W sobotę pożegnaliśmy wspaniałego dziennikarza i Człowieka niezwykle nam życzliwego, dla którego pomaganie innym było bardzo ważne, Piotra Świąca. Decyzją Rodziny, kolegów i przyjaciół Piotra zbierane były datki na Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Dzięki zaangażowaniu darczyńców na portalu zrzutka.pl udało się zebrać aż 5634 zł!

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za Państwa szczodrość. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziny Piotra Świąca, jego kolegów i przyjaciół, którzy w tym niezwykle trudnym czasie postanowili w ten sposób Piotra upamiętnić i podzielić się dobrem, które niósł z innymi. Czujemy dziś wielką wdzięczność.

Piotra Świąca nosimy w swoich sercach.

Gdyby ktoś z Państwa chciał dodać coś jeszcze do wirtualnej puszki, można to zrobić wchodząc na stronę pomagamhospicjum.pl.

Przekaż 1% podatku