Tegoroczny bal, pod hasłem Share together, który patronatem honorowym objęli między innymi Tunç Üğdül, Ambasador Republiki Turcji w Polsce, oraz Serdar Davran, Honorowy Konsul Generalny Republiki Turcji w Gdańsku, tym razem odbył się w  AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku.

Wolontariat to siła napędowa wielu naszych działań. Dzięki pomocy osób dobrej woli każdego roku możemy pomagać ponad 1000 pacjentów Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza, podopiecznym Funduszu Dzieci Osieroconych „Tumbo Pomaga” rozwijać działania na rzecz opiekunów rodzinnych. Aby wyrazić ogromną wdzięczność osobom, które aktywnie nas wspierają, od 2011 r. nadajemy im tytuły Honorowych Wolontariuszy.

Wiosną, z inicjatywy hospicjów  w całej Polsce odbywają się kwesty i parady, z myślą o osobach u kresu życia. Na Pomorzu kilka tysięcy wolontariuszy będzie kwestować, wręczając darczyńcom za datki żonkile. Zapraszamy wszystkich do akcji i śledzenia motocyklowej sztafety, która połączy Puck, Gdynię, Sopot i Gdańsk, gdzie zakończona zostanie tradycyjną paradą do fontanny Neptuna.

Znajdź Swój Powód

Przekaż 1%