Fundusz Dzieci Osieroconych

 

Fundusz Dzieci Osieroconych powstał przy Fundacji Hospicyjnej jako odpowiedź na wciąż rosnącą potrzebę roztoczenia specjalnej opieki nad dziećmi, których najbliżsi znajdują się lub znajdowali pod opieką hospicjów. Jego symbolem i zarazem maskotką zostało pomarańczowe słoniątko o imieniu Tumbo. Prawdziwe słonie po śmierci współbratymca ogromnie cierpią i przeżywają żałobę. Funduszowy słonik, mimo że już bez mamy i taty, trąbę trzyma wzniesioną ku górze – na znak oswojenia się z trudną sytuacją i zwycięstwa dobrych myśli.

 

Jeśli szukasz wsparcia dla siebie lub swojego dziecka po stracie, jeśli szukasz kontaktu z psychologiem - wejdź na stronę TUMBOPOMAGA.PL. To największa baza wiedzy i materiałów na temat wsparcia dzieci i młodzieży w stracie oraz w żałobie.

Głównym zadaniem Funduszu Dzieci Osieroconych jest aktywne towarzyszenie w żałobie, polegające m.in. na wsparciu psychicznym i pomocy ekonomicznej rodzinie, której sytuacja materialna wraz z odejściem jednego z jej członków często się pogarsza. Do tej pory pomoc uzyskało ponad 9 500 podopiecznych.

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Kontakt

Wszelkie pytania i e-maile prosimy kierować na adres:
a.wlodkowska@fundacjahospicyjna.pl

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska