„Bliżej siebie LIVE” to cykl rozmów o tym, co dziś ważne, co warto pielęgnować, zwłaszcza teraz, w czasie izolacji związanej z pandemią. Z gośćmi rozmawiamy m.in o budowaniu relacji z innymi i z samym sobą, otwieraniu się na to, co trudne i bolesne, ale także dające nadzieję na utworzenie przestrzeni na duchowość, bliskość i wrażliwość na drugiego człowieka.

Naszymi gośćmi byli m.in. ks. Krzysztof Niedałtowski, Magdalena i Szymon Jachimkowie, Piotr Myszka, Mariusz Czepczyński, czy Magdalena Kicińska.

Rozmowa w formie LIVE na FB Fundacji trwa ok. 30-45 minut.

Zapraszamy w każdy czwartek na profil Fundacji Hospicyjnej na Facebooku.

Prowadzenie

Dagny Kurdwanowska, dziennikarka, autorka, opiekunka rodzinna i kierowniczka ds. Marketingu w Fundacji Hospicyjnej.

Paweł Ryta, dziennikarz, konferansjer oraz specjalista Public Relations. W fundacji członek działu marketingu oraz koordynator akcji charytatywnych.

Mikołaje, łączcie się!