Sobotnie popołudnie i wieczór zapowiada się znakomicie dla każdego kto lubi znakomitą zabawę. Zarówno miłośnicy rekreacji, jak i wyjątkowego brzmienia znajdą coś dla siebie w Parku Oruńskim. Przedstawiamy listę artystów i propagatorów sportu, których będzie można spotkać podczas Dnia z Hospicjum Dutkiewicza.

Joanna Kondrat - jest wrażliwą społecznie piosenkarką, posiadającą w swym dorobku dwie płyty wydane nakładem Universal Music i Polskiego Radia. Nagrodzona Grand Prix na Festiwalu w Opolu, uhonorowana również w 2014 roku nagrodą specjalną Anioła Roku pod Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Organizatorka Niebieskich Koncertów mających na celu walkę z przemocą.

Krzysztof Antkowiak - to wokalista, producent muzyczny i aktor wyróżniony na Festiwalu w Opolu za wykonanie utworu Zakazany Owoc, napisanego przez Jacka Cygana do muzyki Krzesimira Dębskiego. W latach 90-tych współtworzył materiały muzyczne z Edytą Górniak i Grzegorzem Ciechowskim. Wystąpił również w krajowych eliminacjach konkursu Eurowizja, natomiast w 2017 roku uczestniczył w telewizyjnym programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zajął 2 miejsce.

Hanya, czyli Hanna Głowienke - laureatka licznych konkursów wokalnych, oprócz pasji do śpiewu i tworzenia tekstów jej żywiołem jest teatr.

Karolina Bartoszewska – to pasjonatka gry na Rav Vast Drum - instrumencie z gatunku idiofonów, o pięknym, głębokim i długim brzmieniu. Gdy nie występuje na scenie odpowiada jako PR-owiec i marketingowiec za liczne marki na Pomorzu.

Beata Bartelik - wokalistka znana przede wszystkim z piosenki Sen na pogodne dni, z którą zadebiutowała na festiwalu w Opolu w1987 roku i która do dziś cieszy się dużą popularnością. W 2019 wyszła jej solowa autorska płyta Sny na pogodne dni, a obecnie pracuje nad projektem Pójdźmy w tango, w którym, obok autorskich, przedstawia kilkanaście tang z różnych stron świata.

Adam Trzebiatowski - ukończył 5 klasę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku w klasie skrzypiec p. mgr Marty Stachowiak. Mimo młodego wieku jest laureatem wielu nagród ogólnopolskich i międzynarodowych.

Dominika Radzicka - ukończyła 5 klasę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku w klasie wiolonczeli p. mgr A. Wesołowskiej - Śmieszek. Wyróżniona na Forum Młodych Wiolonczelistów w Gdańsku.

dr Ewa Sarwińska - pianistka, akompaniator i pedagog Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Anna Cegłowska Z-DANCE STUDIO - jedna z pierwszych w Polsce i pierwsza na Pomorzu instruktorka Zumba® Fitness i jej gorącą propagatorka. Prowadzi regularne zajęcia w Trójmieście, oraz jest prezenterem na maratonach i imprezach w całej Polsce. Jej obecność na zajęciach to gwarancja hektolitrów potu, ale i świetnej zabawy, oryginalnych choreografii i energetycznej muzyki.

SPORTPLAY - to firma prowadząca treningi outdoorowe dla dzieci i młodzieży. Założona przez Jacka Czeczota i Adama Zagórskiego, którzy organizują zajęcia pokazujące w jaki sposób aktywność fizyczna ułatwia życie. Zajęcia dla dzieci prowadzić będą twórcy programu Ninja Kids ze SPORTPLAY.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska