Od teraz możesz wspierać naszych podopiecznych na co dzień, robiąc zakupy. Dzięki karcie  Cashbak Fundacji Hospicyjnej  pół procent każdej wykonanej przez Ciebie transakcji trafi na konto Fundacji. To proste, a zarazem wielkie wsparcie, które może ułatwić nam zdobycie funduszy, niezbędnych aby  nieść pomoc dzieciom i dorosłym.

 Na co dzień opiekujemy się blisko 40 chorymi dziećmi w Domowym Hospicjum dla Dzieci, 34 pacjentami Domu Hospicyjnego i 100 dorosłych w Domowym Hospicjum dla Dorosłych im. ks. Dutkiewicza. W ramach Funduszu Dzieci Osieroconych pomogliśmy już blisko 8000 dzieciom z całej Polski. Aby móc sfinansować tę pomoc, potrzebne są duże nakłady finansowe. Dlatego na szukamy możliwości, aby ułatwić darczyńcom wspieranie naszych podopiecznych. Jako pierwsza tego typu organizacja na Pomorzu przystąpiliśmy do ogólnoświatowego programu zakupowego: Lyoness.

 

Jak to działa? To bardzo proste.

Wskazówki do zarejestrowania się w systemie Karta Fundacji Hospicyjnej Lyoness:

  1. Zgłoś się bezpośrednio do Fundacji telefonicznie 058 343 80 86 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pamiętaj żeby podać swój poprawny adres e-mail!
  2. Na indywidualną skrzynkę mailową otrzymasz zaproszenie z Fundacji Hospicyjnej poprzez system Lyoness w formie linku, poprzez który należy się zalogować wpisując dane personalne oraz numer konta bankowego, na które będzie przekazywany procent od dokonanych zakupów.
  3. W trakcie logowania należy podać numer konta bankowego bez spacji, IBAN który dla polskich banków jest określony jako PL poprzedzający bez spacji numer konta bankowego. Podanie tytułów akademickich, nr pesel, kodu banku i BIC nie jest konieczne.
  4. Należy również ustalić hasło dostępu do własnego konta na stronie Lyoness oraz własny pin.
  5. Korzystając z mobilnego internetu można również pozyskać aplikację Lyoness i zalogować się na niej  uzyskując własne ID i numer oraz kod paskowy, który można używać w telefonie zamiast Karty Fundacji Hospicyjnej przy realizacji zakupów.

 

Listę wszystkich sklepów biorących udział w programie znajdziesz na stronie: www.lyoness.com

Program Lyoness gwarantuje, że pół procent od każdej transakcji trafi na konto Fundacji. Dodatkowo jako uczestnik programu otrzymasz do 5% zwrotu za każde zakupy u ponad 2000 partnerów projektu w Polsce, między innymi Carrefour, Wólczanka, Deni Cler, Allegro czy Empik, a także tankując na stacji Orlen i BP.

Serdecznie zapraszamy, wspieraj nas, robiąc małe i duże zakupy.

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska