Panowie i Panie! Jako że listopad jest miesiącem podnoszenia świadomości mężczyzn w temacie profilaktyki raka jąder i prostaty, to 18 listopada ruszamy z akcją “Nie rób sobie jaj ze zdrowia! Zbadaj się!” Na czym ona polega? Wy, Panowie, poddajecie się bezpłatnemu badaniu KRWI*, a my Was strzyżemy! Proste, bezbolesne, ale bardzo ważne!
 
Wydarzenie startuje o godz. 12.00, a zakończy się o godz. 20.00 lub kiedy wykorzystamy wszystkie przygotowane przez HMS Assistance pakiety badań.
W akcję włączyło się aż 10 barber shopów z Trójmiasta, w tym Rzemieślnik Barber Shop, Bałtycki Barber, Black Razor Barber, MG’s Barber Shop, Old Skull Barber Osowa, Salon Fryzur Męskich, Stalownia Barbershop, Street Cut Barber Shop, T.N.T Barbers oraz Trasernia Barbershop. Obiecujemy, że staniemy na głowie, aby Was wszystkich ogarnąć. Jedyne, co musicie zrobić, to oddać trochę krwi, a później już tylko zasiąść na fotelu barbera.

Żeby było milej, postaraliśmy się o dobry klimat. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka na żywo, a za konsoletą staną: MNOW, Danny V, Jack JC oraz Dj Crusader.

Drogie Panie, wiemy, jak to bywa z męską bracią... Czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Nasz event to dobra okazja, żeby wysłać swojego lubego, tatę, męża, brata, wujka czy dziadka na badania. Łączymy przyjemne z pożytecznym - Wy skoczycie na zakupy, a my bezpłatnie przebadamy i ostrzyżemy Waszych mężczyzn.
Do zobaczenia!
 
* Badanie PSA i Beta hCG
 
 
 
 
 

Wydarzenie objęła honorowym patronatem Prezydent Miasta Gdańska.

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska