Opieka nad osobą przewlekle chorą nierzadko stanowi ogromne wyzwanie. Wymaga nie tylko ogromu pracy, wysiłku fizycznego czy cierpliwości, ale również wiedzy. Jak właściwie opiekować się chorym, jak przejść przez niezbędne formalności, które przepisy prawa mogą okazać się istotne dla opiekuna rodzinnego? Zapraszamy na kolejny webinar. W piątek na facebooku Fundacji Hospicyjnej 29.04.2022 o godz. 13.30 Ewa Starkel opowie o kwestiach ubezwłasnowolnienia.

Ubezwłasnowolnienie
Kwestia ubezwłasnowolnienia to nie łatwy temat. Nie tylko wiąże się z prawnymi procedurami czy formalnościami. Ogromną trudnością jest często samo podjęcie decyzji o jej zastosowaniu. Często okazuje się jednak, że jest ona koniecznym rozwiązaniem. Ubezwłasnowolnienie całkowite czy częściowe? Kiedy warto i w jakich okolicznościach, z czym konkretnie się wiąże i kto może po nie sięgnąć. W piątkowym webinarze znajdziecie odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych. Zapraszamy na spotkanie online z pracownikiem socjalnym Ewą Starkel.


Wiedza, która pomaga
Na stronie www.opiekunrodzinny.pl, znajdziecie szkolenia, dotyczące różnorodnych tematów. Poza tymi, dotykającymi kwestii prawnych dotyczących osób nieuleczalnie chorych, prezentujemy również szkolenia, które mogą okazać się pomocne w sprawowaniu opieki nad bliskim chorym. Pielęgnacja, ćwiczenie rehabilitacyjne czy codzienne czynności związane z opieką nad osobą przewlekle chorą — wszystkie webinary prowadzone są przez specjalistów zespołu Hospicjum Ks. Dutkiewicza w Gdańsku, którzy swoje doświadczenie zdobywali na przestrzeni wielu lat pracy w hospicjum.
Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska