Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień PIELĘGNIARKI, OPIEKUNKI oraz POŁOŻNEJ. Z tej okazji życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, ale i zapraszamy wszystkich pracowników medycznych, niemedycznych oraz wolontariuszy na wspólne świętowanie.
Zaczynamy od Mszy świętej o godzinie 15:00. Godzinę później (od 16:00) rozpoczniemy transmisję specjalnego koncertu wokalistki Hanya.
Transmisja live na FB Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku

Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy I AM Pracownia Artystyczna, za fantastyczną grafikę, zapraszająca na dzisiejszy koncert.
Dziękujemy Jacek Czeczot, za fantastyczne nagłośnienie i zadbanie o wysoką jakość transmisji naszego koncertu.
Dziękujemy naszej muzycznej niespodziance wokalistce Hanya, Hania Głowienke za wspaniałą otwartość i koncert.
Dziękujemy! firmie Marion za fantastyczne prezenty dla pracowników Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku.
Więcej podziękowań i życzeń podczas transmisji LIVE !

Mikołaje, łączcie się!