Katarzyna Zielińska, Martyna Wojciechowska, Ola Kwaśniewska, Ałbena Grabowska  – to tylko kilka z wielu gwiazd, które postanowiły wesprzeć nasze Hospicjum w ramach kolejnej odsłony akcji charytatywnej na Allegro. W te wakacje działamy pod hasłem „Moda z sercem – Pomagamy Hospicjum Dutkiewicza”.

Jeden miesiąc. Jedno miejsce: Allegro Charytatywni. Jeden cel: 100 tys. zł dla Hospicjum Dutkiewicza. Kilkanaście gwiazd filmu, telewizji, muzyki, literatury i mody, które postanowiły pomóc w zebraniu tej kwoty, przekazując coś ze swojej szafy, półki lub kolekcji. Na aukcję na Allegro Charytatywni trafią więc ubrania, dodatki i akcesoria, unikatowe książki z autografami, gadżety i elementy wyposażenia wnętrz.  Poza osobami znanymi z ekranów telewizorów, ze sceny muzycznej Każdy z podarowanych przedmiotów ma ogromną wartość, bo został podarowany przez ludzi z  serca i w odruchu niesienia pomocy.

Licytacje dla Hospicjum

„Moda z sercem” to już trzecia odsłona akcji na Allegro. Pierwsza rozpoczęła się w wakacje 2020 r. - wówczas wsparli nas mistrzowie sportu, a na aukcje trafiły treningi ze znanymi sportowcami, m.in. Anną Rogowską, sportowe trofea i gadżety. Jesienią z kolei graliśmy na Allegro wspólnie z gamerami i streamerami. Wówczas do wylicytowania były m.in. unikatowe gadżety związane z grą Wiedźmin, kurtka z gry Cyberpunk oraz wspólne streamy z e-sportowcami. Najnowsza, modowa odsłona akcji rozpocznie się 15 lipca i potrwa miesiąc, do 15 sierpnia. W tym czasie chcemy zebrać 100 tys. zł na rzecz Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Jak na pomóc w osiągnięciu celu?

Możesz włączyć się w akcję na kilka sposobów. Po pierwsze, w trakcie trwania akacji wystaw na licytację coś ze swojej szafy. Każde wylicytowane 100 zł przybliża nas do założonych 100 tys. zł! Po drugie, jeśli prowadzisz firmę i chcesz zostać Partnerem akcji, napisz do nas i wspólnie omówimy szczegóły. Po trzecie, możesz także pomóc nam w nagłośnieniu akcji, pisząc o niej w swoich mediach społecznościowych, udostępniając nam miejsce na swojej stronie w formie tekstu lub banera. Bez względu na to, który ze sposobów wybierzesz, pamiętaj, że każdy z nich pomaga!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002

Tworzymy Centrum Opieki Wytchnieniowej

Zamów kartkę!

Mikołaje, łączcie się!

Rocznik

 

Pomorskie S.O.S

Księgarnia