Fundacja Hospicyjna po raz kolejny zorganizowała niezwykły Dzień Kobiet. 5 marca 2017 r. w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto spotkały się: mamy dzieci będących pod opieką Hospicjum Domowego i Funduszu Dzieci Osieroconych oraz podopieczne Akademii Walki z Rakiem.  Przez te kilka godzin mogły chociaż na chwilę pomyśleć o sobie i spotkać się w gronie silnych, wzajemnie się wspierających kobiet. A atrakcji jak zwykle było sporo.

Jednym z najbardziej emocjonujących punktów programu były metamorfozy, które przeprowadziły Panie z perfumerii Douglas: Magdalena Usarkiewicz, Marzena Mager, Paulina Jankowska i Monika Goś. Przepiękne fryzury wykonała Pani Aleksandra Czerwińska. Kolejnym stylizacyjnym punktem programu był pokaz mody pracowni PUDU Pani Joanny Weyny.

Nie zabrakło także doznań kulinarnych i smakowych, dzięki prezentacji przeprowadzonej przez mistrza kuchni Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto, Pana Łukasza Miecznikowskiego. Maria Fall-Ławryniuk poczęstowała Gości świeżymi sokami i opowiedziała o ich właściwościach zdrowotnych. Za pyszne wypieki dziękujemy Cukierni W-Z, a także Piekarni - Cukierni Andrzej Szydłowski.

Ku sporemu zainteresowaniu zgromadzonych, swoje wyroby zaprezentowała firma projektująca biżuterię Pierre Lang. Jak zwykle mogłyśmy liczyć na motywacyjny wykład o sile kobiecości od Marzeny Grochowskiej, a także na kilka słów o wsparciu i solidarności między kobietami od pisarki, Magdaleny Witkiewicz.

Ten dzień zakończył się męskim akcentem - dla Pań zaśpiewał finalista programu The Voice of Poland, Przemek Radziszewski, a przepiękne kwiaty podarował Pan Arkadiusz Biliński. Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki gościnności Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto i serdecznemu przyjęciu Pani  dyrektor Sylwii Gadomskiej. Całe to „zamieszanie” przygotowała Beata Łopatniuk, nadzwyczajna kobieta od zadań niemożliwych! Wszystkim zaangażowanym dziękujemy pięknie! 

Foto: Artur Łopatniuk, Jolanta Marchewicz, Mirosława Kozakiewicz.

 

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska