciła nas swoją obecnością, ale również zmobilizowała licytujących do przekazania na naszą rzecz aż 30 000 zł za możliwość uczestniczenia w jej dniu pracy. Gościem specjalnym wieczoru był także Borys Szyc, który brawurowo poprowadził licytację weekendu z Jaguarem F-Type i zaproszenia na spektakl ze swoim udziałem.

 

Wspaniałe muzyczne wrażenia zawdzięczamy Johnowi Porterowi, Przemkowi Radziszewskiemu oraz zespołowi Swing Thing. Niezwykły pokaz tańca zaprezentował Zespół Tańca Irlandzkiego i Szkockiego Uniwersytetu Gdańskiego Trebraruna.

 

O kulinarne doznania tego wieczoru zadbało Amber Side Bar & Restaurant. Menu wzbogacone było o przystawki według pomysłu i w wykonaniu znakomitych szefów kuchni: Kevina Aistona, Marcina Popielarza i Rafała Koziorzemskiego.

 

Do ogromnego sukcesu finansowego balu przyczynili się wszyscy sponsorzy i darczyńcy, goście, a także uczestnicy licytacji. Dziękujemy Państwu za niezwykłe emocje towarzyszące aukcji głośnej, na której najwyższy wynik 45 000 zł, osiągnęła kolacja z Lechem Wałęsą w restauracji Biały Królik w Gdyni.

 

Za niezawodną pomoc w organizacji balu, wspaniałe, gościnne progi, dziękujemy dyrektorowi Basilowi Kerskiemu i zespołowi Europejskiego Centrum Solidarności. Serdeczne podziękowania kierujemy również do naszego zespołu wolontariuszy.

 

X Charytatywny Bal z Sercem zainicjował zbiórkę na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej. Dziękujemy za ten fantastyczny start i prosimy o kibicowanie nam w kolejnych etapach pozyskiwania środków na ten cel. Wszyscy chętni do wsparcia mogą kierować wpłaty na nr konta:

60 1540 1098 2001 5562 3339 0002

z dopiskiem: Centrum Opieki Wytchnieniowej.

Dowiedz się więcej o opiece wytchnieniowej 

Obejrzyj pełną fotorelację z X Charytatywnego Balu z Sercem

Sponsorzy balu

Sponsorzy platynowi: JohnnyBros, Marvipol, Jaguar, Land Rover, sponsor indywidualne

Sponsorzy złoci: Zarząd Portu Morskiego Gdynia, Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara, Ecol Group, Provident

Sponsorzy srebrni: Mowi Poland, PB Górski, Abakus, Olivia Business Centre

Patronat medialny:

Gazeta Wyborcza Trójmiasto, Dziennik Bałtycki, Trójmiasto.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Express Biznesu, Zatoka Piękna

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska