Pomaganie innym jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Teraz można zrobić to przy okazji zakupów internetowych w ponad 1000 sklepów! Wystarczy skorzystać z aplikacji FaniMani i uruchomić darowiznę na rzecz Fundacji Hospicyjnej. Z każdych zakupów sklepy przekazują od 1% nawet do 6% wartości koszyka.

Pandemia zmieniła nasze zwyczaje zakupowe i coraz więcej z nas robi zakupy w sklepach internetowych. To ważne, że przy tej okazji można pomóc innym, także Fundacji Hospicyjnej, która prowadzi Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. Ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Fundusz Dzieci Osieroconych Tumbo Pomaga oraz programy wsparcia osób w żałobie i opiekunów rodzinnych. W czasie pandemii musimy zebrać na nasze działania 250 tys. zł - to 30% więcej niż przed pandemią. Każda złotówka ma dla nas ogromną wartość.

 Dzięki zebranym pieniądzom możemy m.in. jechać do chorego zawsze, gdy ten tego potrzebuje, objąć jego i jego bliskich opieką psychologiczną, zapewnić bezpłatną rehabilitację, dofinansować edukację dzieci osieroconych, zapewnić opiekę wytchnieniową dla opiekunów rodzinnych naszych pacjentów w Hospicjum Domowym. Więcej dowiesz się na www.pomagamhospicjum.pl


Na czym polega to rozwiązanie?

 FaniMani.pl - to pierwszy w Polsce taki serwis, dzięki któremu przy okazji robienia zakupów przez internet można wspierać organizacje społeczne bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Fundacja Hospicyjna za to nic nie płaci, a kupujący nic nie dopłaca do zakupów.

 Od czego zacząć?

Zarejestruj się w serwisie lub w aplikacji poprzez ten link - dzięki temu przy pierwszych zakupach Fundacja otrzyma od FaniMani dodatkowo 5 zł: https://fanimani.pl/zaproszenie/472/df560d8b8b414ffe8a044497d24bf642/

Co dalej?

Zrób zakupy tak, jak zawsze i zapłać tyle samo ile byś zapłacił/a bez FaniMani. Na swoim koncie w FaniMani zobaczysz i możesz sprawdzić swoje naliczone darowizny.

Możesz robić zakupy przez Aplikację Mobilną FaniMani (Android, iPhone) albo wejść na fanimani.pl/sklepy i przejść do sklepu. 

PAMIĘTAJ: Zainstaluj w przeglądarce Przypominajkę, która automatycznie przypomni o darowiźnie, gdy będziesz na internetowych zakupach (rozszerzenie do przeglądarki Chrome, Firefox, Opera)

Zrób zakupy ineterentowe przez FaniMani.pl i wesprzyj w ten sposób podopiecznych Fundacji Hospicyjnej!

Dla tych, którzy nie mają czasu czytać, wszystko w filmowym skrócie: VIDEO

 

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska