Sobota upłynęła w rytm dźwięków muzyki oraz sportowych atrakcji dla najmłodszych w Parku Oruńskim. Po deszczowym dniu, w piękny, rześki wieczór w Amfiteatrze Orana dali niezapomniany koncert Joanna Kondrat i Krzysztof Antkowiak.

Dzień z Hospicjum Dutkiewicza dostarczył wielu wrażeń. Stoisko Fundacji Hospicyjnej znalazło się w malowniczej części Parku Oruńskiego, w sąsiedztwie białej altany i pomnika Tatara RP, którego zdobiła nie tylko charakterystyczna lanca, ale również towarzystwo hospicyjnych balonów, czyniąc z niego honorowego wolontariusza.

W pierwszej części wydarzenia wystąpiła Karolina Bartoszewska, która zagrała na Rav Vast Drum. Instrument, których pokochała pochodzi z rodziny idiofonów, zachwycając podczas koncertu o pięknym, głębokim i długim brzmieniem. Następnie na scenie pojawiła się Beata Bartelik, znana miłośnikom muzyki z występu na Festiwalu w Opolu, gdzie zaprezentowała Sen na Pogodne Dni. Na zakończenie pierwszej części dnia wstąpiło dwoje młodych adeptów sztuki muzycznej. Grający na skrzypcach Adam Trzebiatowski oraz wiolonczelistka Dominika Radzicka, którym akompaniowała na fortepianie dr Ewa Sarwińska.

Obok atrakcji muzycznych nie zabrakło również rekreacji, a wszystko za sprawą instruktorów ze SPORTPLAY. Adam Zagórski i Jacek Czeczot to nie tylko znakomici animatorzy, ale także autorzy programu Ninja Kids, którzy specjalizują się w treningach outdoorowych dla najmłodszych.

Finałem Dnia był wielki koncert w Amfiteatrze Orana podczas, którego wystąpili Joanna Kondrat i Krzysztof Antowiak, wspierani przez młodą gdańską wokalistkę Hanyę. Wieczór w Oruni, był rześki i pogodny, sprzyjający spacerom na świeżym powietrzu. Dlatego w Amfiteatrze Orana zebrała się liczna widownia, której towarzyszyli wolontariusze w żółtych koszulkach zbierając datki na rzecz Hospicjum Dutkiewicza.

Joanna Kondrat i Krzysztof Antkowiak dali fantastyczny koncert, który zaangażował widownię. A jego finałem były przyjęte głośnym aplauzem bisy obojga artystów. Dzień z Hospicjum Dutkiewicza był piękną puentą wakacji w Parku Oruńskim.

Koncert Finałowy.

Występ Hanyi.

Występ Joanny Kondrat.

Występ Krzysztofa Antkowiaka.

Koncert Beaty Bartelik fot. Artur Makowski/ Scena Muzyczna GAK

Koncert Dominiki Radzickiej i Adama Trzebiatowskiego. Artur Makowski/Scena Muzyczna GAK.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska