Katarzyna Zielińska, Martyna Wojciechowska, Ola Kwaśniewska, Ałbena Grabowska  – to tylko kilka z wielu gwiazd, które postanowiły wesprzeć nasze Hospicjum w ramach kolejnej odsłony akcji charytatywnej na Allegro. W te wakacje działamy pod hasłem „Moda z sercem – Pomagamy Hospicjum Dutkiewicza”.

Jeden miesiąc. Jedno miejsce: Allegro Charytatywni. Jeden cel: 100 tys. zł dla Hospicjum Dutkiewicza. Kilkanaście gwiazd filmu, telewizji, muzyki, literatury i mody, które postanowiły pomóc w zebraniu tej kwoty, przekazując coś ze swojej szafy, półki lub kolekcji. Na aukcję na Allegro Charytatywni trafią więc ubrania, dodatki i akcesoria, unikatowe książki z autografami, gadżety i elementy wyposażenia wnętrz.  Poza osobami znanymi z ekranów telewizorów, ze sceny muzycznej Każdy z podarowanych przedmiotów ma ogromną wartość, bo został podarowany przez ludzi z  serca i w odruchu niesienia pomocy.

Licytacje dla Hospicjum

„Moda z sercem” to już trzecia odsłona akcji na Allegro. Pierwsza rozpoczęła się w wakacje 2020 r. - wówczas wsparli nas mistrzowie sportu, a na aukcje trafiły treningi ze znanymi sportowcami, m.in. Anną Rogowską, sportowe trofea i gadżety. Jesienią z kolei graliśmy na Allegro wspólnie z gamerami i streamerami. Wówczas do wylicytowania były m.in. unikatowe gadżety związane z grą Wiedźmin, kurtka z gry Cyberpunk oraz wspólne streamy z e-sportowcami. Najnowsza, modowa odsłona akcji rozpocznie się 15 lipca i potrwa miesiąc, do 15 sierpnia. W tym czasie chcemy zebrać 100 tys. zł na rzecz Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Jak na pomóc w osiągnięciu celu?

Możesz włączyć się w akcję na kilka sposobów. Po pierwsze, w trakcie trwania akacji wystaw na licytację coś ze swojej szafy. Każde wylicytowane 100 zł przybliża nas do założonych 100 tys. zł! Po drugie, jeśli prowadzisz firmę i chcesz zostać Partnerem akcji, napisz do nas i wspólnie omówimy szczegóły. Po trzecie, możesz także pomóc nam w nagłośnieniu akcji, pisząc o niej w swoich mediach społecznościowych, udostępniając nam miejsce na swojej stronie w formie tekstu lub banera. Bez względu na to, który ze sposobów wybierzesz, pamiętaj, że każdy z nich pomaga!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska