12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. To dla nas bardzo ważna okazja, nie tylko do symbolicznego złożenia życzeń, ale także do zwrócenia uwagi na wspaniałą, pełną poświęcenia i zaangażowania, pracę pielęgniarek zespołu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku.

Są na co dzień z cierpiącymi. Dają im otuchę i nadzieję, służąc swoją wiedzą, doświadczeniem i ludzką wrażliwością. Towarzyszą rodzinom, w momentach bezradności i strachu, kiedy tak bardzo potrzebna jest dobra rada.

Aby wyrazić naszą wdzięczność, a także umożliwić naszym pielęgniarkom spędzenie kilku chwil w miłej atmosferze, zorganizowaliśmy z tej okazji specjalne spotkanie. 14 maja w Domu Hospicyjnym odbył się konkurs kulinarny „Hospi Masterchef”.

Konkurencję poprowadził Pan Łukasz Miecznikowski, mistrz kuchni Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Zadaniem uczestniczek było przygotowanie dowolnej potrawy ze szparagów i białej czekolady. Było dużo zabawy i śmiechu, a także, oczywiście, smaku.

Dziękujemy za wszystko. Za to, że jesteście i możemy na Was liczyć. Ściskamy Was najgoręcej i życzymy wszystkiego dobrego.

Zespół Fundacji Hospicyjnej i Hospicjum ks. Dutkiewicza

Za umożliwienie przeprowadzenia konkursu dziękujemy Panu Łukaszowi Miecznikowskiemu i całemu zespołowi Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002

Tworzymy Centrum Opieki Wytchnieniowej

Zamów kartkę!

Mikołaje, łączcie się!

Rocznik

 

Pomorskie S.O.S

Księgarnia