W piątek 22 stycznia, odbyło się pierwsze z serii bezpłatnych szkoleń online dla opiekunów rodzinnych. Zapisać może się na nie każdy, kto czuje potrzebę zdobycia wiedzy w tym obszarze. Oto najbliższe szkolenia i linki do zapisów - będziemy bardzo wdzięczni za ich udostępnianie wśród Państwa znajomych, by dotarły do jak najszerszego grona opiekunów rodzinnych. Projekt szkoleń realizowany jest wspólnie z Fundacją Agory.

29 stycznia, godz. 13:00-14:30: Jak lepiej komunikować się z chorym bliskim? - warsztat z psycholożką Hospicjum Dutkiewicza, Anną Marlęgą-Woźniak

Choroba bliskiej osoby wiele zmienia w relacjach rodzinnych. W jaki sposób ułożyć sobie komunikację z chorym bliskim, gdy jesteś opiekunem? W jaki sposób ułożyć komunikację w rodzinie? Jak rozpoznać i poradzić sobie z syndromem wypalenia opiekuna? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z doświadczoną psycholożką Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Anną Marlęgą-Woźniak. Będzie także możliwość zadawania pytań podczas szkolenia prowadzącej. Szkolenie będzie prowadzone na żywo.

Link do rejestracji: https://fundacjahospicyjna.clickmeeting.com/szkolenia-dla-opiekunow-rodzinnych-spotkanie-z-psychologiem-/register   

 19 lutego, godz. 13:00-14:30: Wszystko, co musisz wiedzieć o wsparciu socjalnym - szkolenie z Ewą Starkel, pracownikiem socjalnym Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, o jakie świadczenia możesz wystąpić jako opiekun, jakie ulgi ci przysługują, o jaką pomoc możesz się zwrócić do ośrodków pomocy społecznej, skorzystaj ze szkolenia z naszą ekspertką, Ewą Starkel, pracownikiem socjalnym Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku. Będzie możliwość zadawania pytań prowadzącej podczas szkolenia. Pytania można nadsyłać także wcześniej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szkolenie będzie prowadzone na żywo.

 Link do rejestracji: https://fundacjahospicyjna.clickmeeting.com/172787418/register 

 WAŻNE: po zapisaniu się, upewnijcie się, że dotarł do Was mail z potwierdzeniem i nie utknął w spamie. To bardzo ważne, ponieważ należy go otworzyć i kliknąć w link potwierdzający "DOŁĄCZ". Dzięki temu otrzymacie także przypomnienie o szkoleniu :)

12 lutego, godz. 13:00-16:00: Ćwiczenie rehabilitacyjne w domu z doświadczoną rehabilitantką Hospicjum Dutkiewicza, Magdą Podobas.

Ćwiczenia rehabilitacyjne w domu

12 lutego zapraszamy na szkolenie z doświadczoną rehabilitantką Hospicjum Dutkiewicza, Magdaleną Podobas, która podczas trzygodzinnego szkolenia pokaże proste ćwiczenia, które opiekun może wykonywać z chorym bliskim w domu. Będzie także możliwość zadawania pytań podczas szkolenia prowadzącej. Szkolenie będzie prowadzone na żywo.

Link do rejestracji: wkrótce podamy

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska