Ruszył wyjątkowy Bazarek na rzecz Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku. Zapraszamy każdego kto chciałby wystawić, oryginalne, unikatowe, albo wyjątkowe przedmioty na licytację. Zebrany dochód w całości wspiera działalność Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku.
Nasz Bazarek działa lokalnie i globalnie. Zapraszamy wystawców z Przymorza i Manhattanu, z półkuli północnej i południowej, z dowolnej strefy czasowej. Pokażmy, że jest to internetowy Przylądek Dobrej Nadziei.
 
Hospicjum Dutkiewicza opiekuje się zarówno chorymi dorosłymi, jak i dziećmi. Całodobowe wsparcie otrzymuje rocznie 1000 osób, w tym blisko 40 małych pacjentów. Zespół hospicyjny, otaczający opieką pacjentów Domowego Hospicjum dla Dorosłych, Domowego Hospicjum dla Dzieci, a także oddziału stacjonarnego – Domu Hospicyjnego przy ul. M. Kopernika 6 w Gdańsku, tworzą lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, duchowny i wolontariusze.
Opieka w hospicjum jest bezpłatna w ramach kontraktu z NFZ, umożliwia pacjentowi i jego rodzinie skorzystanie z wszechstronnego wsparcia całego zespołu opieki paliatywnej, a także wypożyczenie niezbędnego sprzętu medycznego i pomocniczego.
 
Potrzeby Hospicjum są bardzo duże. Świadczona przez Hospicjum pomoc pozwala podopiecznym w sposób godny przeżywać każdy dzień. Dlatego tak istotną rolę dla funkcjonowania Hospicjum odgrywają zbiórki pieniędzy. Dzięki nim udaje się nam pozyskać fundusze umożliwiające jeszcze lepszą opiekę nad naszymi podopiecznymi, bowiem środki z kontraktu z NFZ nie pokrywają pełnych potrzeb Hospicjum.
Szczegóły dotyczące działalności grupy znajdziecie w Regulaminie. Decydując się na wystawienie przedmiotu lub biorąc udział w licytacji akceptujesz jego treść.
Pamiętajcie, że post z licytowanym przedmiotem powinien zawierać: zdjęcie przedmiotu, jego nazwę i opis, a także minimalną wysokość darowizny, ponadto termin trwania licytacji, informację o sposobie i warunkach dostawy oraz prośbę o przesłanie w prywatnej wiadomości potwierdzenia dokonanego przelewu przez osobę, która wylicytowała przedmiot.
 
Wpłaty dokonywane są bezpośrednio na konto Fundacji Hospicyjnej, która prowadzi Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku z dopiskiem „Darowizna - Bazarek Hospicjum Dutkiewicza”. Przelewy krajowe: 34 1540 1098 2001 5562 4727 0006
Fundacja Hospicyjna nie jest organizatorem licytacji prowadzonych w ramach bazarku.
 
LINK DO BAZARKU - KLIKNIJ
Kontakt: Bogna Filipowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska