A my już powoli zanurzamy się w świątecznym klimacie. Tradycyjnie dzięki uprzejmości Nadbałtyckiego Centrum Kultury i wielkiej  otwartości Duszpasterstwa Środowisk Twórczych Archidiecezji Gdańskiej zawitaliśmy do kościoła św. Jana, który  został przez nas przystrojony pięknymi choinkami w ramach charytatywnej akcji „Choinki dla Hospicjum Dutkiewicza”. Nasza świąteczna akcja ma na celu pozyskanie tak bardzo potrzebnych w obecnej trudnej sytuacji środków finansowych, które  zostaną przeznaczone na opiekę nad  dziećmi chorymi i osieroconymi będącymi podopiecznymi fundacji oraz naszego Fundusz Dzieci Osieroconych „Tumbo Pomaga”. 

Pracy mieliśmy sporo, każdy z nas dał siebie kawałek serca i bardzo się staraliśmy.

Wśród choinek można zobaczyć oryginalne i niecodzienne poduszkowo- słonikowe drzewko które nawiązuje do słonika Tumbo, a  także m.in. piękną kolorową choinkę na  której zawisły bombki i  ozdoby wykonane przez naszych podopiecznych i ich rodziny, wolontariuszy i wielu naszych przyjaciół.

Wszystkich Państwa którzy bezpośrednio uczestniczą we mszy świętej zachęcamy do powieszenia bombki w zamian za datek do skarbony. Jest także możliwość przekazania datku do naszej wirtualnej skarbonki na pomagamhospicjum.pl.  Za każdą nawet małą kwotę bardzo gorąco dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy Państwu Swobodzińskim z Białachowa za przekazanie okazałych i  pięknych choinek   https://www.facebook.com/Plantacja-Choinek-%C5%9Awierk-Pospolity-Srebrny-Serbski-Tamara-Swobodzi%C5%84ska-1401505490133004/.

Dziękujemy Dariuszowi Gołąbko właścicielowi firmy DGL za transport drzewek.

Dziękujemy firmie Ankara za wydrukowanie plansz.

W ozdabianiu choinek dzielnie pomagały nam wolontariuszki z firmy JohnnyBros jak to dobrze że były razem z nami bo pracy było dużo, a efekt sami oceńcie – mamy nadzieję że choinki podobają się wam tak jak nam.

 

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska