Fundacja Hospicyjna prowadząca Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku zatrudni Specjalistę ds. rozliczeń i wycen świadczeń medycznych

• doświadczenie w zakresie rozliczeń kontraktu z NFZ oraz wyceny świadczeń,
  • umiejętność przygotowywania ofert do NFZ, Ministerstwa Zdrowia oraz innych jednostek medycznych,
  • umiejętność obsługiwania Systemu zarządzania obiegiem informacji (SZOI),
  • znajomość obowiązujących aktów prawnych dotyczących działalności placówek medycznych,
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednostkach służby zdrowia,
  • mile widziana – znajomość obsługi systemu informatycznego Somed i Medis (Kamsoft),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i sumienność w działaniu.

Zadania

• Przygotowywanie materiałów niezbędnych do konkursów ofert oraz sporządzanie ofert na świadczenia medyczne do NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Monitoring realizacji ww. umów zawartych przez placówkę, bieżąca analiza wykonania kontraktu z NFZ.
  • Rozliczenia z NFZ za zrealizowane usługi medyczne.
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej.
  • Wycena kosztów leczenia pacjentów oraz kosztów procedur medycznych we współpracy z zespołem finansowym.
  • Sporządzanie prognoz i zestawień statystycznych z zakresu kosztów działalności medycznej.
  • Sporządzanie sprawozdań lub udostępnianie danych do sprawozdań rocznych i okresowych z zakresu statystyki publicznej, bądź określonych odrębnymi przepisami.
  • Monitorowanie poprawności działania systemu elektronicznej dokumentacji medycznej i współpraca z serwisem technicznym.
  • Koordynowanie poprawności wykorzystania systemu z uwzględnieniem specyfiki działalności medycznej oraz obowiązujących wymogów prawnych.

Oferujemy:

• pracę w ramach umowy o pracę,
  • pracę z profesjonalnym zespołem w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w stabilnej placówce o wysokim zaufaniu społecznym,
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy.

Zgłoszenia pisemne – CV, prosimy kierować na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 pkt. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE, L 119, s. 1 z 4 maja 2016 r.), zwanego RODO oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz.100).

Przekaż 1% podatku

Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka