Bombki spod pędzla byłej pary prezydenckiej, znanych aktorów, muzyków czy sportowców – te niepowtarzalne ozdoby choinkowe można wylicytować podczas charytatywnych aukcji, z których dochód wspomoże działalność gdańskiego Hospicjum Dutkiewicza.

Już od wielu lat znane osoby z życia publicznego, dzieląc się swoim talentem, inwencją i wyobraźnią, dołączają do akcji Gwiazdy Malują Gwiazdy i własnoręcznie malują wyjątkowe ozdoby choinkowe. Stworzone przez nich bombki trafią na licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na działalność Hospicjum dla Dorosłych i Dzieci im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Do naszej charytatywnej akcji dołączyli aktorzy, artyści, sportowcy, samorządowcy oraz dziennikarze. Podczas licytacji będzie można zdobyć m.in. bombki malowane przez Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich, prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz, Andrzeja Seweryna, Adriannę Biedrzyńską, Roberta Korzeniowskiego, Maję Włoszczowską, piłkarzy Lechii Gdańsk, Martynę Wojciechowską, Abelarda Gizę, Annę Wyszkoni, Stefano Terrazzino, Artura Andrusa, Andrzeja Poniedzielskiego, Grupę MoCarta, komików z Kabaretu Neo-Nówka oraz Kabaretu Hrabi.

Link do licytacji: kliknij

Początek licytacji odbędzie się 6 grudnia, a aukcje bombek będą prowadzone na portalu Allegro Charytatywni, facebookowym Bazarku dla Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku oraz podczas audycji na falach Radia Gdańsk, od 12 do 16 grudnia (10:00-11:00).

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/668122088294517

Link do licytacji na allegro: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-hospicyjna/cele/wsparcie-domowego-hospicjum-dla-dzieci-im-ks-e-dutkiewicza-sac