Zapraszamy na specjalną, świąteczną edycję naszego fundacyjnego bazarku. Tym razem mottem przewodnim jest WIELKANOC.
 
Czym jest bazarek i jak z niego korzystać?
Bazarek na rzecz Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku to grupa otwarta dla wszystkich, którzy chcą wystawiać swoje przedmioty na rzecz naszego Hospicjum oraz dla tych, którzy chcą wspierać Hospicjum, licytując je. Przyjemne łączymy z pożytecznym, bo dla nas każda forma wsparcia działalności Fundacji i Hospicjum, jest niezwykle istotna. Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!
 
Prosimy o udostępnianie informacji o naszym bazarku i zapraszanie do grupy swoich znajomych nawet z najodleglejszych zakątków świata :)
Szczegółowe informacje dotyczące grupy znajdują się w Regulaminie. Decydując się na wystawienie przedmiotu lub biorąc udział w licytacji akceptują Państwo jego treść.
 
WAŻNE!
Post z licytowanym przedmiotem powinien zawierać: zdjęcie przedmiotu, jego nazwę i opis, a także minimalną wysokość darowizny, ponadto termin trwania licytacji, informację o sposobie i warunkach dostawy oraz prośbę o przesłanie w prywatnej wiadomości potwierdzenia dokonanego przelewu przez osobę, która wylicytowała przedmiot.
Wpłaty dokonywane są bezpośrednio na konto Fundacji Hospicyjnej, która prowadzi Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku z dopiskiem „Darowizna - Bazarek Hospicjum Dutkiewicza”. Nr konta bankowego: 34 1540 1098 2001 5562 4727 0006
Fundacja Hospicyjna nie jest organizatorem licytacji prowadzonych w ramach bazarku.
 
Kontakt z organizatorem: Bogna Filipowicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kliknij tutaj i dołącz do naszych bazarkowych przyjaciół:)
 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska