Serdecznie zapraszamy do zakupów i rejestracji na stronie internetowej księgarni Fundacji Hospicyjnej.

Zamówienia indywidualne można składać rejestrując się na stronie, za pośrednictwem wybranego przez Państwa loginu i hasła.

 

Zamówienia hurtowe:

•e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

•telefonicznie: 58 343 80 92 lub 697 998 206

bądź pisemnie:

Księgarnia Fundacji Hospicyjnej

ul. Chodowieckiego 10

80-208 Gdańsk

 

Zasady dokonywania zakupów dla klientów indywidualnych określa Regulamin:

1. 

Księgarnia prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Wszystkie ceny podane na stronie Księgarni fundacji Hospicyjnej są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. 

3.

Na wszystkie publikacje sprzedawane w naszej księgarni wystawiamy dokument sprzedaży potwierdzający zakup przez klienta. 

4.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

5.

Możliwe są następujące formy płatności:

Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.

Przelewem - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy. Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu. 

 

nr konta do przelewu: BOŚ SA, I o/ Gdańsk 07 1540 1098 2001 5562 4727 0007

6.

Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania paczki (24-48h) oraz czas dostawy.

W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. 

Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

7.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

8.

Przesyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie za przedpłatą na konto, po wcześniejszym potwierdzeniu kosztów transportu, wyliczonym indywidualnie dla każdego zamówienia.

 

9.

W przypadku niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem prosimy o przesłanie takiej informacji lub powiadomienie telefoniczne obsługi księgarni.

W terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności z zamówieniem, księgarnia ustosunkuje się do sprawy.

10.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowej przesyłki, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

11.

Informacje znajdujące się na stronach Księgarni Fundacji Hospicyjnej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach księgarni, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. 

12.

Regulamin określa zasady zakupów w księgarni. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002

Tworzymy Centrum Opieki Wytchnieniowej

Zamów kartkę!

Mikołaje, łączcie się!

Rocznik

 

Pomorskie S.O.S

Księgarnia