Jak każdego roku, przy okazji Pól Nadziei na Pomorzu, wręczyliśmy tytuły honorowego wolontariusza i filantropa Fundacji Hospicyjnej. Wśród nagrodzonych są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, młodsi i starsi, wszyscy z zapałem pomagający nam na każdym kroku. Bardzo Wam dziękujemy, za wszystko, co robicie dla nas i naszych podopiecznych.

Tytuły Honorowych Wolontariuszy otrzymali:

osoby indywidualne

Łukasz Jeleniewski – muzyk rockowy, perkusista zespołu Lipali, za kilkunastoletnią wierność ideałom hospicyjnym i nieustanną gotowość pomocy fundacyjnym podopiecznym, za dobre pomysły i wspieranie nas podczas licznych akcji – obecnością i organizacyjnie.

Andrzej Kowalczys – radny Miasta Gdańska, za wieloletnie osobiste zaangażowanie w akcje charytatywne na rzecz podopiecznych Fundacji. Za czas ofiarowany dla hospicjum.

Adam Korol – wioślarz, czterokrotny mistrz świata i mistrz olimpijski, za blisko 10-letnią współpracę z Fundacją. Za zrozumienie dla hospicyjnych idei i za skuteczność w ich promowaniu.

Marek Kruszyński – za trwające ponad 5 lat wsparcie w postaci przygotowywania dla nas spotów na ekrany ledowe, promujących akcje Fundacji o charakterze charytatywno-edukacyjnym. 

Danuta Pepłońska – księgowa, za 6-letnie wsparcie w wypełnieniu zeznań podatkowych, przy okazji kampanii zachęcających do przekazywania nam 1% podatku.

Izabella Przybyłowicz – za 5-letnią pracę w charakterze wolontariuszki opiekuńczej na oddziale stacjonarnym Hospicjum Dutkiewicza. 

Alicja Stryjewska – za 10-letnią pracę w charakterze wolontariuszki opiekuńczej na oddziale stacjonarnym Hospicjum Dutkiewicza. 

Magdalena Witkiewicz – za ogromne, już kilkuletnie zaangażowanie na rzecz podopiecznych Fundacji, w tym za wielką szczodrość w dzieleniu się z nami swoim talentem, a także za dobre pomysły propagujące hospicyjne idee oraz za niespożytą energię do ich konsekwentnej realizacji. 

Iwona Winkelmann – za blisko 2-letnie prowadzenie świetlicy „Przystań” dla dzieci osieroconych.

Beata Wołkanowska – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 60 w Gdańsku, za propagowanie wolontariatu wśród uczniów, prowadzenie szkoleń dla koordynatorów szkolnego wolontariatu.

Dorota Żołądkiewicz – dyrektor regionu, Bank Zachodni WBK SA 3 Region w Gdańsku, za zaangażowanie oraz talent do motywowania innych do pomocy, przede wszystkim współpracowników Banku Zachodniego WBK, by pomagać mogli wspólnie.

Firmy:

Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa „Adiutare” – za trwające ponad dekadę poparcie dla idei hospicyjnych i wspieranie nas w organizacji Pól Nadziei.

Galeria Bałtycka – za trwające blisko dekadę poparcie dla idei hospicyjnych. Za gościnność, dzięki której od lat organizujemy w Galerii nasze wydarzenia oraz przeprowadzamy kwesty na rzecz hospicyjnych podopiecznych.

Gdański Archipelag Kultury – za udzielaną nam pomoc na różnych polach, w tym za użyczanie Lodowiska Miejskiego na organizację Dnia Wolontariusza, za udostępnianie sprzętu na fundacyjne imprezy, a także za wsparcie artystyczne podczas naszych wydarzeń charytatywnych.

Gdański Ośrodek Sportu –  za gościnność i udostępnianie basenu dla naszych podopiecznych oraz możliwość kwestowania podczas sportowych imprez. Za kreatywność i organizację dedykowanych nam specjalnie wydarzeń.

MEDiVET – za kilkuletnie zaangażowanie w akcjach „Kolorowy Piórnik” i „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka”.

Agencja Eventowa PAM, Alicja Butrykowska – za kilkuletnie zaangażowanie na rzecz małych podopiecznych Fundacji i pomoc w organizacji dla nich balów karnawałowych, zabaw andrzejkowych oraz pikników.

firma IQ.PL – za 8-letnie już bezpłatne wsparcie techniczne Fundacji i zapewnianie jej  rozwiązań serwerowych. Za profesjonalizm  i za bezcenną gotowość  do pomocy.

Szkoły i przedszkola

X Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Dyrektor: Anna Meller, koordynatorka: Bożena Jajeśniak

Zespół Szkół Katolickich im. św. Kazimierza w Gdańsku, Dyrektor: ks. Krzysztof Mudlaff, koordynatorki: Dorota Czerwińska i Anna Bakun

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczna Kraina”, Dyrektor: Lesya Szymczak, koordynatorka: Magdalena Rutkiewicz

Filantropi

Halina Kędziorska-Majewska – za piękny dar, który w znaczący sposób pomoże stwarzać naszym pacjentom warunki „jak w domu” oraz zapewniać im w pełni profesjonalną opiekę.

Lotto – za finansowe wsparcie organizacji koncertu „Głosy dla Hospicjów 2017” oraz wydania bajki terapeutycznej Za siódmą górą. Ukazała się ona w ramach programu wsparcia psychologicznego dzieci i młodzieży Fundacji Hospicyjnej „Tumbo Pomaga”.

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska