Stadion Leśny stał się w miniony piątek areną wyjątkowego wydarzenia. Na obiekcie zlokalizowanym w samym sercu zielonego Sopotu przeprowadzono Ogólnopolską Olimpiadę Programistów. Myliłby się ten kto sądziłby, że przedstawiciele branży IT zasiedli wśród sopockich lasów przed komputerami osobistymi. Zawodnicy stanęli w szranki sportowych zmagań, wespół ze sprzętem, który na co dzień służy im do prac. Na imprezie nie zabrakło również Fundacji Hospicyjnej.

Wspólnie z Przyjaciółmi z JohnnyBros Fundacja Hospicyjna wystawiła stoisko podczas JustJoin Olympics. Podczas imprezy nie tylko zbierano fundusze na rzecz Hospicjum Dutkiewicza, ale również przygotowano wiele atrakcji, które czekały na każdego kto zjawił się w strefie JohnnyBros i Fundacji Hospicyjnej. Wczesnym popołudniem zostały przeprowadzone przez Fundację Hospicyjną warsztaty z komentarza sportowego, gdzie grupa chętnych mogła sprawdzić się w tej pasjonującej i trudnej pracy. Adepci sztuki sprawozdawczej poznali tajniki pracy, nauczyli się nie tylko relacjonować wydarzenia na boisku, ale również opisywać otaczającą ich przestrzeń, oraz pracowali nad spostrzegawczością.

Ponadto na miłośników słodkości czekały babeczki mocy oraz popcorn, a także wyjątkowy konkurs skoków narciarskich rozgrywany na starym komputerze z ekranem kineskopowym. Całość dopełniały plakaty popularnych sportowców, piłkarzy, koszykarzy, skoczków narciarskich z przełomu XX i XXI wieku.

Wśród dyscyplin, w których toczyły się zmagania, znalazły się między innymi Rzut Twardym Dyskiem, Pchniecie Monitorem, Skok przez Firewall, czy Spacer Dewelopera, który podczas zmagań Strongmanów znany jest jako, Spacer Farmera. Impreza była miejscem gdzie podczas sportowej rywalizacji mogli zintegrować się przedstawiciele środowiska IT.

Rozegrana w piątek Ogólnopolska Olimpiada Programistów JustJoin Olympics była drugą edycją tego wydarzenia.

 

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska