Zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły w całej Polsce do organizacji 21 listopada 2021 roku wydarzenia edukacyjno-charytatywnego: Dzień Tumbo – Dzień Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w Żałobie.

Od sześciu lat w listopadzie uczniowie ponad stu placówek edukacyjnych rozmawiają o potrzebach dzieci i młodzieży w żałobie oraz organizują rozmaite akcje charytatywne pokazując, że los rówieśników nie jest im obojętny.

Wszystkie zgłoszone placówki otrzymają od Fundacji Hospicyjnej szkice zajęć lekcyjnych o tematyce żałoby i wsparcia osób po stracie oraz pomoce multimedialne. W tym roku wzbogaciliśmy nasze materiały o kolejne scenariusze dla klas 4-6, liceum oraz dla najmłodszych grup przedszkolnych.

Gdańskie placówki edukacyjne otrzymają ponadto pakiet poradników dla opiekunów osób w żałobie, najnowszą Bajkę Plasterek (przedszkola i szkoły podstawowe), plakaty, ulotki oraz naklejki.

Zgłoszenia uczestnictwa placówki prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zapisy czekamy do 9 listopada 2021.

Gdański Dzień Tumbo jest realizowany w ramach projektu „Tumbo Pomaga i Szkoli” – finansowanego ze środków Miasta Gdańska.

Ważne dokumenty:

Deklaracja uczestnictwa

Regulamin uczestnictwa

WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

WSPIERAMY UKRAINĘ

92 1540 1098 2001 5562 3339 0008
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

MIASTO GDAŃSK

Tumbo Pomaga i Szkoli