Zapraszamy na koncert z cyklu Głosy dla Hospicjów. W związku z 35-leciem powstania Domowego Hospicjum dla Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC, a także 15-leciem działalności Fundacji Hospicyjnej wydarzenie będzie miało wyjątkowy, jubileuszowy charakter. 13 października 2018 roku w Międzynarodowy Dzień Hospicjów i  Opieki Paliatywnej Polska Filharmonia Bałtycka wypełni się pięknymi brzmieniami dedykowanymi tym, którzy od lat pochylają się nad losem nieuleczalnie chorych i ich rodzin. Gwiazdami wieczoru będą zespół Zakopower i Joanna Kondrat.

Stajemy oko w oko z sytuacjami trudnymi. Mamy świadomość kresu, dlatego doceniamy każdą piękną chwilę. Codziennie mierzymy się z możliwościami, czasem, finansami. Działamy zespołowo, bo tylko wtedy mamy szansę na powodzenie. Idziemy do przodu, mimo że czasem małymi krokami. Ponieważ chcemy wspierać innych, prosimy o pomoc i ją otrzymujemy. Jesteśmy wdzięczni.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy zwalniamy tempo i skupiamy się na tym, co ważne: rodzinie, przyjaciołach i znajomych. Z niecierpliwością i zaciekawieniem czekamy też na życzenia, te prywatne i te zawodowe, zawsze dobre i pełne serdeczności.

Słońce jest z nami już od wiosny, kwiaty kwitną i rumienią się kolorami, w ogrodzie Hospicjum tętni życie. Z końcem roku szkolnego, tradycyjnie już, zaprosiliśmy naszych podopiecznych z rodzinami do wspólnego powitania lata.

IV Konferencja

Wiatr w żagle