Jak co roku zachęcamy wszystkich do spełnienia świątecznych życzeń dzieci chorych, ich rodzeństwa, podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych "Tumbo Pomaga" z Pomorza. Zajrzyjcie do naszego listu do św. Mikołaja. Może spełnicie któreś z nich? Nie zwlekajcie! Na przesyłki czekamy do 30 listopada. Pełna lista marzeń tutaj.

Stajemy oko w oko z sytuacjami trudnymi. Mamy świadomość kresu, dlatego doceniamy każdą piękną chwilę. Codziennie mierzymy się z możliwościami, czasem, finansami. Działamy zespołowo, bo tylko wtedy mamy szansę na powodzenie. Idziemy do przodu, mimo że czasem małymi krokami. Ponieważ chcemy wspierać innych, prosimy o pomoc i ją otrzymujemy. Jesteśmy wdzięczni.

Dokonują się sprawy niezwykłe. 24 października w Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku spotkaliśmy się z Prezydentem Miasta Gdańska, Pawłem Adamowiczem i ostatecznie złożyliśmy podpisy pod listem intencyjnym, na podstawie którego Miasto przekaże nam w użytkowanie działkę, na której powstanie Centrum Opieki Wyręczającej. Centrum, z którego pomocy skorzystają opiekunowie rodzinni, na co dzień zajmujący się swoimi bliskimi: z niepełnosprawnościami, ciężko chorymi, niesamodzielnymi, dorosłymi lub dziećmi.

Tegoroczne lato upłynęło nam pod znakiem rowerowych przygód. 1245 osób przyłączyło się do akcji „Odlottowa jazda”. W nieco ponad dwa miesiące pokonali aż 646 592 km i tym samym pomogli nam zdobyć 20 000 zł. To niezwykły wyczyn, za który chcemy podziękować podczas osobistego spotkania. Wszystkich, którzy włączyli się w akcję zapraszamy 24.11.2018 o godz. 11.00 do Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC ul. Kopernika 6 w Gdańsku.