Już czas żeby zaprosić Was do wielkanocnych przygotowań. Specjalnie dla was organizujemy ponownie „Wielkanocne Jaja” w Galerii Bałtyckiej. Spotkajmy się w sobotę 12 marca 2016 r., w godz. 14.00-17.00.  

 

Dzięki naszym przyjaciołom możemy Wam zaoferować wiele atrakcji. W tym roku zapraszamy na wspólną zumbę, warsztaty artystyczne, które poprowadzi Stowarzyszenie Kunszt wraz z Pracownią Artystyczną W-Art. Gościem specjalnym będzie gdańska artystka Magda Beneda. Spotkamy się z muzykami zespołu Lipali, Piotrem Krępeciem i Joanną Kondrat. Udział potwierdzili również Magdalena Witkiewicz, Maciej Kosycarz, Adam Korol, Iwona Guzowska. Imprezę poprowadzi Włodek Raszkiewicz, dziennikarz Radia Gdańsk. Mamy nadzieję, że nasze kolorowe spotkanie zainspiruje was do stworzenia ciekawych ozdób wielkanocnych. Tego dnia nasi wolontariusze będą kwestować na rzecz podopiecznych Fundacji Hospicyjnej i gdańskiego Hospicjum Dutkiewicza.

Nasze sobotnie spotkanie to jedno z pierwszych wydarzeń zapowiadających  „Pola Nadziei na Pomorzu”, których finał odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia. W naszym województwie organizują go wspólnie placówki hospicyjne z Pucka, Gdyni, Sopotu i Gdańska. Opieka w hospicjum jest bezpłatna, ale środki na jej prowadzenie Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa tylko w części. Dlatego przez cały rok poszukujemy darczyńców, a także organizujemy różnego rodzaju akcje charytatywne, upowszechniające hospicyjne idee i pozyskujące pieniądze na działalność hospicjów.

Do zobaczenia!

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
OFERTY PRACY
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

 

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska