Zapach igliwia, blask bombek i światełek, jak tu nie kochać klimatu Bożego Narodzenia. W tym roku atmosferą Świąt będziemy mogli cieszyć się nieco wcześniej. Wszystko za sprawą akcji Choinki dla Dutkiewicza, która ruszyła 10 grudnia.

Dzięki życzliwości Nadbałtyckiego Centrum Kultury oraz Duszpasterstwa Środowisk Twórczych Archidiecezji Gdańskiej ponownie w kościele Św. Jana w Gdańsku staną hospicyjne choinki. Jest też możliwość, aby dołączyć do akcji i udekorować jedno ze świątecznych drzewek. Jak to zrobić? Zapraszamy do kościoła Św. Jana, gdzie znajdziecie odpowiedź na to pytanie.  W trakcie wystawy choinek zachęcamy Państwa do wsparcia Hospicjum Dutkiewicza oraz FDO Tumbo Pomaga, poprzez wrzucenie datku do specjalnie oznaczonej puszki. 

Natomiast jeśli obowiązki związane z przygotowaniem do Świąt sprawią, że o wizytę w kościele Św. Jana będzie trudniej, można wesprzeć Hospicjum Dutkiewicza za sprawą wirtualnej skarbonki na stronie https://pomagamhospicjum.pl/.

Każde nawet najmniejsze wsparcie ma dla nas olbrzymie znaczenie, zwłaszcza w obecnym czasie.  Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na opiekę nad dziećmi chorymi i osieroconymi, które są pod opieką Fundacji Hospicyjnej oraz Funduszu Dzieci Osieroconych Tumbo Pomaga.

Akcja Choinki dla Dutkiewicza wystartowała dzisiaj i potrwa do 10 stycznia. 

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom oraz drukarni Ankara, za pomoc w przygotowaniu wystawy.  

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

 

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska