Grupa wsparcia online skierowana jest do opiekunów rodzinnych, którzy mają pod opieką w domu ciężko chorego bliskiego. Wielu opiekunów doświadcza ogromnego przewlekłego stresu w związku ze swoją rolą, osamotnienia, nierzadko także syndromu wypalenia się sił.

W okresie pandemii wiele form pomocy przestało funkcjonować. Teraz z mozołem system wsparcia jest odbudowywany. Tworząc grupy wsparcia online, Fundacja Hospicyjna postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom opiekunów z różnych miejsc Polski, realizując motto „Opiekun rodzinny nie musi być sam”.

UWAGA: Grupa będzie miała charakter zamknięty, a liczba uczestników będzie ograniczona - może w niej uczestniczyć max. 10 osób. O przyjęciu do grupy wsparcia online decydują łącznie: kolejność zgłoszeń, odpowiedź na pytania otwarte zawarte w formularzu rejestracji i rozmowa telefoniczna/e-mailowa z Prowadzącym.

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIACH, MOŻLIWOŚCIACH UZYSKANIA WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO ORAZ WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SPRAWOWANIA OPIEKI W DOMU ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE WWW.OPIEKUNRODZINNY.PL

Jeśli jesteś opiekunem rodzinnym chorej lub niesamodzielnej osoby dorosłej, szukasz wsparcia psychologicznego, pragniesz wzmocnić się w kręgu osób będących w podobnej sytuacji życiowej, chcesz porozmawiać o wyzwaniach, z którymi się mierzysz i zadbać o siebie, dzieląc się swoimi przeżyciami, rozterkami, ale też sprawdzającymi się rozwiązaniami, dołącz do grupy wsparcia online organizowanej w ramach projektu opiekunrodzinny.pl

Grupa ma charakter zamknięty i będzie prowadzona od stycznia 2023 roku przez doświadczoną psycholożkę Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Annę Marlęga-Woźniak.  

Termin pierwszego spotkania grupy to 17 stycznia 2023 roku.

LINK DO FORMULARZA REJESTRACJI: kliknij

Spotkania będą się odbywały poprzez platformę ClickMeeting. Konieczny jest więc stabilny dostęp do Internetu oraz sprzęt wyposażony w kamerę i mikrofon.

Rejestracja trwa do 14.01.2023 roku godziny 23:59. 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Projekt realizowany przez Fundację Hospicyjną i Fundację Agory. 

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska