Jest czas pracy i czas świętowania. 5 grudnia obchodziliśmy w Fundacji  Światowy Dzień Wolontariusza. Bardzo uroczyście, bo to święto osób szczególnie dla nas ważnych. 

Podobnie jak w ciągu kilku ostatnich lat, spotkaliśmy się na miejskim lodowisku - bez zbędnej pompy i i mów-wydmuszek. W imieniu zarządu wolontariuszom za ich trud i przyjaźń podziękowała Bogna Kozłowska, wiceprezes Fundacji Hospicyjnej. Specjalna kapituła w składzie: ks. Jędrzej Orłowski, kapelan Hospicjum ks. Dutkiewicza, Anna Włodkowska, koordynator wolontariatu akcyjnego oraz Barbara Szynaka, koordynator wolontariatu opiekuńczego przyznała nagrody najlepszym z najlepszych wolontariuszy mijającego roku.

W kategorii Wolontariat Opiekuńczy tytuł Wolontariusza Roku otrzymała Pani Barbara Jarczyńska.

W kategorii Wolontariat Akcyjny tytuł Wolontariusza Roku otrzymała Kinga Labuda. Specjalna kapituła wyróżniła ponadto pracę: Marioli Budzich, Czesława Wrotkowskiego, Iwony Winkelmann, Jolanty Gizy, Doroty Czerwińskiej, Katarzyny Markiewicz,  Marty Trzebiatowskiej i Magdaleny Glinieckiej.

W kategorii Koordynatorzy Szkolnych Kół Wolontariatu zaszczytny tytuł Wolontariusza Roku przypadł Pani Małgorzacie Żabik.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Numer konta bankowego
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002
WSPIERAJ NAS

Wolontariat opiekuńczy

Rocznik

 

WSPIERAMY UKRAINĘ

 

Numer konta bankowego
92 1540 1098 2001 5562 3339 0008 
Prosimy o wpłaty z dopiskiem - Ukraina.

Księgarnia

MIASTO GDAŃSK

 

Tumbo Pomaga i Szkoli

Tumbo Pomaga Dorosłym i Dzieciom

Akademia Walki z Rakiem

Mój osobisty plan zdrowienia

Droga do równowagi

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska