Przełom października i listopada jest szczególnym czasem - zadumy i wspomnień o bliskich, którzy odeszli. To dni, kiedy odwiedzamy cmentarze, by zapalić znicze na ich grobach, dając w ten sposób wyraz naszej pamięci. W tym roku jednak będzie inaczej, trudniej dla nas wszystkich.

Dla Fundacji Hospicyjnej, prowadzącej Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, to również czas tradycyjnej zbiórki.

Zawsze mogliśmy liczyć na szczodrość darczyńców, zatrzymujących się przy kwestujących na cmentarzach wolontariuszach. W ten sposób wszyscy razem – wolontariusze, darczyńcy, pracownicy – rozpalaliśmy Światło dla Hospicjum. To jedna z najważniejszych akcji w ciągu roku, pozwalających zebrać środki na pokrycie części kosztów opieki, na którą finansowanie z NFZ jest niewystarczające.

LINK DO ZBIÓRKI NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

Inne formy wsparcia - prosimy o rozwinięcie artykułu.

Niestety w tym roku ze względu na zagrożenie covid-19 tradycyjna kwesta się nie odbędzie. Kolejna od początku pandemii. Ich brak ogranicza nasz budżet, nie chcemy, by ograniczał nasze działania. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie poprzez udział w zbiórce wirtualnej na naszym FB: 

LINK DO ZBIÓRKI NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

Można nas również wesprzeć poprzez:
 - wpłaty na stronie https://pomagamhospicjum.pl/
 - Dotpay - https://www.hospicjum.info/ (okienko do wpłaty znajduje się w połowie strony głównej
- wpłatę na konto Fundacji Hospicyjnej: 72 1540 1098 2001 5562 4727 0001 z dopiskiem “światło dla hospicjum”

Tylko dzięki ludziom o wielkich sercach Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza będzie mogło nieść skuteczną pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i dorosłym u kresu życia w rzeczywistości naznaczonej koronawirusem. Wciąż przyjmujemy nowych podopiecznych i trwamy przy ich łóżkach.

Bardzo dziękujemy za nawet najdrobniejszą wpłatę, każda złotówka ma duże znaczenie.

Wyrazem naszej wdzięczności i chęci bycia razem w tych szczególnych dniach,  będzie msza św. w intencji bliskich zmarłych naszych Darczyńców i Wolontariuszy.

Zostanie ona odprawiona 8 listopada o godz. 15.00 i będzie transmitowana na żywo na profilu facebook Hospicjum Dutkiewicza facebook.com/HospicjumDutkiewicz.

Zachęcamy do przesyłania imion bliskich zmarłych na dedykowany mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska