Po raz szósty wolontariusze Makroregionu Północnego i Fundacji Santander organizują bieg dla gdańskiej Fundacji Hospicyjnej. W pięciu poprzednich edycjach uczestniczyło 6875 osób i zebraliśmy razem 312 tys. zł. Zapisy ruszyły!

VI Bieg Charytatywny Północny Pomaga

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie można wziąć w nim udział w dwóch formułach: stacjonarnej, czyli fizycznie pobiec z pracownikami obydwu fundacji, przemierzając trasę 7,4 km od Work Cafe Santander Gdańsk do Placu Zebrań Ludowych oraz wirtualnej – uczestnik może wystartować w dowolnym miejscu na świecie. Bieg wirtualny kierowany jest do osób, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu, ale nie będą w tym czasie w Gdańsku. Wystarczy dokonać zapisu i wystartować bez względu na to, w której części świata akurat się znajduje.

Kilometry pokonane dla Fundacji Hospicyjnej wszędzie liczą się tak samo i to bez względu na to, czy zostaną przepłynięte, przebiegnięte czy przespacerowane – tu najważniejszy jest cel.

W tym roku 100% zebranych funduszy zostanie przekazane na wyposażenie i uruchomienie Centrum Opieki Wytchnieniowej. Więcej informacji o COW na stronie: opiekawytchnieniowa.pl.

Jak do nas dołączyć?

Zapisy na bieg Północny Pomaga przyjmowane są od 1 do 20 września do godziny 23:59:00 za pomocą formularza zapisów na stronie:

https://elektronicznezapisy.pl

Opłata startowa

Opłata startowa za osobę pełnoletnią wynosi 30 zł lub więcej, wg uznania. Uczestnictwo w biegu dzieci i młodzieży do 18 roku życia jest bezpłatne.

Za pierwsze 1000 zapisanych dzieci i młodzieży do 18 lat Fundacja Santander przekaże darowiznę na Centrum Opieki Wytchnieniowej w Gdańsku w wysokości 10 zł za osobę, nie więcej niż 10 tys. zł.

Pierwsze 10 osób, które wpłacą 1000 zł lub więcej, otrzyma specjalne podziękowanie w postaci statuetki Bursztynowego Serduszka.

Więcej informacji o biegu na stronie www.fundacja.santander.pl.


Centrum Opieki Wytchnieniowej dla opiekunów rodzinnych

Centrum Opieki Wytchnieniowej, to miejsce, które zapewni opiekę chorym dzieciom oraz dorosłym, a ich rodzinom da chwilę odpoczynku. Osoby, które sprawują opiekę nad bliskimi chorymi w domach, bywają zmęczone, wypalone, przeciążone obowiązkami. Tak jak każdy z nas, potrzebują choć krótkiego urlopu, chwili wytchnienia, podczas której będą mogły wypocząć, zadbać o swoje potrzeby i po prostu nabrać sił.


Lepsza przyszłość z Fundacja Santander

Fundacja Santander prowadzi działania na rzecz lepszej przyszłości. Inwestuje w uzdolnioną młodzież, promuje pozytywne postawy społeczne oraz inspiruje do działań.

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska