Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka 2019

UWAGA

Podpisane paczki, ale niezapakowane w ozdobne opakowanie, tak by można było zweryfikować zawartość, należy przesłać na adres Fundacji lub przywieźć osobiście (Gdańsk, ul. Kopernika 6, czynne do 20:00). Do prezentów można dołączyć torby ozdobne, w które zostaną one spakowane. 

Na prezenty czekamy do 15 maja!!

Po wybraniu konkretnego marzenia należy skontaktować się z Anną Włodkowską,     

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 668 450 743 

w celu sprawdzenia, czy marzenie nadal jest wolne! Lista jest uaktualniana na bieżąco.

Marzenia zaznaczone kolorem niebieskim mają już swojego darczyńcę!

Po wybraniu marzenia, prosimy o kontakt z Anną Włodkowską, w celu weryfikacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Fundacja Hospicyjna może zakupić prezenty w Państwa imieniu. Prosimy o przekazanie informacji, które marzenie zechcą Państwo spełnić. Darowiznę na wybrany prezent należy przelać na podane konto: Bank BOŚ SA O/ Gdańsk 23 1540 1098 2001 5562 4727 0010 z dopiskiem np. „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka" - Kacperek nr 1”.

 

Polityka prywatności

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) włączenie się Darczyńcy do udziału w akcji charytatywnej „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka” oznacza zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych akcji charytatywnych „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka!”.

Zgodnie z art. 28 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Hospicyjna, z siedzibą w Gdańsku 80-208, przy ul. Chodowieckiego 10, tel. 58 345 90 60, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji akcji charytatywnej „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka!” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych akcji charytatywnych „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka!” lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych.

5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w akcji charytatywnej „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka!”.

6) Dane osobowe udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7) Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

8) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

9) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10) Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w akcji charytatywnej „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka"

 

 

Lista życzeń dzieci:

 

 

553.  Ala, 10 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy ją karta do apteki Dbam O Zdrowie

554. Amelia, 11 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy ją karta do Rossmanna

555. Gracjan, 10 lat - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy go karta do Rossmanna

556. Natalia, 9 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy ją karta do apteki Dbam o Zdrowie

557. Szymon 12 lat - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy go karta do apteki Dbam o Zdrowie

539. Aleksandra, 12 lat - ucieszy się z zegarka sportowego

550. Ewa, 14 lat - ucieszy się z karty podarunkowej do Rosmanna.

551. Konrad, 8 lat - karta podarunkowa do Ikei ( za nią mama chłopcu zakupi odpowiednią dla chłopca zabawkę lub pościel)

552. Hubert, 13 lat - Karta podarunkowa do sklepu Media Expert (tam mama zakupi odpowiedni dla chłopca drobny sprzęt medyczny)

   

 1. Kacperek, 8 lat – jest niepełnosprawny, uczęszcza do przedszkola, lubi układać Lego Duplo oraz zabawki interaktywne. Marzy o klockach Lego Duplo.

 2. Mikołaj, 6 lat – jest niepełnosprawny, chodzi do przedszkola, a także na warsztaty ze stymulacją polisensoryczną. Poznaje świat zewnętrzny wszystkimi zmysłami. Marzeniem chłopca jest zabawka interaktywna.

 3. Krzysztof, 22 lata – chłopiec poznaje świat wielozmysłowo, lubi zabawki interaktywne i o takiej marzy.

 4. Paweł, 11 lat – uczęszcza na zajęcia grupowe do szkoły. Poznaje świat wielozmysłowo. Marzeniem Pawełka jest otrzymać zabawkę interaktywną, aby stymulować wzrok, słuch i dotyk.

 5. Antek -  Jest radosnym chłopczykiem, który pomimo swojej choroby śmieje się, nawiązuje kontakt. Uwielbia zabawki interaktywne, które grają i świecą.

 6. Iga, 14 lat (siostra Kacpra) – typowa nastolatka. Marzy u dużych białych słuchawkach.

 7. Kacper, 11 lat (brat Igi) – jest pogodnym, otwartym dzieckiem. Marzy o dużych czarnych słuchawkach.

 8. Karolina, 17 lat – miła, uśmiechnięta i otwarta, marzy o karcie podarunkowej do sklepu Croop lub Reserved.

 9. Amelia, 12 lat – jest nieśmiała, ostrożnie nawiązuje kontakty, marzy o karcie podarunkowej do Reserved

10. Patrycja, 12 lat (siostra Mateusza) – interesuje się gimnastyką i tańcem. Chciałaby otrzymać kartę podarunkową do Reserved.

11. Mateusz, 12 lat (brat Patrycji) – lubi grać w piłkę nożną oraz na komputerze. Chciałby otrzymać kartę podarunkową do Reserved.

12. Emil, 14 lat (brat Wiktora) – interesuje się sportem, marzy o desce do jazdy.

13. Wiktor, 8 lat (brat Emila) – interesuje się piłką nożną i pływaniem, marzy o okularach pływackich i piłce nożnej.

14. Witold, 22 lata – jest dzieckiem z upośledzeniem umysłowym, mama prosi o kartę podarunkową dla chłopca do sklepu House na zakup nowych ubrań: dresów i koszulek dla Witka.

15. Magdalena, 13 lat (siostra Katarzyny, Sebastiana, Patryka i Eryka) – ma porażenie mózgowe. Dziewczynce przydałyby się środki pielęgnujące: oliwki, chusteczki nawilżające, ręcznik, pościel 160 × 200, piżama na 152–156 cm.

16. Katarzyna, 10 lat (siostra Magdaleny, Sebastiana, Patryka i Eryka) – lubi szkołę, pomaga mamie w obowiązkach domowych. Marzy o markowym szkolnym plecaku Adidas lub Vans.

17. Sebastian, 11 lat (brat Magdaleny, Katarzyny, Patryka i Eryka) – otwarty i ciekawy świata. Lubi grać w piłkę nożną, również stara się pomagać mamie w obowiązkach szkolnych. Marzy o ciemnego koloru plecaku szkolnym Reebok lub Adidas, z usztywnianymi plecami.

18. Patryk, 13 lat (brat Magdaleny, Katarzyny, Sebastiana i Eryka) – tak jak młodszy brat lubi grać w piłkę nożną. Jest koleżeński, a mama zawsze może na niego liczyć. Marzy o butach firmy Nike lub Adidas, ciemnego koloru, w rozmiarze 39 i słodyczach.

19. Eryk, 16 lat (brat Magdaleny, Katarzyny, Sebastiana i Patryka) – najstarszy z rodzeństwa, najwięcej pomaga mamie w codziennych obowiązkach. W wolnym czasie gra z braćmi w piłkę. Marzy o ciemnych butach Nike albo Reeboka, rozmiar 42, oraz o kosmetykach.

20. Filip, 13 lat (brat Klaudii) – chłopiec lubi słuchać muzyki, stąd bardzo się ucieszy ze słuchawek bezprzewodowych: https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-do-komputera-laptopa-bt-7612533758?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_ELKTRK_PLA_Telefony+i+Akcesoria&ev_adgr=Akcesoria+GSM&gclid=EAIaIQobChMIv5eDqt_W4AIVBNiyCh2cgQFXEAkYECABEgLGMvD_BwE&gclsrc=aw.ds

21. Klaudia, 11 lat (siostra Filipa) – dziewczynka interesuje się modą, lubi się przebierać i występować w przedstawieniach szkolnych. Marzy jej się karta podarunkowa do sklepu Reserved.

22. Adam, 17 lat – chłopiec z porażeniem mózgowym. Mama prosi o środki pielęgnacyjne dla syna, chusteczki nawilżające, pościel 160 × 200 cm, ręczniki lub kartę podarunkową do Rosmanna.

23. Iga, 2 lata (siostra Marcela) – wesoła, uśmiechnięta, ucieszyłaby się z rowerka odpychanego nogami.

24. Marcel, 15 lat (brat Igusi) – przydałaby mu się pościel w standardowym rozmiarze, w kolorach szarości, z motywem roweru.

25. Piotr, 15 lat – marzy o kosmetykach młodzieżowych.

26. Staś, 9 lat (brat Marysi) – uwielbia układać klocki Lego, marzy o ich zestawie (nie samolot).

27. Marysia, 14 lat (siostra Stasia) – interesuje się modą, marzy o zestawie dziewczęcych kosmetyków.

28. Ignacy, 6 lat (brat Janka) – jest otwartym, pogodnym dzieckiem, interesuje się kosmosem. Marzy o klockach Lego Przygoda.

29. Jan, 12 lat (brat Ignacego) – ma umysł analityczny, interesuje się komputerami i informatyką. Marzy o słuchawkach do telefonu.

30. Aleksandra, 8 lat (siostra Roberta i Wiktorii) – pogodna, cicha dziewczynka, interesuje się muzyką i tańcem. W przyszłości chciałaby pomagać zwierzętom. Nie ma konkretnego marzenia: ucieszy się z tego, co otrzyma.

31. Robert, 6 lat (brat Aleksandry i Wiktorii) – jest energicznym dzieckiem, lubi bawić się klockami o tematyce wojskowej. W przyszłości chciałby zostać żołnierzem, najchętniej generałem. Marzy o klockach lub zabawkach o tematyce wojskowej.

32. Wiktoria, 3 lata (siostra Aleksandry i Roberta) – lubi się bawić w dom i lalkami. Chciałaby dostać lalkę.

33. Kacper, 14 lat (brat Weroniki, Wiktorii, Karola, Marcela i Oliwii) – uwielbia sport, zwłaszcza gry zespołowe: piłkę nożną, koszykówkę. Gra w szkolnej drużynie piłki ręcznej. Marzy o oryginalnej koszulce Levis, rozmiar S: https://www.vangraaf.com/pl/p/390462-0004/levis-t-shirt-meski oraz o słuchawkach bezprzewodowych: https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-bluetooth-mp3-sd-950-k03-7710263343

34. Weronika, 13 lat (siostra Kacpra, Wiktorii, Karola, Marcela i Oliwii) – gra w piłkę nożną, marzy o oryginalnej koszulce Levis, rozmiar M. Marzy również o własnych kosmetykach.

35. Wiktoria, 12 lat (siostra Kacpra, Weroniki, Wiktorii. Karola, Marceli i Oliwii) –uczęszcza na zajęcia do ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego. Jest dzieckiem autystycznym. Rodzeństwo wybrało dla siostry buty. Roz. 37.

https://galeriamarek.pl/adidas-vs-advantage-clean-k-dzieciece-sneakersy-czarny-aw4883?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=2019_02_ceneo&utm_term=sneakersy_dzieci?ce&utm_content=AW4883Ucieszy się z kolorowej piłki i książki z grubymi stronnicami.

36. Karol, 10 lat (brat Kacpra, Weroniki, Wiktorii. Marcela i Oliwii) – ma niesamowitą pamięć, którą dodatkowo ćwiczy w szkole pamięci, zapalony kibic piłki nożnej, zbiera karty z piłkarzami, uwielbia czytać. Chciałby otrzymać zielone korki do gry w piłkę nożną: https://www.sport-shop.pl/buty-pilkarskie-korki-x-163-fg-junior-adidas-zielone-p-52348.html.

37. Marcel, 9 lat (brat Kacpra, Weroniki, Wiktorii, Karola i Oliwii) – czasem płata figle, lubi gry zespołowe, piłkę nożną. Świetnie dogaduje się ze starszym rodzeństwem. Marzy o butach piłkarskich: https://www.sport-shop.pl/buty-pilkarskie-turfy-x-163-tf-junior-adidas-niebiesk0-rozowe-p-54209.html.

38. Oliwia, 8 lat (siostra Kacpra, Wiktorii, Karola, Marcela i Weroniki) – lubi rysować i malować, chętnie bawi się lalkami. Chciałaby dostać nowe spodnie, rozmiar 140/146cm: https://allegro.pl/oferta/spodnie-granatowe-140-146-all-for-kids-7564011600, lubi też maskotki przytulanki.

39. Maja, 4 lata – lubi bawić się lalkami w rodzinę, delikatna, wrażliwa, opiekuńcza. Marzy się jej domek dla lalki Barbie i plastelina.

40. Michał, 14 lat – ma wiele zainteresowań, szanuje przyrodę, kocha zwierzęta i ludzi. Marzy o dronie z kamerką.

41. Vincent, 9 lat (brat Wiktorii) – lubi czytać, interesuje się piłką nożną. Marzy o tenisówkach, rozmiar 36 i granatowych dżinsach na 152 cm.

42. Wiktoria, 15 lat (siostra Vincenta) – zamknięta w sobie, unika kontaktu z otoczeniem. Chciałaby otrzymać kartę Paysafe card.

43. Paweł, Antoni , 9 lat – chłopiec lubi taniec towarzyski, uczęszcza na kurs tańca. Marzy o koszulce na 166 cm, maskotce lub grze komputerowej Minecraft (komputer X box 360).

44. Dawid, 15 lat (brat Adriana) – uczęszcza do klubu rowerowego, bierze udział w zgrupowaniach. Marzy o przenośnym głośniku np. JBL.

45. Adrian, 17 lat (brat Dawida) – jest autystyczny, niepełnosprawny intelektualnie. Ucieszy się z zabawki interaktywnej dla starszych dzieci.

46. Jakub, 5 lat – zamknięty w sobie chłopiec. Przydałyby mu się ubrania na 122 cm lub buty rozmiar 29, najlepiej o tematyce „Masza i Niedźwiedź”, „Tomek i Przyjaciele”.

47. Alicja, 12 lat (siostra Piotra) – zamknięta w sobie, smutna. Marzy o torbie młodzieżowej w kolorze innym niż różowy.

48. Piotr, 15 lat (brat Alicji) – cichy, unika towarzystwa. Marzy o słuchawkach do komputera.

49. Wiktoria, 10 lat (siostra Antoniego) – dziewczynka bardzo lubi spędzać czas z rodziną, często grają razem w gry planszowe. Chciałaby otrzymać grę planszową Kocham Cię, Polsko, lub Milionerzy.

50. Antoni, 7 lat (brat Wiktorii) – podobnie jak siostra uwielbia planszówki, marzy o grze Było sobie życie.

51. Maria, 14 lat – lubi spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Chciałaby otrzymać mały oryginalny plecaczek na jazdy na rowerze lub na spacery.

52. Piotr, 14 lat (brat Anny) – lubi spędzać wolny czas na powietrzu i grać z kolegami w piłkę nożną. Chciałby otrzymać książkę o myślistwie i łowiectwie.

53. Anna, 13 lat (siostra Piotra) – lubi czytać książki, spędzać wolny czas na świeżym powietrzu z koleżankami. Chciałaby otrzymać oryginalną bluzę sportową na158/164 cm.

54. Zuzanna, 14 lat (siostra Aleksandry, Łukasza i Pawła) – pogodna, bardzo lubi czytać, interesuje się muzyka i modą. Przyjemność sprawiłyby jej książki i ubrania. Ucieszy się z karty podarunkowej do H&M lub Empiku.

55. Aleksandra, 12 lat (siostra Zuzanny i Łukasza, Pawła) – interesuje się muzyką, modą, folklorem i tańcem. Ucieszy się z karty podarunkowej do H&M.

56. Łukasz, 7 lat (brat Zuzanny, Aleksandry i Pawła) – wesoły, miły chłopiec, interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną, i dinozaurami. Przyjemność sprawią mu klocki Lego.

57. Paweł, 5 lat (brat Zuzanki, Aleksandry, Łukasza) – wesoły przedszkolak, który lubi muzykę, piłkę nożną, uwielbia też gry planszowe i układać puzzle. Radość sprawią mu klocki, puzzle lub planszówki odpowiednie do wieku.

58. Anna, 11 lat (siostra Zuzanny), dziewczynka cierpi na rzadką chorobę genetyczną, uwielbia duże pluszowe misie, najbardziej wszelkie wiszące zabawki z pozytywkami.

59. Zuzanna, 16 lat (siostra Anny), jest zdolną, pilną uczennicą.Dziewczynka uwielbia ptasie mleczko, uwielbia czytać przyrodnicze książki z dalekich podróży. Ucieszy się z karty podarunkowej do Empiku.

60. Jakub, 9 lat (brat Tomasza) – chłopiec choruje na zespół Aspargera, interesuje się przyrodą, historią i pomocą medyczną. Marzy o puzzlach 3D Auta 3, 24 elementy lub innych.

61. Tomasz, 3,5 roku (brat Jakuba) – wesoły przedszkolak, lubi wycieczki, zabawy ruchowe oraz budować z Lego. Marzy o klockach Duplo, zestaw 10812, ciężarówka, koparka gąsienicowa.

62. Martyna, 14 lat (siostra Majki i Lilianki) – rezolutna, opiekuńcza dla młodszych sióstr nastolatka. Lubi śpiewać,, malować, interesuje się muzyką, plastyką i dużo czyta. Marzy o butach na kółkach, rozmiar 36, lub mikrofonie.

63. Maja, 9 lat (siostra Lilianki i Martynki) – dziewczynka lubi zabawy z muzyką, tańcem, gimnastyką i śpiewem. Lubi jazdę na rowerze. Chciałaby otrzymać czarną torebkę, białe buciki, rozmiar 32, getry na 128 cm i trochę słodyczy.

64. Lilianka, 5 lat (siostra Majki i Martynki) – dziewczynka chodzi do przedszkola, uwielbia kolorować, bawić się lalkami. Marzy o wózku spacerowym dla lalki Jednorożec, lalce z ubrankami i przyborami, getrach i bluzeczce na 116 cm.

65. Kaja, 11 lat – interesuje się sportem, trenuje karate. Prosi o kartę podarunkową do sklepu Decathlon.

66. Karol, 18 lat chłopiec interesuje się piłką nożną oraz komputerami. Prosi o kartę podarunkową do sklepu Decathlon.

67. Adam, 8 lat (brat Janka) – interesuje się sportem, zwłaszcza pływaniem. Prosi o kartę podarunkową do sklepu Decathlon.

68. Jan, 13 lat (brat Adama) – interesuje się sportem, zwłaszcza piłką nożną. Prosi o kartę podarunkową do Decathlonu.

69. Emilka, 18 lat – lubi czytać, interesuje się też filmem. Prosi o kartę podarunkową do Rossmanna lub Decathlonu.

70. Natalia, 9 lat (siostra Dominiki) – lubi zajęcia sportowe, marzy o bonie podarunkowym do Smyka.

71. Dominika, 9 lat (siostra Natalki) – interesuje się zwierzętami, lubi zajęcia plastyczne. Marzy o bonie podarunkowym do Empiku.

72. Magda, 14 lat – trenuje piłkę nożną, chciałaby otrzymać bon podarunkowy do sklepu sportowego.

73. Aleksandra, 10 lat (siostra Kacpra) – dziewczynka lubi się stroić i grać w gry komputerowe. Marzy o bonie podarunkowym do sklepu Reserved.

74. Kacper, 15 lat (brat Aleksandry) – uzdolniony muzycznie, marzy o bonie podarunkowym do Reserved.

75. Marcel, 12 lat (brat Oskara) – interesuje się piłką nożną. Chciałby otrzymać bon podarunkowy do sklepu Marten Sport.

76. Oskar, 10 lat (brat Marcela) – chłopczyk lubi grać w piłkę nożną. Uwielbia gotować. Marzy o bonie podarunkowym do sklepu Martens Sport.

77. Agnieszka, 19 lat – urodziła się z wieloma wadami wrodzonymi. Mimo że nie chodzi, nie siedzi i nie mówi, świetnie sobie radzi z komputerem i potrafi komunikować się ze światem alternatywnymi sposobami. Aga kocha truskawkowo-śmietankowe lizaki Chupa Chups i z nich bardzo się ucieszy (każde ilości mile widziane!). W opiece nad nią przyda się natomiast karta podarunkowa do apteki.

78. Ania, roczek – urodziła się ze złożoną wadą serca, brakiem tętnic płucnych, zespołem Di Georga, dziewczynka ma także małogłowie i problem z jedzeniem: jest karmiona przez PEG-a. Ania wymaga codziennej rehabilitacji, aby choć troszeczkę dogonić rówieśników. Ucieszy ją zabawka interaktywna z przyciskami i dźwiękami.

79. Jaś, 8 lat (brat Ani) – wesoły chłopczyk, który uwielbia wszystko, co związane z Transformersami, oraz zabawy klockami Lego. Lubi też słodycze.

80. Alicja, 10 lat – urodziła się głęboko niedotleniona. Widzi i słyszy, nie mówi jednak i samodzielnie nie chodzi. Jest intensywnie rehabilitowana. Mama kupi jej odpowiednią zabawkę lub nowe ubranko dzięki karcie podarunkowej do sklepu Smyk.

81. Rafał, 14 lat (brat Alicji) – uwielbia piłkę nożną. Ucieszy go gra na Playstation 4 Fifa‘19 lub karta podarunkowa do sklepu Media Expert (wtedy sam sobie ją kupi). Lubi słodycze.

82. Amelia, 11 lat – jest skrajnym wcześniakiem z uszkodzeniami neurologicznymi i problemami z odżywianiem, nie mówi, porozumiewa się z otoczeniem gestami i mimiką twarzy. Mama kupi jej wygodne ubranko, dzięki karcie podarunkowej do sklepu typu Reserved lub H & M lub kosmetyki dzięki karcie do Rossmanna.

83. Tymon, 8 lat (brat Amelii) – uwielbia zabawy klockami Lego i treningi piłki nożnej. Tymek ucieszy się z karty podarunkowej do Empiku lub Smyka, gdzie sam kupi sobie wybraną książkę lub zabawkę. Uwielbia słodkości!

84. Bartuś, 7 lat – jest wcześniakiem urodzonym z ciężką dysplazją oskrzelowo-płucną, oddycha za pomocą rurki tracheotomijnej, jest tlenozależny. Ma niewielki niedowład lewostronny spowodowany złamaniem w okresie niemowlęcym. Bartek ucieszy się z końcówek do szczoteczki elektrycznej Oral B Stages Power, wzór z Myszką Miki, oraz pasty do zębów GC Tooth Mousse o smaku mięty.

85. Dawid, 12 lat – choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jest inteligentnym, bystrym, dowcipnym i bardzo błyskotliwym chłopcem. Kocha wszystkie zwierzęta, ma dwa koty i psa, za którymi przepada. Chłopiec marzy o grze na Nintendo: https://matrixmedia.pl/gra-nintendo-3ds-poochy-yoshi-s-woolly-world-ni3s600.html/ i takiej karcianej: https://lootquest.pl/produkt/pokemon-tcg-alolan-dugtrio-alolan-muk-alolan-golem-2pk-blister/?fbclid=IwAR0J7IEDhBaNMBgk75uZwu7AEt-4KlXrgj4Pw_APRBf7T4egu9BXAu1XwYA. Dawid uwielbia także słodkości.

86. Denis, 13 lat – chłopiec z guzem mózgu. Przeszedł zabieg całkowitej resekcji guza, chemioterapię, radioterapię, chemioterapię podtrzymującą, obecnie choroba jest na etapie remisji. Denis wymaga intensywnej rehabilitacji. Jest pogodny, nawiązuje kontakt z otoczeniem. Mama kupi mu ubranie dzięki karcie podarunkowej do sklepu Reserved. Denis lubi też słodkości, szczególnie gwiazdki Milky Way.

87. Julia, 16 lat (siostra Denisa) – pasjonuje się tańcem i muzyką. Jak wiele nastolatek uwielbia zakupy, sama chętnie się wybierze dzięki karcie podarunkowej do sklepu z ubraniami, np. Bershka. Lubi też słodycze!

88. Ewa, 11 lat– urodziła się jako wcześniak. Rehabilitacja jest podstawą dla utrzymania względnie stabilnego jej samopoczucia. Dziewczynka nie mówi, nauczyła się jednak pewnej metody komunikowania mimiką twarzy i gestami. Ucieszy się z kolorowych pieluch tetrowych (we wzory) i gry „Zgadnij kto” lub domina ze sztywnymi kartkami. Lubi też książki, nie ma jeszcze serii o Harrym Potterze.

89. Filip, 18 lat – chłopiec z niedowładem czterokończynowym po wypadku. Nie siedzi ani nie chodzi sam. Filip lubi słuchać książek na audiobookach i oglądać bajki dla dzieci. W opiece nad Filipem bardzo pomoże elektroniczna niania z kamerą, np. taka: https://www.carrefour.pl/niania-elektroniczna-z-cyfrowa-kamera-i-monitorem-5747?gclid=Cj0KCQiAzKnjBRDPARIsAKxfTRDFcLdJCwyrYwUfnf4lkuxgax4wRokUiqN8C2irWAxi4KPyt5VV85EaAi83EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

90. Kacper, 15 lat (brat Filipa) – wesoły chłopak z talentem artystycznym. Ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu Media Markt – jest fanem elektronicznych nowinek! Kacper uwielbia też słodycze.

91. Gracjan, 10 lat – chłopiec ze zdiagnozowanym małogłowiem, padaczką lekooporną, ze znaczną niepełnosprawnością intelektualną i ruchową. Nie chodzi i nie siedzi sam. Porozumiewa się z otoczeniem za pomocą wzroku. Gracjana ucieszy z miś Horacy – pluszak opowiadający bajki, którego można kupić np. w Smyku.

92. Hubert, 13 lat – urodził się z wodogłowiem, z tego powodu jego rozwój psychoruchowy uległ opóźnieniu. Hubert nie widzi i samodzielnie nie siedzi, nie trzyma sam głowy. Chłopcu przydadzą się wygodne, miękkie ubrania na wzrost 146–152 cm oraz karta podarunkowa do sklepu Rossmann – mama kupi tam odpowiednie dla chłopca kosmetyki.

93. Marcelina, 4 lata (siostra Huberta) – ruchliwa dziewczynka, która uwielbia bawić się lalkami. Kocha Krainę lodu – ucieszy się np. z puzzli z tym motywem lub z zabawek edukacyjnych czy gier dostosowanych do jej wieku. Jak większość maluchów uwielbia też słodkości.

94. Jakub, 7 lat – ma dziecięce porażenie mózgowe. Kuba nie mówi, nie chodzi sam, uczy się utrzymywać głowę. Ma bardzo słaby wzrok. Ucieszy go grająca zabawka interaktywna, a przydadzą się Pampersy rozmiar 6 na rzepy oraz słodkości.

95. Jaś, 5 lat – ma problemy z przełykaniem, oddycha przez rurkę tracheotomijną, karmiony jest przez PEG-a. Wymaga intensywnej rehabilitacji. Ucieszy go zabawka: https://www.playmobil.pl/motorowka-z-silnikiem-podwodnym/9428.html.

96. Łucja, 8 lat (siostra Jasia i Wojtka) – lubi tańczyć, śpiewać i czytać. Dziewczynka marzy o: https://www.playmobil.pl/lekcja-geografii/9810.html oraz słodkościach.

97. Wojtek, roczek (brat Łucji i Jasia) – jest pełen życia i interesuje go wszystko! Pełen Ucieszy się z zabawki: https://www.playmobil.pl/autobus-wycieczkowy/6773.html.

98. Jessica, 8 lat – ma uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy. Nie chodzi, nie siada samodzielnie, nie umie odwrócić się sama na bok, nie mówi. Razem z mamą wybierze sobie zabawkę lub nowe ubranie dzięki karcie podarunkowej np. do sklepu Smyk.

99. Konrad, 8 lat – chłopiec urodzony z bardzo poważną wadą serca, tlenozależny. Jest jednak przede wszystkim bardzo żywym i wesołym szkrabem, który uwielbia się bawić i oglądać bajki. Od pewnego czasu apetyt malca się pogorszył, konieczna było założenie gastrostomii, by jedzenie było podawane bezpośrednio do żołądka. Kondziu razem z mamą zakupi prezent dla siebie dzięki bonowi podarunkowemu np. do Smyka.

100. Kinga, 13 lat (siostra Konrada) – bystra, rezolutna dziewczynka, która ma talent plastyczny. Ucieszy ją bon podarunkowy do sklepu z ubraniami, np. H & M lub Reserved, oraz słodycze.

101. Krzyś, 10 lat – chłopiec urodził się z dysplazją płuc, ma założoną rurkę tracheotomijną. Krzyś nie widzi, samodzielnie raczkuje. Jest radosnym dzieckiem, które poznaje świat rączkami, rozpoznaje bliskie osoby.. Ucieszy go zabawka interaktywna Fisher-Price Szczeniaczek Uczniaczek „Poziomy Nauki”.

102. Karol, 11 lat (brat Krzysia) – ruchliwy chłopiec, który pasjonuje się militariami i motoryzacją oraz geografią. Karol ucieszy się z zabawki Nerf Nstrike Elite Surgefire, wyrzutni z 15 strzałkami. Uwielbia też słodycze.

103. Lena, 15 lat – cierpi na chorobę genetyczną o nazwie Gangliozydoza. Uwielbia świnkę Peppę, lubi książki z ilustracjami, ucieszy się z nich lub z interaktywnej lalki.

104. Borys, 9 lat (brat Leny) – uwielbia jeździć na deskorolce, lubi też gry planszowe. Ucieszą go karta podarunkowa do Empiku i słodycze!

105. Liwia, 2 lata – urodziła się bardzo niedotleniona, co poskutkowało znacznym uszkodzeniem centralnego układu nerwowego. Wymaga wzmożonej rehabilitacji i używania specjalistycznego sprzętu medycznego. Dziewczynka uwielbia świecące zabawki, sensoryczne z różnymi fakturami, ucieszy się też z ubranek na lato na 80–86 cm wzrostu.

106. Zuzia, 9 lat (siostra Liwii) – wszędzie jej pełno, lubi się bawić lalkami, malować, rysować, przyklejać naklejki, czytać bajki. Jest fanką kota Pusheen – bardzo by się ucieszyła z poduszki, np.: https://www.sklep.zolta.pl/pl/p/Pushen-unicorn-pluszowy-kot-poduszka-jednorozec/1357?gclid=Cj0KCQiAzKnjBRDPARIsAKxfTRCQ3uZSHBPhzp_8oiv2NWHv3Cpw0ZFBfL1Auv3YZv5lnoZAQsjbbNMaAvjLEALw_wcB lub piórnika czy innego gadżetu z tym motywem. Uwielbia też słodkości, najlepsze dla niej to bakalie i kandyzowane lub suszone owoce, orzechy.

107. Maciek, 3 lata – urodził się z wadami wrodzonymi w obrębie języka, warg i policzka. Mimo tego jest radosnym i ciekawym świata maluchem. Chłopiec ucieszy się z zabawki: https://www.fabrykawafelkow.pl/gry-/25171-janod-gra-balansowa-drewniana-flamingi.html lub każdych puzzli czy książeczki. Lubi też słodycze.

108. Maciek, 16 lat – ma mózgowe porażenie dziecięce, cierpi na łamliwość kości, słabo widzi i słyszy, karmiony jest przez PEG-a, często oddycha tlenem z koncentratora. Zapada na różne infekcje, wymaga wiele troski, opieki i cierpliwości. Maciuś bardzo lubi korzystać z maty do hydromasażu Medisana MBH – niestety dotychczasowa jest już podziurawiona: działa sam silnik, potrzebna jest zatem tylko „zapasowa” mata z przyssawkami. Do znalezienia na Allegro.

109. Maja, 13 lat – ma niedorozwój móżdżku, małogłowie, mózgowe porażenie dziecięce, jest dzieckiem leżącym. Miewa czasem bardzo silne napady padaczkowe, często zapada na infekcje górnych dróg oddechowych. Dziewczynce mama sama kupi prezent, najchętniej wygodne ubranie, dzięki karcie podarunkowej do Smyka.

110. Oskar, 4 lata (brat Majki i Łucji) – chłopiec zdiagnozowany z niedorozwojem móżdżku, wcześniak. Nie rozwija się prawidłowo, ma problemy z refluksem żołądkowo-przełykowym. Chłopcu mama sama kupi dostosowaną do jego stanu zabawkę dzięki karcie podarunkowej do sklepu Smyk.

111. Łucja, 8 lat (siostra Majki i Oskara) – urocza dziewczynka, która kocha przebierać się w sukienki księżniczek i tańczyć. Łucja tańczy w zespole baletowym. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu Smyk – sama wybierze sobie prezent: ładne ubranko lub zabawkę. Dziewczynka lubi też słodycze.

112. Marcin, 26 lat – jest całkowicie zależny od dorosłych, wymaga całodobowej opieki. Przeszedł kilkanaście zabiegów operacyjnych spowodowanych ropnym zapaleniem mózgu. Nie chodzi, nie siedzi samodzielnie i nie widzi. Dzięki karcie podarunkowej do sklepu, np. Ikea, mama chętnie kupi mu ładny zestaw pościeli lub koc.

113. Maks, 1,5 roku – maluch po przebytym zapaleniu opon mózgowych i mózgu, ma duże problemy z przyjmowaniem pokarmu – najczęściej jest dokarmiany poprzez PEG-a. Maksiu ma uszkodzony centralny układ nerwowy. Mama kupi mu przydatne rzeczy dzięki karcie podarunkowej do sklepu, np. Ikea.

114. Oliwka, niemowlę (siostra Maksia) – spokojny maluszek. Mama kupi jej pasujące ubranko dzięki karcie podarunkowej do sklepu np. Smyk.

115. 116. Marcelina, 1 rok – dziewczynka urodziła się w 33. tygodniu ciąży. Tuż po porodzie u Marceliny dało się zauważyć małogłowie, deformację kości czaszki (głowa łódkowata) i dysmorfię twarzy. Badania wykazały wadę wrodzoną mózgu – polimikrogyrię. Wraz z problemami neurologicznymi u Marcelinki pojawiły się także kłopoty z układem pokarmowym i wzrokiem. Maja, 8 lat (siostra Marceliny) – wesoła, energiczna dziewczynka, której wszędzie pełno. Dziewczynki ucieszą się ze wspólnego prezentu – marzą o huśtawce ogrodowej: https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/plac-zabaw-dla-dzieci/hustawki-dla-dzieci-bujaki/hustawka-mini-plus-szer-250-x-gl-220-x-wys-225-cm-sobex,p62388,l244.html?fbclid=IwAR3bxHTJkjhxEW1TAzwzwpUwiB7qqK__tPQORgsY87pYSCW7Ye4Y88BpIcc – lub o karcie podarunkowej do sklepu Leroy Merlin, dzięki której ich marzenie będzie możliwe do spełnienia.

117. Natalka, 9 lat – urodziła się bardzo niedotleniona. Ma wiele zaburzeń neurologicznych, jest spastyczna, występują u niej drżenia kończyn i prężenia całego ciała, pojawiają się też napady drgawkowe. Często bywa niespokojna, płaczliwa, mało sypia. Natalka wymaga intensywnej rehabilitacji. Najlepiej, jeśli otrzyma kartę podarunkową do sklepu z ubraniami, mama wybierze ubranka pasujące do jej postury, lub kartę podarunkową do Rossmana, by zakupić odpowiednie dla niej kosmetyki.

118. Nikodem, 8 lat – chłopczyk z zespołem mnogich wad wrodzonych: ma długo odcinkową niedrożność przełyku z przetoką przełykowo-jelitową dolnego odcinka, niedrożność dwunastnicy, uchyłek Meckela, wrodzoną wada serca. Niedawno przeszedł poważny zabieg operacyjny korygujący znaczą skoliozę kręgosłupa. Nikoś mówi, śmieje się, jest pełen energii. Marzy o zestawie Wyrzutnia Hasbro Nerf Realiator oraz o słodkim dodatku.

119. Hania, 4 lata (siostra Nikodema) – radosna, ruchliwa dziewczynka. Sprawią jej radość karta podarunkowa do Ikei lub Duktig garnki zabawkowe: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00130167/, Duktig zestaw 8 szklanek wielobarwnych: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00190689/, Duktig przybory kuchenne: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80130168/, Duktig komplet do kawy i herbaty https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90130163/, sztaluga do malowania https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50021076/, papier do malowania https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80324072/.

120. Oliwia, 14 lat – dziewczynka z dziecięcym porażeniem mózgowym oraz padaczką. W ostatnim czasie jej stan uległ pogorszeniu i konieczne było założenie PEG-a – jest karmiona bezpośrednio do żołądka. Dziewczynkę ucieszy radio z odtwarzaczem płyt CD i audiobooki z bajkami.

121. Weronika, 18 lat (siostra Oliwii) – lubi muzykę i teatr. Chętnie wybierze sobie jakieś ubranie dzięki bonowi podarunkowemu do sklepu np. Reserved, Sinsay, H & M. Dziewczyna lubi też słodycze.

122. Oliwia, 10 lat – dziewczynka z guzem w śródmózgowiu i wieloma innymi schorzeniami. Chodzi na krótkich dystansach, ma jednak zaburzenia równowagi. Jest inteligentna i bardzo wrażliwa. Oliwka aktywnie korzysta z zajęć hipoterapii i uwielbia konie, ucieszy się z jednej z tych rzeczy: kasku do jazdy konnej rozmiar L, bryczesów do jazdy konnej rozmiar L na gumce lub torby z wizerunkiem konia (wszystko do kupienia w sklepie Decathlon). Dziewczynka z chęcią zje też zdrowe przekąski, np. bakalie, suszone owoce, orzechy.

123.Dawid, 17 lat (brat Oliwii) – pasjonuje się komputerami. Dawid chciałby dostać jedną z tych rzeczy lub bon do sklepu Nike: czarne spodnie Nike NSW CF JSY Club , rozmiar XL lub t-shirt męski NBA Kyrie Irving Boston Celtics Nike Dri-FIT, rozmiar XL. Chłopiec ucieszy się też ze słodyczy.

124. Paweł, 7 lat – chłopczyk do dziś nie jest zdiagnozowany. Jest ślicznym szkrabem, całkowicie zależnym od swoich opiekunów. Nie chodzi, nie siedzi, nie widzi lub widzi bardzo słabo, czasami próbuje jednak kierować głowę w stronę głosu. Na ogół jest wiotki, podczas gorączki czy bólu jest jednak spastyczny i pręży ciało. Pawełkowi przyda się prześcieradło kolorowe na gumkę ze sklepu Ikea (80 × 160 cm) oraz karta do apteki, by mama mogła mu kupić niezbędne leki i artykuły medyczne.

125. Piotr, 9 lat (brat Pawła i Mikołaja) – uwielbia sport, szczególnie piłkę nożną. Piotrusia ucieszą karta podarunkowa do sklepu Decathlon, Empiku lub Go Sport oraz słodycze.

126. Mikołaj, 12 lat (brat Pawła i Piotra) – lubi się uczyć, szczególnie przedmiotów ścisłych. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu Decathlon lub Empik, lub Go Sport oraz słodycze.

127. Paweł, 12 lat – cierpi na neurodegeneracyjną, postępująca chorobę genetyczną – zespół Leigha. Pawełek jest dzielny i gdy tylko nic mu nie doskwiera pięknie się uśmiecha. Korzysta z nauczania indywidualnego w domu, które daje mu bardzo dużo radości. Uwielbia muzykę i książeczki. Mama kupi mu prezent dzięki karcie podarunkowej do sklepu Ikea – Pawełkowi zawsze jest miło pod ikeowskimi ciepłymi kocykami i pościelami.

128. Jakub, 17 lat (brat Pawła)– pasjonuje się informatyką, fotografią, filmem. Kubę ucieszy karta podarunkowa do sklepu Media Markt, by sam mógł sobie wybierać prezent. Kuba lubi też słodkości.

129. Paweł, 22 lata – od urodzenia choruje na bardzo rzadką chorobę Pelizaeusa-Merzbachera, która wiąże się z dziurowatością mózgu i postępuje wraz z wiekiem. Wymaga intensywnej rehabilitacji ze względu na deformację stawów, jest całkowicie zależny od innych. Lubi muzykę i bajki. Mama kupi Pawłowi nową pościel, koc lub poduszkę dzięki karcie podarunkowej do sklepów Jysk lub Ikea.

130. Dominika, 18 lat (siostra Pawła i Namira) – uwielbia zwierzęta, szczególnie psy. Ucieszą ją karta podarunkowa do sklepu TK Maxx oraz słodycze.

131.Namir, 5 lat (brat Pawła i Dominiki) – uwielbia wszystko, co związane z motoryzacją. Ucieszą go wrotki: https://www.sklep-presto.pl/powerblade-wrotki-energo-sky-30-33-336012-4156678/ i ochraniacze: https://www.sklep-presto.pl/nils-extreme-h512-niebiesko-zielony-rozm-l-zestaw-ochraniaczy-16-60-047-1134580/. Lubi też słodycze.

132. Radek, 10 lat – zmaga się z zespołem wad wrodzonych centralnego układu nerwowego, mózgowym porażeniem dziecięcym, padaczką lekooporną oraz częstymi infekcjami. Chłopiec ma prowadzoną terapię wzroku, uwielbia świecące w różnych kolorach zabawki. Mama kupi mu wygodne ubranko dzięki karcie podarunkowej do sklepu H & M.

133. Arek, 14 lat(brat Radka i Oliwiera) – uwielbia muzykę: gra na keyboardzie, i sport. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu Empik, sam kupi sobie książkę lub grę, która mu się spodoba. Uwielbia też słodkości!

134. Oliwier, 2 lata (brat Radka i Arka) – uroczy, radosny maluszek. Razem z mamą chętnie pójdzie na zakupy i wybierze sobie zabawkę dzięki karcie podarunkowej do sklepu z zabawkami, np. Smyk. Maluch lubi też słodycze.

135. Sebastian, 12 lat – ma mózgowe porażenie dziecięce, z otoczeniem kontaktuje się pozawerbalnie. Sebastian wymaga ciągłej opieki medycznej, korzysta z wielu sprzętów medycznych, np. z koncentratora tlenu, ssaka, pulsoksymetru. Chłopiec leżący, z dużymi napadami padaczkowymi, karmiony jest dojelitowo. Mama kupi mu prezent dzięki karcie podarunkowej do sklepu Smyk. Sebastianowi także spodobałoby się radio z odtwarzaczem płyt CD, by mógł słuchać bajek z audiobooków.

136. Kacper, 8 lat (brat Sebastiana, Janeczki, Antosia) – uwielbia superbohaterów komiksowych. Jest bardzo żywym chłopcem, trenuję piłkę nożną. Dzięki karcie podarunkowej do sklepu Smyk prezent kupi mu mama. Lubi słodycze.

137. Janeczka, 5 lat (siostra Sebastiana, Kacpra, Antosia) – uwielbia bawić się lalkami, uczęszcza też na zajęcia z baletu, który jest jej pasją. Mama kupi jej prezent w Smyku dzięki karcie podarunkowej. Lubi słodycze.

138. Oskar, 1,5 roku (brat Sebastiana, Kacpra, Janeczki) – maluch, którego wszędzie pełno. Podczas wspólnych zakupów mama chętnie kupi mu prezent w Smyku dzięki karcie podarunkowej.

139. Szymon, 12 lat – urodził się z poważną wadą serca i niesprawnym prawym płatem płuca. Gdy ma infekcję, spada jego saturacja, wymaga wtedy tlenoterapii, zdarzają mu się też omdlenia. Mimo ciężkiej choroby jest wesoły i energiczny, chciałby robić wszystko, co mogą zdrowe dzieci. Szymona ucieszą figurki z gry Roblox, seria 2, oraz/lub karta podarunkowa do sklepu Steam (można ją kupić w Empiku).

140. Szymon, 13 lat – chłopiec zmagający się z rzadką chorobą genetyczną, która wiąże się z padaczką i znacznymi zaburzeniami rozwoju psychomotorycznego spowodowanymi uszkodzeniem centralnego układu nerwowego. Szymek nie siedzi bez podparcia, nie chodzi, nie porozumiewa się werbalnie, bez wątpienia zdaje się jednak orientować w przestrzeni, poznawać bliskich i reagować na różnorodne bodźce. Ucieszy go radio z odtwarzaczem płyt CD i audiobooki z bajkami. Z chęcią spałaszuje też zdrowe smakołyki, np. orzechy, bakalie, suszone owoce.

141. Szymon, 17 lat – urodził się bardzo niedotleniony, jest niewidomy, ma zaburzenia wchłaniania z przewodu pokarmowego, nie chodzi, nie porozumiewa się werbalnie, reaguje jednak na otoczenie, na swoich bliskich. Szymek od niedawna dojeżdża na zajęcia do ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego, co bardzo mu się podoba! Mama chętnie kupi chłopcu pasujące mu ubrania dzięki karcie podarunkowej do sklepu H & M lub Reserved. Szymon lubi też piłki sensoryczne.

142. Weronika, 5 lat – urodziła się z poważną wadą serca, w ostatnim czasie jej stan się pogorszył z powodu uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Jest dzieckiem leżącym, nie mówi, lecz żywo reaguje na otoczenie i bliskie osoby. Weronikę ucieszy zabawka interaktywna typu światło dźwięk, gdzie łatwo można nacisnąć przyciski.

143. Paweł, 13 lat (brat Weroniki)– uwielbia piłkę nożną. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu typu Saturn lub Media Markt lub Paysafecard. Lubi też słodycze.

144. Roch, 10 lat – chłopiec zmagający się z przewlekłą chorobą, tlenozależny w nocy. Sam wybierze sobie prezent dzięki karcie podarunkowej do sklepu Smyk. Uwielbia też słodycze.

145. Tomek i Mateusz, 9 lat – chłopcy zmagający się z mózgowym porażeniem dziecięcym, wymagający całodobowej opieki i rehabilitacji. Ucieszą ich bony do sklepu Media Markt – sami wybiorą sobie prezenty. Uwielbiają też słodycze.

146. Damian, 21 lat – cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, porusza się na wózku inwalidzkim. Damian uwielbia słuchać muzyki, szczególnie polskich zespołów. Jeśli tylko są mecze, chodzi z tatą kibicować, śpiewa kibicowskie piosenki. Chłopcu przyda się koc elektryczny lub ciepły dres na 180 cm, rozmiar L. Damian lubi też wafelki „Grześki”!

147. Filip, 12 lat(brat Damiana) – pasjonuje się piłką nożną, uprawia ją i jest jej kibicem. Ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu Decathlon – rośnie bardzo szybko i co chwila potrzebne są mu nowe, większe ubrania i buty J. Filip lubi również smakołyki.

148. Wiktoria, 4 lata – zmaga się z wadami wrodzonymi, ma też duży problem ze wzrokiem. Dziewczynkę ucieszy zabawka edukacyjna dostosowana do jej wieku oraz słodycze.

149. Illia, 10 lat (brat Wiktorii) – lubi sport i pasjonuje się motoryzacją. Ucieszy się z klocków Lego, książek przygodowych lub karty do sklepu z zabawkami. Lubi też słodycze.

150. Ola, 21 lat – cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, przemieszcza się na wózku inwalidzkim, nie mówi. Uwielbia pieski. Ucieszy ją możliwość zrobienia zakupów wspólnie z mamą, np. dzięki karcie podarunkowej do sklepu H & M lub Reserved, lub Rossmann. Lubi też słodkości, np. kandyzowane, suszone owoce czy orzechy.

151. Małgosia, 23 lata – cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, nie chodzi, nie mówi, siedzi podparta. Małgosi przyda się pościel 160 × 200 cm, ciepły koc i/lub karta podarunkowa, np. do Rossmanna.

152. Rafał, 11 lat – urodził się z mózgowym porażeniem dziecięcym, dzięki wysiłkowi swojemu i otoczenia zaczął chodzić. Ostatnio niestety znowu jest w gorszej formie. Z radością pójdzie na zakupy z mamą, jeśli otrzyma bon podarunkowy do sklepu Smyk. Uwielbia też słodycze.

153. Lena, 10 lat (siostra Laury i Natalii) – po długiej chorobie zmarł jej brat. Ucieszy się z książek adekwatnych do jej wieku i słodyczy.

154. Laura, 5 lat (siostra Leny i Natalii) – po długiej chorobie zmarł jej brat. Ucieszy się z zabawki edukacyjnej odpowiedniej do wieku oraz słodyczy.

155. Natalia, 14 lat (siostra Laury i Leny) – po długiej chorobie zmarł jej brat. Ucieszy się z kompletu pościeli, kosmetyków pielęgnacyjnych adekwatnych do jej wieku oraz słodyczy.

156. Franek i Michał, 11 lat (bracia Maksa) – bliźniacy zmagający się z dziecięcym porażeniem mózgowym, wytrwale się rehabilitują. Michał marzy o smartwatchu, Franek chciałby niebieską bluzkę typu t-shirt firmy Adidas w rozmiarze S. Chłopcy uwielbiają też słodycze.

157. Maks, 16 lat (brat Franka i Michała) – bardzo inteligentny chłopiec, który uwielbia komputery. Ucieszy go bon podarunkowy do Empiku oraz słodycze.

158. Maciek, 25 lat – chłopiec po zakończonym leczeniu onkologicznym, sparaliżowany czterokończynowo. Lubi słuchać muzyki i surfować po internecie. Ucieszą go dresy w rozmiarze L lub zestaw kosmetyków dla mężczyzn oraz coś słodkiego.

159. Mirek, 21 lat – chłopiec stracił zdrowie w następstwie poważnego wypadku komunikacyjnego. Leży, ma niedowład spastyczny czterokończynowy. Ogromną szansę na poprawę jego sprawności jest intensywna rehabilitacja. Mirek porozumiewa się za pomocą komunikacji alternatywnej. Ucieszy się ze sportowego, miłego w dotyku dresu na wzrost 180 cm / rozmiar M, słodyczy i kosmetyków męskich.

160. Adaś i Wojtek, 1,5 roku – bliźniacy, urodzeni w 30. tygodniu ciąży, z wieloma schorzeniami, wymagają wsparcia sprzętem medycznym oraz wzmożonej rehabilitacji. Chłopcom przyda się zwyczajny wózek, jednoosobowy, tzw. parasolka, która będzie się łatwo składać, np.: https://babyhit.pl/product-pol-6745-Safety-1st-Wozek-Spacerowy-Peps-CrazyTina.html?utm_source=kelkoopl&utm_medium=cpc&utm_campaign=kelkooclick&utm_term=Safety+1st+W%C3%B3zek+Spacerowy+Peps+Crazy+Ti lub podobny. Ucieszą się też ze zdrowych słodkości, np. bakalii, kandyzowanych lub suszonych owoców.

161. Krystian, 14 lat (brat Martynki) – interesuje się sztukami walki, uwielbia boks. Chciałby dostać kartę podarunkową do sklepu Decathlon, aby kupić stój na treningi, i coś słodkiego.

162. Martynka, 8 lat (siostra Krystiana) – to miła, radosna dziewczynka. Kolekcjonuje Pet Shopy, dlatego ucieszy ją karta podarunkowa do Smyka oraz słodkości.

163. Adaś, 8 lat – chłopiec, którego wychowuje dziadek, stracił ukochaną babcię. Jest opóźniony intelektualnie, ale bardzo pogodny i chętny poznawaniu świata. Ucieszy go zabawka edukacyjna, grająca i świecąca, oraz ubrania na ok. 7 lat. Adaś jest drobnym chłopcem.

164. Julia, 13 lat (siostra Anny) – bardzo lubi się uczyć i spędzać czas z koleżankami. Ucieszy ją karta podarunkowa do sklepu H & M oraz słodkości.

165. Ania, 19 lat (siostra Juli) – Ania bardzo lubi modę, na pewno najbardziej ucieszy ją karta podarunkowa do sklepu H & M, by sama mogła dobrać sobie garderobę.

166. Adaś, 15 lat – wychowuje go samotnie mama, jego tata zmarł. Zapalony piłkarz, rozpoczął grę w klubie piłkarskim, uwielbia też kibicować. Ucieszy go stój sportowy lub dres w rozmiarze 175 cm, lub słuchawki oraz coś słodkiego.

167. Zosia, 18 lat, (siostra Jurka) – ambitna dziewczyna, pełna poczucia humoru i talentu artystycznego nastolatka. Ucieszy ją karta podarunkowa do sklepu Zalando, uwielbia też słodycze.

168. Jurek, 13 lat (brat Zosi) – radosny chłopiec, chwilę beztroskiej zabawy można mu podarować poprzez bon do sklepu z zabawkami Toys4us – razem z najbliższymi wybierze się na zakupy i kupi coś, co spodoba mu się najbardziej. Lubi także słodycze!

169. Patryk, 16 lat (brat Roksany, Kingi, Sebastiana) – rozmowny i wesoły chłopiec. Ucieszy go karta do sklepu Decathlon i coś słodkiego.

170. Roksana, 17 lat (siostra Kingi, Patryka i Sebastiana) – wesoła, pełna życia dziewczyna, którą trudno zatrzymać w jednym miejscu. Ucieszą ją karta podarunkowa do sklepu Bershka oraz coś słodkiego.

171. Kinga, 19 lat (siostra Roksany, Patryka i Sebastiana) – bardzo troszczy się o swoje rodzeństwo. Uwielbia czesać siebie i innych, dlatego kształci się na fryzjerkę. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu Rossmann. Lubi słodycze.

172. Aleksander, 6 lat – troszkę nieśmiały i zamknięty w sobie chłopiec. Dobrym, praktycznym i miłym prezentem dla niego będzie karta podarunkowa do Smyka na nowe ubranka i coś słodkiego.

173. Hania, 12 lat (siostra Zuzi) – bardzo ciekawa świata, mądra i uczynna dziewczynka. Ucieszy ją karta podarunkowa do sklepu Smyk oraz słodycze.

174. Zuzia, 5 lata (siostra Hani) – wesoła, towarzyska dziewczynka. Bardzo lubi się bawić, dlatego ucieszy się z karty podarunkowej sklepu Smyk oraz słodyczy.

175. Antoni, 7 latek – chłopiec, którego wszędzie pełno, radość sprawią mu nowe zabawki i klocki, więc najlepszy prezent to karta podarunkowa do sklepu Smyk oraz coś słodkiego.

176. Paweł, 16 lat (brat Dagmary) – po śmierci mamy adoptowała go siostra. Jest spokojny, wrażliwy i zamknięty w sobie. Marzy, aby zostać architektem lub architektem krajobrazu. Lubi szkicować, malować, rysować. Odstresowuje się układaniem modeli Lego dla nastolatków. Prosi o kartę podarunkową do sklepu Decathlon Nie obrazi się na słodycze. 

177. Dagmara, 15 lat (siostra Pawła) – po śmierci mamy adoptowała ją siostra. Spokojna, ale wesoła. Interesuje się gimnastyką artystyczną, gwiazdami i innymi saltami. Nie lubi się uczyć, stara się jednak, jak może. Lubi różnego rodzaju błyskotki, ozdoby do włosów, różne szczotki i grzebienie. Planuje iść do szkoły fryzjerskiej – czesze wszystkich w domu. Prosi o kartę podarunkową do sklepu Decathlon i słodycze.

178. Franek, 3 latka – najmłodszy w rodzinie. Przybrane rodzeństwo to Paweł i Dagmara oraz siostra Antosia. Broi i łobuzi ogromnie. Jest wesoły, bardzo cieszą go odkrycia życia codziennego. Lubi psy, koty i inne plastikowe i pluszowe zwierzęta lub w książeczkach. Prosi o kartę podarunkową do sklepu Smyk oraz słodycze.

179. Antosia, 5 lat – przybrana siostra Dagmary i Pawła oraz siostra Frania. Jest wesoła, szalona i ogromnie empatyczna. Uwielbia ciastolinę, kolorowanki i książeczki o księżniczkach. Interesuje się baletem, bardzo lubi uczyć się angielskiego. Zajada się żelkami, ale wie, że owoce i woda są najzdrowsze. Prosi o kartę podarunkową do sklepu Decathlon oraz słodycze.

180. Agnieszka, 18 lat – jest odpowiedzialną starszą siostrą, wychowuje się bez mamy. Będzie szczęśliwa, gdy dostanie kartę podarunkową do sklepu Decathlon.

181. Daniel, 17 lat (brat Wojtka) – jest wrażliwym, mądrym i odpowiedzialnym jak na swój wiek nastolatkiem. Chciałby otrzymać kartę podarunkową do sklepu TK Maxx. Uwielbia też słodycze.

182. Wojtek, 18 lat (brat Daniela) – jest fanem piłki nożnej. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu Cropp i coś słodkiego.

183. Ewa, 17 lat (siostra Martynki) – skryta, zamknięta w sobie dziewczynka, wychowuje się bez mamy. Uwielbia czytać i chciałaby otrzymać kartę podarunkową do sklepu H & M oraz coś słodkiego.

184. Martynka, 13 lat (siostra Ewy) – wesoła, towarzyska dziewczynka, która wychowuje się bez mamy. Ucieszy ją bon podarunkowy do sklepu Rossmann oraz coś słodkiego.

185. Agnieszka, 16 lat (przyszywana siostra Dominika) – nastolatka, która uwielbia towarzystwo rówieśników i zajęcia artystyczne. Ucieszy ją karta podarunkowa do sklepów odzieżowych (najbardziej H & M) oraz coś słodkiego.

186. Dominik, 16 lat (przyszywany brat Agnieszki) – lubi spędzać czas z rówieśnikami, rozmawiać o sporcie. Ma fantastyczne poczucie humoru. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepów odzieżowych (najbardziej H & M) oraz coś słodkiego.

187. Patryk, 21 lat (brat Dawida i Tomka) – jest wysportowanym młodym mężczyzną, uprawia Le Parkour i siatkę plażową oraz halową. Chciałby zostać rehabilitantem. Najbardziej ucieszy go karta podarunkowa do H & M.

188. Dawid, 19 lat (brat Patryka i Tomka) – jest wysportowany, trenuje piłkę nożną i bieganie. Najbardziej ucieszy go karta podarunkowa do H & M.

189. Tomek, 18 lat (brat Patryka i Dawida) – bardzo lubi się uczyć, jest ambitny i raczej spokojny. Lubi rysunek i jazdę na hulajnodze. Najbardziej ucieszy go karta podarunkowa do H & M.

190. Maciek, 18 lat – bardzo wrażliwy, rodzinny, serdeczny młody człowiek, troszczy się o mamę. Lubi muzykę i wszelkiego rodzaju elektronikę, wybrany kierunek nauki to mechatronika. Bardzo lubi sport: piłkę siatkową, nożna i jazdę na rowerze. Marzy o piłce do koszykówki B500 w rozmiarze 7.

191. Mateusz, 11 lat (brat Julii) – spokojny, zrównoważony i ciekawy świata chłopiec. Bardzo lubi gry planszowe, książki, dlatego ucieszy go karta podarunkowa do Smyka. I coś słodkiego do tego!

192. Julia, 9 lat (siostra Mateusza) – dziewczynka straciła mamę. Uwielbia się bawić lalkami, lubi czytać książki, dlatego ucieszy ją karta podarunkowa do Smyka, aby mogła sobie sama wybrać książki oraz słodkości.

193. Kamil, 11 lat (brat Oli) – uwielbia grać w piłkę nożną, chciałby otrzymać kartę upominkową do sklepu Decathlon oraz słodkości.

194. Ola, 18 lat (siostra Kamila) – jest spokojną, wyważoną dziewczynką, uwielbia czytać książki. Ucieszy ją bon podarunkowy do H & M i coś słodkiego.

195. Jagoda, 14 lat (siostra Alberta) – w ostatnim czasie straciła mamę. Bardzo troszczy się o nią ukochana babcia. Dziewczynka ucieszy się z kart podarunkowej do sklepu H & M i słodkości.

196. Albert, 16 lat (brat Jagody) – w ostatnim czasie stracił mamę. Chłopcem troskliwie opiekuje się babcia. Z radością wykorzysta bon podarunkowy do sklepu H & M. Uwielbia też słodycze.

197. Hania, 10 lat (siostra Marty) – lubi rysować i malować. Cieszy się również z zabawy puzzlami i układankami. Jest aktywna fizycznie, często pomaga przy pracach w ogrodzie lub garażu. Bardzo chciałaby dostać squishy: https://allegro.pl/oferta/squishy-jumbo-gniotek-antystresowy-lod-16cm-7592846249?fbclid=IwAR0eT7a-fQ44tTqo3TrDU_Jj0QOjhJWiunBYkdz6Xv5dRt3tz49u46xyyIM

198. Marta, 12 lat (siostra Hani) – chętniej wybiera zajęcia „statyczne”, niewymagające siły i kondycji, takie jak gry, układanki. Lubi jednak rower lub rolki. Bardzo ucieszy ją dodatek do SIMS4 zestaw 5 (PC).

199. Weronika, 17 lat – dziewczynka straciła mamę, sama również jest bardzo chora. Wymaga wsparcia oddechowego respiratorem, szczególnie w nocy. Ucieszy ją ciepły duży koc oraz pościel 160 × 200 cm.

200. Zosia, 14 lat – dziewczynka straciła tatę, wychowuje ją mama. Uwielbia taniec, muzykę i aktywność. Bardzo chciałaby dostać kartę podarunkową do New Yorkera oraz słodycze.

201. Amelia, 13 lat (siostra Filipa) – Amelia ma, którym troskliwie się opiekuje młodszym bratem Filipem. Jest bardzo skromna, świetnie się uczy i pomaga mamie. Chciałaby dostać kartę podarunkową do sklepu Bershka.

202. Filip, 9 lat (brat Amelki) – żywe srebro, wszystko go interesuje. Bardzo lubi grać w piłkę nożną i bawić się w podchody. Filip chciałby dostać kartę podarunkową do H & M.

203. Konrad, 10 lat (brat Wiktorii) – uwielbia piłkę nożną. Marzy o łódce sterowanej i słodkościach.

204. Wiktoria, 18 lat (siostra Konrada) – bardzo opiekuńcza, kocha jazdę konną i marzy, by zostać weterynarzem. Bardzo chciałaby dostać bon podarunkowy do sklepu Bershka oraz słodycze.

205. Ola, 14 lat – ciekawa świata dziewczynka, lubi jazdę na hulajnodze i rolkach. Marzy o nowych ubraniach i ucieszy ją karta do sklepu H & M.

206. Kinga, 12 lat – lubi gotować, rysować i czytać książki. Bardzo lubi zajęcia w hospicyjnej świetlicy. Uczy się grać na gitarze. Ucieszy ją karta podarunkowa do sklepu Decathlon oraz słodkości.

207. Tomek,18 lat (brat Oliwii) – wychowuje go mama. Tomek interesuje się żużlem i piłką nożną. Lubi też gotować i uczy się na kucharza. Ucieszy go piłka nożna.

208. Oliwia, 9 lat (siostra Tomka) – tak jak starszy brat uwielbia żużel i siatkówkę. Chodzi na naukę tańca. Oliwka chciałaby dostać bluzkę na rozmiar 146 oraz lalkę Barbie.

209. Paulina, 6 lat (siostra Juli i Janka) – bardzo wesoła i sympatyczna dziewczynka. Lubi się bawić, dlatego marzy o Playmobil Mustang Spirit.

210. Julka, 13 lat (siostra Pauliny i Janka) – bardzo wesoła i sympatyczna dziewczynka, jej pasją jest wspinaczka oraz jazda konna. Julka chciałaby dostać kartę podarunkową do Decathlonu.

211. Jaś, 15 lat (brat Pauliny i Julki) – jest zagorzałym kibicem piłki nożnej i sam lubi grać. Marzy o Nike Pacer, koszulce męskiej do biegania z długim rękawem rozmiar M, można ją kupić w sklepie perfektsport.pl http://perfektsport.pl

212. Ksawery, 6 lat (brat Maksa i Wiktora) – jest ciekawy świata, bezustannie mówi i pyta o wszystko. Bardzo dociekliwy i energiczny. Ulubiona bajka to Oktonauci fascynują go oglądane w niej pojazdy. Ucieszy go sterowany terenowy samochód.

213. Maksym, 9 lat (brat Ksawerego i Wiktora) – zapalony piłkarz (chodzi na treningi w Przywidzu do klubu Cygnus) i kibic piłki nożnej. Ulubiona drużyna oprócz Lechii to Juventus Turyn, a piłkarz to Paulo Dybala. Ma dużą wiedzę na temat klubów i piłkarzy z Polski i Europy. Bardzo wrażliwy. Najlepszy uczeń w 2 klasie. Ucieszą go rękawice bramkarskie.

214. Wiktor, 3 latka – najmłodszy z rodzeństwa, jeszcze nie mówi, ale wszystko rozumie. Mieszanka dwóch starszych braci, szybko się od nich wszystkiego uczy. Ucieszy go sterowany samochód terenowy.

215. Klaudia, 18 lat – opiekuje się nią ciocia. Uwielbia czytać. W prezencie chciałaby dostać kartę do sklepu H&M i coś słodkiego.

216. Kinga, 13 lat – dziewczynka, której zawsze wszędzie pełno, uwielbia się bawić i rysować. Ucieszą ją karta do sklepu Rossman i słodycze.

217. Remek, 9 lat (brat Wiktora) –wesoły chłopiec, bardzo przywiązany do taty. Remek interesuje się jak jego młodszy brat Minecraft, Angry Birds, Kaczor Donaldem i Pokemonami. Ucieszy go wszystko w tej tematyce. Lubi także słodycze.

 218. Wiktor, 6 lat (brat Remka) –jest radosnym chłopcem. Wiktor interesuje się jak jego starszy brat grami minecraft, angry birds i pokemonami. Ucieszy go wszystko w tej tematyce. Chciałby także otrzymać coś słodkiego.

 219. Jakub,  9 lat – chłopiec jest nieśmiały i troszkę wycofany. Marzy o karcie do Reserved oraz słodkościach.

 220. Maja, 10 lat – pod opieką Hospicjum, po długiej chorobie, zmarła jej ukochana babcia, która bardzo pomagała przy jej wychowywaniu. Dziewczynka uwielbia zwierzęta, jest rozmowna, otwarta i wesoła. Marzy o karcie do Reserved oraz słodkościach.

 221. Alan , 8 lat (przyrodni brat Sebastiana) – spokojny , grzeczny, jego marzeniem jest dostać klocki LEGO Architecture London oraz słodkości.

 222. Sebastian, 19 lat (przyrodni brat Alana) –Jest raczej nieśmiałym, wycofanym nastolatkiem, bardzo odpowiedzialnym. Ucieszy go z pewnością bon upominkowy do H&M i coś słodkiego

 223. Patryk, 10 lat – Jest cichym, spokojnym dzieckiem, pasjonuje się wszystkim, co związane z transportem kolejowym czyli pociągami, tramwajami itp. Ucieszy go bardzo karta podarunkowa do Empiku.

 224. Tymon, 9 lat – jego starszy  braciszek zmarł po długiej chorobie. Tymek jest chłopcem wesołym, ruchliwym i bardzo mądrym. Tymon marzy o klockach lego Minecraft nr 21151 Walka w Kresie, ucieszy go każdy gadżet z manecrafta. Uwielbia słodkości.

 225. Tomek, 18 lat –Uwielbia sport, gra w piłkę nożną i stąd ucieszy go karta podarunkowa do sklepu Decathlon.  Uwielbia też słodycze.

 226. Zosia, 7 lat (siostra Zuzi) –Spokojna, raczej nieśmiała i troszkę zamknięta w sobie. Ucieszą ją lalka Lol Surprise w kulki i coś słodkiego.

 227. Zuzia, 12 lat (siostra Zosi)  - Jako starsza siostra jest bardzo opiekuńcza i odpowiedzialna. Ucieszą ją łyżwy rozmiar 39 i oczywiście coś słodkiego.

 228. Sebastian, 15 lat (brat Weroniki) – wychowuje się bez taty, ma młodszą siostryczkę i kochającą mamę. Uwielbia i trenuje piłkę nożną. Chciałby dostać słuchawki Jbl lub power bank oraz coś słodkiego.

 229. Weronika, 6 lat (siostra Sebastiana) –Jest pełną radości i energii małą istotką. Weronika marzy o klockach Lego. A do tego coś słodkiego!

 230. Eliza, 14 lat (siostra Zuzi) – dziewczynka wychowuje się bez taty. Uwielbia sport (trenuje pływanie), lubi też zajęcia plastyczne. Ucieszy ją;

https://allegro.pl/oferta/bluza-bts-kpop-bangtan-suga-band-japan-hip-hop-l-7710949171 https://allegro.pl/oferta/karty-lomo-bts-bangtan-boys-kpop-love-yoursel-idol-7584235104

 231. Zuzia, 8 lat (siostra Elizy) – dziewczynka wychowuje się bez taty. Interesuje się muzyką, uczy się grać na pianinie. Chciałaby dostać Zuzanna:

https://allegro.pl/oferta/glut-slime-gluty-kolorowe-owoce-zapachowe-7582737197 https://allegro.pl/oferta/glut-slime-kolorowe-gluty-sloiczki-koraliki-1szt-7826021881

https://allegro.pl/oferta/tuban-super-slime-brokat-gluty-neon-rozowe-0-2kg-7608835273

https://allegro.pl/oferta/worek-plecak-magiczne-cekiny-torba-biala-7820837062

https://allegro.pl/oferta/squishy-jumbo-kot-hamburger-gniotek-antystresowy-7449065076

https://allegro.pl/oferta/squishy-zestaw-10-sztuk-jumbo-gniotek-antystresowe-7469623253

https://allegro.pl/oferta/squishy-jumbo-mleko-gniotek-antystresowy-hit-7448971943

https://allegro.pl/oferta/squishy-jumbo-lody-lod-gniotek-antystresowy-7449051133

 232. Julia, 13 lat –Jest troszkę nieśmiała i wycofana, blisko związana ze swoim tatą. Ucieszą ją karta podarunkowa na ubrania oraz coś słodkiego.

 233. Joanna, 18 lat – zajmuje się nią starsza siostra. To trudny czas dla Joasi ale nadal ma wiele planów i marzeń na przyszłość – między innymi zostanie technologiem żywności. Marzy o  karcie podarunkowej do sklepu z ubraniami.

 234. Adam, 17 lat (brat Marcela)- typowy nastolatek, ucieszy go karta podarunkowa do sklepu z ubraniami, np. Cropp.

 235. Marcel, 4 lata (brat Adama) - maluszek, którego wszędzie pełno, ostatnio uwielbia motoryzację. Chciałby dostać Klocki Lego odpowiednie dla 4 letniego chłopca. Uwielbia słodycze!

 236. Aleksander, 13 lat – to spokojny chłopiec, cichy i trochę nieśmiały. Bardzo przydadzą mu się nowe ubrania, dobrym prezentem będzie zatem bon do sklepu z ubraniami np. Cropp

 237. Patryk, 16 lat – raczej spokojny chłopiec, lubiący czytać książki. Z powodu swojej czytelniczej pasji pewnie najbardziej ucieszy się z karty podarunkowej do księgarni, gdzie będzie mógł sobie wybrać najciekawsze dla niego lektury.

 238. Paweł, 11 lat – Uwielbia komputery, jak większość chłopców ale i czasem pobiegać za piłką na podwórku. Ucieszy go bon podarunkowy do sklepu h&M i coś słodkiego.

 239. Dominika, 10 lat (brat Alexa i Leny) - najstarsza z trójki rodzeństwa. Dziewczynka trenuje gimnastykę artystyczna , poza nią nie ma nic co lubi bardzo. Chciałaby dostać telefon, dlatego prosi o kartę podarunkową do sklepu Media Markt.

 240. Lena, 5 lat ( siostra Dominiki i Aleksa) ,  bardzo lubi układać puzzle i bawić się małymi lalkami, które mieszczą się w domku dla lalek. Ucieszą ją lalka Barbie.

 241. Alex, 2 latek ( braciszek Dominiki i Lenki)- Bardzo wesoły i ciekawy życia. Ucieszy go zabawka edukacyjna odpowiednia do jego wieku oraz coś słodkiego.

 242. Kacper, 5 lat ( brat Pawła i Roksanki) – Bardzo wesoły, lubi się bawić klockami, układankami i autkami. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu SMYK  oraz słodkości.

 243. Paweł, 9 lat –( brat Kacpra i Roksanki) - Ciekawy życia chłopiec, wesoły lubiący się bawić z braciszkiem. Ucieszy się z karty podarunkowej do klepu SMYK.

 244. Roksana, 1 roczek ( siostra Kacpra i Pawła) - słodki maluszek, zawsze uśmiechnięta, ciekawa świata. Najlepszym prezentem byłaby karta podarunkowa do sklepu SMYK, gdzie mama będzie mogła kupić jej zabawki.

 245. Bruno, 15 lat -chłopcu zmarła siostrzyczka. Bruno zafascynowany jest światem  wirtualnym, dlatego najlepszym dla niego prezentem będzie karta do PS4.

 246. Kornelia, 15 lat - Jest pogodną dziewczynką, nieco skrytą. Marzy jej się specjalna kurtka wodoodporna, w której mogłaby pływać na kajaku, dlatego ucieszy ją karta podarunkowa do Decathlon.

 247. Mikołaj, 18 lat (starszy brat Michała) - Interesuje się muzyką, gra, komponuje, miksuje. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu Bershka.

 248. Michał, 8 lat  (braciszek Mikołaja)- interesuje się żeglarstwem oraz grami komputerowymi. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu Smyk oraz coś słodkiego

 249. Jaśmina, 6 lat, (starsza siostra Jagody )– jest delikatna i śliczna jak kwiat, od którego ma imię. Z wielka pasją tańczy i gotuje używając przy tym, mnóstwo pikantnych przypraw. Lubi rysować i świetnie pływa, ucieszy ją kartę podarunkową do sklepu Decathlon, aby kupić rower.

 250. Jagoda, 4 latka (siostra Jasminy) - zwana Jeżyną swoim uśmiechem i błąd loczkami jest w stanie ukraść każde serce, ale nie dajcie się zwieźć. Potrafi osiągnąć każdy swój cel, a energii starczy jej, aby pokonać tuzin atletów. Chciałaby dostać kartę podarunkową do sklepu Decathlon, aby kupić rower.

 251. Adam, 9 lat (Brat bliźniak Tomka oraz brat Szymona i Jakuba) - Interesuje się plastyką i sportem. Uwielbia rysować  oraz tworzyć różne inny formy plastyczne .Trenuje również kolarstwo MTB  i piłkę  nożną . W obu  sportach odnosi sukcesy ale bardziej interesuje go piłka nożna bierze udział w  turniejach oraz lubi oglądać mecze. Bardzo ambitny . Bardzo lubi  spędzać aktywnie  czas ze swoimi braćmi. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu H&M.

 252. Tomek, 9 lat ( brat bliźniak Adama oraz brat Szymona i Jakuba. Interesuje się  książkami , gotowaniem i  sportem. Bardzo  lubi pomagać w gotowaniu przygotowując niektóre potrawy samodzielnie łącznie ze zrobieniem zakupów. Trenuje kolarstwo MTB do czego zachęcił go starszy brat  i  odnosi sukcesy . Jest  bardzo przebojowy i  towarzyski ale też uczynny i opiekuńczy dla swojego brata bliźniaka Adasia. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu Sports Direct.

 253. Szymon, 13 lat ( Brat Szymona, Adama, Jakuba i Tomka) - Interesują go bardziej przedmioty  ścisłe oraz  WF. Bardzo  lubi  sport .Przez kilka lat trenował wyczynowo  żeglarstwo co pozostało  jego pasją - uczestniczy w obozach żeglarskich . Poza tym interesuje się dronami  i tematami związanymi z informatyką -grafiką.Bardzo lubić zajmować się  młodszymi braćmi oraz uczyć ich nowych sportów. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu H&M.

254. Jakub, 17 lat ( brat Adama, Romka i Szymona) - Interesują go  przedmioty ścisłe oraz język angielski, którego uczy się  sam przez słuchanie , oglądanie filmów. Interesuje się kolarstwem MTB , które trenował do niedawna wyczynowo  oraz żeglarstwem , które również trenował wyczynowo w AWFi S. Bardzo lubić robić zdjęcia. - udziela się  w szkole jako fotograf. Jest  niezwykle samodzielny i opiekuńczy dla młodszych braci. Ucieszy go karta podarunkowa do sklepu Sports Direct.

255. Bartosz, 14 lat (starszy brat Mateusza) - Interesuje go ratownictwo medyczne.  Od szóstego roku życia zmaga się z epilepsją. Bardzo chciałby dostać klocki Cobi Polonez Milicja z kolekcji Legendarne Auta PRL-u.

256. Mateusz, 8 lat (brat Bartosza). Interesują go gry komputerowe. Z pasją układa klocki lego. Marzy o wagonie PKP IC 58622-3 oraz słodyczach.

257. Agata, 15 lat – mądra i otwarta dziewczynka, lubi słuchać muzyki, a także audiobooków. Chciałaby dostać płytę Eda Sheerana pt. „X” (multiply) a także pędzelki do akwareli.

258. Kacperek, 12 lat ( brat Piotra) – jest dzieckiem nadpobudliwym, bardzo ruchliwym. Chciałby tzw. Piórnikowe akcesoria jak kredki, pisanki. Ponadto lubi gry komputerowe i to także sprawiłoby mu radość, jak np.: Minecraft.

259. Piotr, 11 lat ( brat Kacpra) – typ sportowca, wielki fan i wielbiciel klubu sportowego Wisła Kraków. Ucieszy się z akcesoriów sportowych, głównie dla miłośnika footbolu, lub wszystko, co związane jest z Wisłą Kraków.

260. Mateusz, 15 lat – typ samotnika, indywidualisty, lubi czytać książki z serii przygód detektywistycznych Lassego i Mai. Chciałby dostać Klocki Lego lub inne, także książke z serii Lesse i Maia.

261. Amelia, 8,5 lat – wesoła, energiczna i pogodna , lubi tańczyć. Chciałaby dostać laleczkę L.O.L.

262. Magdalena, 13 lat (siostra Zuzanki, Zosi) typowa nastolatka, bardzo lubi różne zajęcia na świeżym powietrzu. Marzy o rolkach rozmiar 36-37.

263. Zuzanka, 10 lat ( siostra Magdy i Zosi) – lubi spędzać czas w aktywny sposób, chętnie jeździłaby na rolkach z siostrą. Marzy o rolkach, rozmiar 35-36, w innym kolorze niż siostra.

264. Zosia, 2 lata ( siostra Magdy, Zuzanki) – uwielbia prace w ogródku, marzy o taczce do pchania z akcesoriami do ogródka.

265. Ania, 5 lat ( siostra Artura, Natalii i Jakuba)) – wesoła , sympatyczna dziewczynka, bardzo lubi wszelkie prace manualne. Marzy o zestawie koralików do nawlekania, jak każda młoda dama lubi różne dekoracje i biżuterię.

266. Artur, 8 lat ( brat Ani, Natalii, Jakuba) – miły i spokojny chłopiec, lubi tworzyć różne konstrukcje. Marzy o klockach Lego.

267. Natalia , 18 lat ( siostra Ani, Artura, Jakuba) – typowa nastolatka, chętnie przeczytałaby jakąś nową książke przygodową. Ucieszy się z karty podarunkowej do Empiku.

268. Jakub, 2 lata ( brat Ani, Artura i Natalii) – chętnie bawi się samochodzikami. Ucieszyłby się z samochodu lub zestawu narzędzi z taczką do piasku.

269. Patrycja, 19 lat (siostra Aleksandry i Marleny i Zosii) – jest typową nastolatką, lubi spędzać czas z rówieśnikami. Chciałaby otrzymać prezent w postaci artykułów szkolnych, niezbędnych na studia.

270. Aleksandra, 17 lat (siostra Patrycji i Marleny i Zosii) – wykazuje uzdolnienia teatralne, lubi gotować. Marzy o posiadaniu profesjonalnego noża potrzebnego podczas praktyk w gastronomii.

271. Marlena , 13 lat ( siostra Aleksandry i Patrycji i Zosii) – jej pasją jest gotowanie, głównie cukiernictwo. Jej marzeniem jest posiadanie różnego rodzaju sprzętu do wykonywania artystycznych słodkości. Ucieszy się z form do pieczenie np. do rurek lub muffinek.

272. Zofia, 2 latka ( siostra Aleksandry, Partycji i Marleny) – pogodna, wesoła dziewczynka. Ucieszy się z zabawek , które będzie mogła używać na dworzu lub z baseniku ogrodowego.

273. Oliwia , 17 lat ( siostra Natalii) – lubi wycieczki, słuchać muzyki, jest ambitną uczennicą. Marzy o karcie podarunkowej do H&M.

274. Natalia , 5 lat ( siostra Oliwki) – jest skrytą dziewczynką, uwielbia rysować, układać konstrukcje z klocków LEGO oraz zabawy ze zwierzętami. Marzy o zestawie kucyków My Littre Pony.

275. Piotr, 14 lat – wesoły, uśmiechnięty nastolatek, jest fanem piłki nożnej, jego ulubiona drużyna to FC Barcelona. Ucieszy się z gry komputerowej.

276. Oskar, 9 lat ( brat Igi i Emilki) – chłopiec lubi piłkę nożną oraz malować. Chciałby otrzymać gry zręcznościowe.

277. Iga, 8 lat (siostra Oskara i Emila) – dziewczynka lubi malować i czytać. Ucieszy się z lalki lub gry planszowej.

278. Emil, 4 lata ( brat Oskara i Igi) – najmłodszy z rodzeństwa , chłopiec leżący, przydałoby mu się body na 56 cm oraz śpiochy.

279. Weronika, 14 lat – typowa nastolatka, interesuje się muzyka i informatyka. Chciałaby otrzymać coś z dziedziny komputerów.

280. Bartosz, 11 lat ( brat Jakuba) – chłopiec uwielbi grać w piłkę nożną. Marzy o nowej bluzie , najlepiej jakby dostał kartę podarunkową do sklepu sportowego ) oraz o piłce di gry w futbol.

281. Jakub, 9 lat ( brat Bartosza)- Kuba lubi zwierzęta i gry komputerowe, ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu sportowego.

282. Oliwia, 13 lat ( siostra Alana) – dziewczynka lubi rysować , malować i szkicować. Ucieszy się z zestawu do rysowania i malowania.

283. Alan, 10 lat ( siostra Oliwi) – chłopiec uwielbia klocki LEGO, konstrukcje i pojazdy. Ucieszyłby się z klocków LEGO TECHNIC.

284. Michał, 16 lat – typowy nastolatek, spokojny. Ucieszyłby się z gry na Playstation.

285. Kornelia , 12 lat (siostra Adriana) - dziewczynka interesuje się modą, lubi stylizacje , przebieranki. Marzy o grze Wsiąść do pociągu. Europa, grze planszowej.

286. Adrian, 10 lat ( brat Korneli) – ciekawy świata, lubi podróżować, poznawać ludzi. Marzy o grze planszowej Monopoly Gdańsk.

287. Alan, 7 lat – wesoły chłopiec, lubi konstruować pojazdy. Marzy o samochodzie zdalnie sterowanym lub klockach LEGO.

288. Kinga, 16 lat (siostra Mateusza) – dziewczynka lubi śpiewać, interesuje się modą. Marzy o karcie podarunkowej do sklepu np.: Cropp, Sinsay lub Diversa.

289. Mateusz , 18 lat ( brat Kingi) – typowy nastolatek, marzy o karcie podarunkowej do sklepu Cropp lub Diversa.

290. Dominik, 14 lat – typowy nastolatek, spokojny. Ucieszy się z dresu ciemnego , roz. 164 cm, lub butach sportowych rozm, 42.

291. Kornelia, 17 lat – uprawia siatkówkę, interesuje się filmem, marzy o butach sportowych rozmiar 38.

292. Patryk, 13 lat – chłopiec interesuje się sportem, gra w piłkę nożną. Marzy o porządnych butach sportowych np.: Adidas rozmiar 42.

293. Judyta , 16 lat - typowa nastolatka, interesuje się modą. Chciałby otrzymać dres sportowy w jasnym kolorze, rozmiar 38.

294. Patrycja, 11 lat – dziewczynka spokojna, małomówna. Marzy o getrach lub spodniach o kolorze ciemnym, bluzie, rozmiar M/L.

295. Szymon, 18 lat – interesuje się sportem , w szczególności piłką nożną , szachami. Marzy torbie sportowej.

296. Weronika, 16 lat (siostra Marianki) – opiekuje się młodszą siostrą , spokojna, koleżeńska. Chciałaby otrzymać worek na buty Kalenji czarny, prostownicę do włosów, drewnianą szczotkę do włosów lub selfie stick, książki: Mały książę, Wszystkie Twoje Marzenia (Czykierda)

297. Marianka, 11 lat ( siostra Weroniki) – spokojna, lubi towarzystwo koleżanek. Marzy o jeansach Sinsay skinny ze średnim stanem- jasne niebieski, rozmiar 32, Selfie stiuk, torebce na ramię czarnej, magicznym niewidzialny długopis z lampką lub pamieć USB 128 GB.

298. Lidia , 18 lat – interesuje się muzyką, lubi czytać. Marzy o małym przenośnym głośniku oraz małych zwykłych słuchawkach.

299. Jakub, 17 lat – interesuje się koszykówką, szachami oraz muzyką – klasyka rocka. Marzy o płycie The Dark Side of the Moon (Pink Floyd), The Game PL (Queen)

300. Kinga, 11 lat – interesuje się muzyką, szczególnie lubi zespół BTS, lubi rysowac I szkicować ołówkiem. Marzy o torbie na ramię BTS KPOP Wzór N, oraz o książkach przyrodniczych.

301. Mateusz , 18 lat ( brat Anety) – chłopiec uzdolniony muzycznie, uczy się grać na instrumentach muzycznych. Marzy o strunach basowych rozmiar 45-105 ernie ball.

302. Aneta, 18 lat ( siostra Mateusza)- typowa nastolatka, interesuje się modą, marzy o karcie podarunkowej do  sklepu Reseved lub H&M.

303. Jakub, 14 lat – komputerowiec, typowy nastolatek, marzy o myszce CG Gaming Tiger.

304. Aleksander, 17 lat – sportowiec, typowy nastolatek. Przydałyby mu się koszulki na lato rozmiar M lub 173 cm.

305. Kacper, 17 lat ( brat Maćka) – chłopiec interesuje się motoryzacją i komputerami. Radość sprawi mu karta podarunkowa do sklepu z odzieżą młodzieżową.

306. Maciej, 12 lat ( brat Kacpra) – interesuje się sportem oraz uwielbia czytac książki sensacyjne. Radość sprawi mu karta podarunkowa do sklepu z odzieżą młodzieżową.

307. Joseph, 14 lat ( brat Mellani) – chłopiec uwielbia koszykówkę, marzy o małym przenośnym koszu do gry w koszykówkę.

308. Mellanie, 12 lat (siostra Josepha), - interesuje się modą oraz uwielbia czytać albumy o zwierzętach . Ucieszy się z karty podarunkowej do Rossmanna lub sklepu odzieżowego.

309. Marek, 17 lat ( brat Izy) – lubi podróżować oraz dobrą literaturę. Prosi o kartę podarunkową do sklepu z odzieżą młodzieżową.

310. Iza, 16 lat (siostra Marka ) – dziewczynka jest typowa nastolatką, interesuje się tańcem i nauka języków obcych. Prosi o kartę podarunkową do sklepu z odzieżą młodzieżową.

311. Malwina, 6 lat ( siostra Tymoteusza i Bartka) – interesuje się życiem zwierząt, ucieszy się z albumu o kotach.

312. Tymoteusz, 16 lat ( brat Malwiny Bartka) – interesuje się nowościami kulinarnymi, gotowaniem. Ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą młodzieżową.

313. Bartek, 18 lat ( brat Malwiny i Tymoteusza) – interesuje się komputerami. Ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą młodzieżową.

314. Weronika, 18 lat ( siostra Łukasza) – interesuje się sportem . Ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu sportowego.

315. Łukasz, 12 lat ( brat Weroniki) – interesuje się sportem. . Ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu sportowego.

316. Ksawery, 9 lat - lubi spędzać czas z kolegami, budować z klocków Lego. Ucieszy się z zestawu klocków Lego.

317. Wojciech, 2 latka ( brat Aleksandry) – mały człowiek, poznający świat, Ucieszy się z zabawek wydających dźwięki , klocków.

318. Aleksandra, 4 lata ( siostra Wojtka) – lubi zabawę klockami i zabawki muzyczne. Ucieszy się z tablicy magnetycznej do zabawy w samochodzie.

319. Bartosz, 10 lat ( brat Kacpra) – interesuje się motoryzacją, piłką nożna i zwierzętami. Chciałby dostać karte podarunkową do TESCO.

320. Kacper, 16 lat ( brat Bartosza) – interesuje się grami komputerowymi, samochodami i motoryzacja. Chciałby dostać kartę podarunkową do TESCO.

321. Jakub, 8 lat – chłopiec interesuje się grami komputerowymi, książkami, zwierzętami. Marzy o grze na Xboxa 360.

322. Wiktoria, 8 lat (siostra Weroniki) – interesuje się rysunkiem, modą o DIY. Chciałaby dostać kartę podarunkową do sklepu TESCO.

323. Weronika, 4 lata ( siostra Wiktorii ) – dziewczynka interesuje się księżniczkami, jednorożcami , bardzo energiczna. Ucieszy się z karty podarunkowej do TESCO.

324. Szymon, 10 lat – chłopiec lubi słuchać muzyki, uwielbia czytać. Marzy mu się mp3 lub mp4.

325. Norbert, 4 lata ( brat Jakuba i Martynki) – chłopiec uwielbia spędzać czas przy zabawie autkami. Marzy mu się garaż dla aut i ciastolina.

326. Jakub, 11 lat ( brat Norberta i Martynki) – chłopiec lubi spędzać czas aktywnie na dworzu, jego pasją jest piłka nożna. Chciałby korki do gry w piłkę rozmiar 38.

327. Martynka, 10 lat ( siostra Jakuba i Norberta) – dziewczynka lubi tańczyć, śpiewać , bardzo żywioła. Chciałaby otrzymać kartę podarunkową Reserved.

328. Kalina, 5 lat – uwielbia bawić się lalkami, mega grzeczna. Chciałaby dostać Enchsntimals Huśtawkę z lalką Felicyty FRH45.

329. Patryk, 17 lat ( siostra Miłosza, Szymon) – uzdolniony sportowo, pływa i trenuje judo. Ucieszy się z opaski Smart Band Xiaomi Band3.

330. Miłosz , 14 lat ( brat Patryka i Szymona) - uzdolniony sportowo, pływa i trenuje judo. Ucieszy się z opaski Smart Band Xiaomi Band3.

331. Szymon, 14 lat ( brat Patryka i Miłosza) - uzdolniony sportowo, pływa i trenuje judo. Ucieszy się z opaski Smart Band Xiaomi Band3

332. Szymon, 11 lat – chłopiec interesuje się sportem, lubi grac w gry planszowe. Marzy o jakiejś grze planszówce.

333. Martyna, 15 lat – dziewczynka lubi czytać książki, interesuje się kryminologią. Marzy o kosmetykach dla nastolatki.

334. Mikołaj, 11 lat – interesuje się sportem, grami komputerowymi, lubi wycieczki rowerowe. Marzy o bluzie sportowej – wzrost 158 cm, piłce nożnej, spodenkach sportowych.

335. Alicja, 14 lat – interesuje się filmem i modą, Jest bardzo wrażliwa i skryta. Chciałaby dostać kartę podarunkową do H&M.

336. Miłosz, 13 lat – interesuje się grami komputerowymi, językiem angielskim. Marzy o ciekawej grze komputerowej lub karcie podarunkowej do GoSportu.

337. Oliwia, 3 latka – bardzo żywiołowa dziewczynka, lubi bawić się lalkami. Marzy o nowej lalce i spinkach do włosów.

338. Maja, 5 lat – lubi zabawy ruchowe, gry edukacyjne. Marzy o ładnej sukience i pościeli w księżniczki.

339. Antonina, 9 lat – interesuje się sportem, grami, językiem angielskim. Marzy o uchwycie pop socket do telefou w jednorożcu, maskotce jednorożca.

340. Jakub, 9 lat ( brat Poli) – interesuje się sportem, muzyką lubi zajęcia na basenie. Marzy o babingtonie, komiksach z serii Thorgal ( części brakujące od 10 do 20)

341. Pola , 6 lat ( siostra Jakuba) – lubi zwierzęta, zabawy z nimi, zabawy lalkami . Chciałaby otrzymać Little Live Pets domek myszka interaktywna lub lalkę z akcesoriami.

342. Lilianka, 9 lat (siostra Wiktora) – lubi zajęcia manualne, zabawy klockami, układanie puzzli. Marzy o zestawie do zajęć manualnych do robienia np.: bransoletek ( koraliki, kleje brokatowe, cekiny) słodycze.

343. Wiktor, 9 lat ( brat Lilianki) – lubi zajęcia sportowe, szczególnie piłkę , układanie puzzli. Marzą mu się klocki Lego i czekolada Oreo.

344. Marek, 18 lat ( brat Diany) – typowy nastolatek, interesuje się sportem. Marzy o karcie podarunkowej do Empiku.

345. Diana, 16 lat ( siostra Marka) - lubi czytać książki, interesuje się sportem. Marzy o karcie podarunkowej do Empiku.

346. Laura, 10 lat – cicha, skromna. Marzy o własnej gitarze i nauce gry na niej.

347. Marcin, 8 lat – lubi sport szczególnie piłkę nożną oraz gry zręcznościowe. Marzy o tym żeby uczyć się grać w piłkę na dodatkowych zajęciach, ale nie ma kto go dowozić lub karcie podarunkowej do sklepu sportowego.

348. Kinga, 11 lat – bawi się pluszakami, dziecinna. Marzy o locie samolotem lub karcie podarunkowej do 5-10-15 lub Smyka.

349. Patryk, 14 lat ( brat Oliwki) – uwielbia piłkę nożną. Marzy o bonie podarunkowym do Croppa.

350. Oliwia, 12 lat ( siostra Patryka) – interesuje się modą. Marzy o bonie zakupowym do sklepu Cropp.

351. Mateusz, 9 lat – chłopiec żywy, bardzo aktywny, gra w piłkę. Marzy o karcie podarunkowej do sklepu sportowego.

352. Natalia, 18 lat – typowa nastolatka. Interesuje się modą. Ucieszy się z karty podarunkowej do Empiku.

353. Pola, 13 lat – dziewczynka lubi taniec. Ucieszy się z karty podarunkowej do Reserved.

354. Jakub, 16 lat – typowy nastolatek, lubi grać w piłkę. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu sportowego.

355. Jakub, 16 lat ( brat Jana ) – opiekuje się młodszym bratem, typowy nastolatek. Ucieszy się z kart podarunkowej do sklepu sportowego.

356. Jan, 9 lat ( brat Jakuba) – lubi spędzać czas ze starszym bratem. Ucieszy się z karty podarunkowej do Empiku.

357. Tomasz, 13 lat – spokojny, lubi spędzać czas z kolegami. Ucieszy się z karty podarunkowej do Empiku.

358. Adrian, 11 lat – uwielbia grać w piłkę nożną. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu sportowego.

359. Klaudia, 10 lat (siostra Grzesia i Kingi) – dziewczynka pomaga w opiece nad młodszym rodzeństwem, spokojna. Ucieszy się z rolek rozmiar 36.

360. Grzesiu, 6 lat ( brat Klaudii i Kingi) – lubi bawić się samochodzikami. Marzy o metalowych samochodzikach, małych wyścigowych.

361. Kinga, 4 latka ( siostra Klaudii i Grzesia) – lubi zabawy ze starszym rodzeństwem. Ucieszy się z zabawek do piaskownicy.

362. Michał, 8,5 roku – interesuje się piłką nożną, jego ulubionym klubem jest Juventus. Marzy o stroju Juventusa lub dresie sportowym.

363. Kamil, 5 lat – rezolutny i wesoły chłopiec. Chciałby dostać autko do sterowania ( lub pociąg, samolot) i jakąś książeczkę dla chłopców.

364. Natalia, 15 lat – lubi zajęcia plastyczne, rysowanie i malowanie. Ucieszy się z kosmetyków dla nastolatki.

365. Jakub, 17 lat – typowy nastolatek, marzy o kosmetykach dla nastolatka.

366. Dominik, 12 lat – dużo czasu spędza ze starszym bratem, chciałby otrzymać zegarek sportowy na rękę.

367. Aleksandra, 17 lat ( siostra Marcina) – typowa nastolatka, ucieszy się z kosmetyków dla nastolatki.

368. Marcin, 13 lat ( brat Aleksandry) – lubi grac w piłkę , spędzać czas na podwórku. Chciałby otrzymać hulajnogę.

369. Jakub, 9 lat ( brat Mikołaja) – Lubi spędzać czas z bratem, spokojny. Chciałby otrzymać piłkę do nogi.

370. Mikołaj , 7 lat ( brat Jakuba) – lubi bawić się klockami i biegać. Marzy o grze edukacyjnej.

371. Maja, 15 lat – typowa nastolatka, chciałaby otrzymać kosmetyki dla nastolatki.

372. Kacper, 10 lat ( brat Igi i Zuzanki) – dziecko autystyczne, lubi jeździć na rowerze. Chciałby otrzymać hulajnogę.

373. Iga, 9 lat ( siostra Kacpra i Zuzanki) – lubi gry i zabawy na dworze, chciałaby otrzymać hulajnogę.

374. Zuzanka, 7 lat ( siostra Kacpra i Igii) – lubi bawić się z rodzeństwem, pomagać mamie. Ucieszy się z hulajnogi.

375. Marta, 20 lat ( siostra Mateusza) – rodzeństwo trzyma się razem, dziewczynka utalentowana plastycznie i aktorsko. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu odzieżowego.

376. Agnieszka, 20 lat ( siostra Anety) – spokojna, opiekuńcza. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu odzieżowego.

377. Patryk ( brat Patrycji) – chłopiec chciałby zostać piłkarzem, marzy o butach sportowych np.: Adidas , rozmiar 42.

378. Patrycja ( siostra Patryka) – dziewczynka lubi jeździć na rolkach, jej marzeniem są rolki rozmiar 37.

379. Oliwia, 12 lat – dziewczynka bardzo lubi czytać, interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną. Chciałby otrzymać coś związanego z piłką no: piłkę do siatkówki lub nogi, skakankę itp.

380. Michał, 17 lat ( brat Mateusza, Karoliny i Jakuba) – domator, lubi gry i układanki logiczne, ucieszy się z klocków LEGO, z zestawu dla nastolatków, puzzli trójwymiarowych.

381. Mateusz, 14 lat ( brat Michała, Karoliny i Jakuba) – uwielbia taniec, tańczy w zespole. Chciałby otrzymać Klocki LEGO.

382. Karolina, 10 lat ( siostra Michała, Mateusza i Jakuba) – interesuje się tańcem, tańczy w zespole. Ucieszy się z wrotek lub rolek, roz. 38-39 lub lalki z dużą głową do czesania i malowania.

383. Jakub, 6 lat (brat Michała, Mateusza i Karoliny) – chłopiec lubi kolorować, bawić się samochodzikami. Ucieszy się z kolorowanek, dużego autka np.: autobusu.

384. Mateusz,3,5 roku - chłopiec interesije się strażą pożarną, lubi bawić się wozami strażackimi, gasić pożary. Marzy o samochodzie Hydrus z bajki Strażak Sam. 

385. Kacper, 14 lat - typowy nastolatek, spokojny. Ucieszy się  z ubrań na rozmiar 174 cm ( tęgi "L") lub karty podarunkowej do sklepu z odzieżą młodzieżową.

386. Natalia, 15 lat ( siostra Nikoli) - interesuje się modą, fryzurami. Chciałaby otrzymac talon podarunkowy do Rossmana. 

387. Nikola, 15 lat ( siostra Natalki) - intersuje się muzyką, modą. Chciałaby otrzymać talon podarunkowy do Rossmana. 

388. Paweł, 10 lat - chłopiec trenuje piłkę nożną. chciałby otrzymać korki PuMA ecoSPEED, rozmiar:42, kolor zielono-żółto- czarny. 

389. Daria, 13 lat ( siostra Pauliny) - wesoła dziewczynka, daje energię calej rodzinie. Marzy o pufie gogant XXXL , fotelu XXLhttps://allegro.pl/oferta/pufa-xxxxl-fotel-xxxl-gigant-worek-xxl-gratis-7332932205?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_DIO_pla_dom_meble&ev_adgr=Salon+-+Pufy+i+rega%C5%82y&ds_rl=1256545&gclid=EAIaIQobChMIhN-C9MiQ4QIVkoeyCh0azQakEAQYBSABEgI-0PD_BwE&gclsrc=aw.ds

390. Paulina, 7 lat ( siostra Darii) - spontaniczna, żywa, lubi gry i zabawy na powietrzu. Chciałaby otrzymać klocki LEGo 41322 Friends Lodowisko w zimowym kurorcie. 

391. Roksana, 11 lat ( siostra Alana, Lilianki) - lubi rysować, w związku z tym chciałaby otrzymać zestaw plastyczny z tablicą stojącą do rysowania.

392. Alan, 7 lat ( brat Roksany i Lilianki) - cichy,spokojny, lubi bawić się samochodami. Marzy o samochodach do zabawy i słodyczach,

393. Lilinka, 8 lat ( siostra Roksany i Alana) - dziewczynka lubi bawić się maskotkami, jest pogodnym dzieckiem. Marzy o maskotce - zwierzątku i słodyczach. 

394. Weronika, 10 lat ( siostra KAcpra i Poli) - bardzo lubi malować lalki oraz siebie kosmetykami dla dzieci. Marzy o kosmetykach do malowania dla dzieci i słodyczach. 

395. Kacper, 13 lat ( brat Weroniki i Poli) - interesuje się piłką nożną oraz grami koputerowymi. Marzy o grze na komputer, dostosowanej do wieku. 

396. Pola, 7 lat ( siostra Weroniki i Kacpra) - delikatna, wrażliwa, lubi bawić się lalkami, ubierać się i przebierać. Marzy o lalce i dużej iloścu ubranek dla lalki. 

397. Julia, 7 lat (siostra Elizy) - uzdolniona plastycznie, z dużą ambicją i dokładnościąi ciekawością. Marzy o hulajnodze. 

398. Eliza, 5 lat ( siostra Julki) - dziewczynka ma zdolności plastyczne, kocha zwierzęta, uwielbia oglądać programy o gotowaniu. Marzy o hulajnodze. 

399. Natalia 16 lat - dziewczynce do rehabilitacji przyda się:

piłka :  https://allegro.pl/oferta/sensoryczne-pilki-edukacyjne-pileczki-zestaw-4-szt-7883663483?fromVariant=7432649140, 

taśma:  https://allegro.pl/oferta/zestaw-5-gum-do-cwiczen-mini-band-4fizjo-fitness-7671097163

 słodycze oraz  pościel na pojedyncze łóżko.

400. Wikroria , 13 lat - dziewczynce przydałaby się lampa nocna:

https://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-stolowe-biurkowe/lampy-stolowe/lampa-stolowa-forest-srebrna-inspire,p410922,l980.html, kosmetyki pielęgnacyjne, słodycze.

401. Maksymilan, 12 lat - chłopcu do rehabilitacji przydałaby się  platforma równoważna: 

https://www.orteo.pl/dyski-i-platformy/platforma-balansowa-rownowazna-bb-pvc, środki pielęgnacyjne, słodycze,

402. Magdalena, 13 lat -  dziewczynce przydałyby się kosmetyki pielegnacyjne, w związku z tym ucieszy się z karty podarunkowej do Rossmana. 

403. Lilinka, 4 lata - dziewczynka ucieszy się z karty podarunkowej do Smyka i słodyczy. 

404. Magdalena, 13 lat -  dziewczynce przydałyby się kosmetyki pielegnacyjne, w związku z tym ucieszy się z karty podarunkowej do Rossmana. 

405. Franciszek, 5 lat - chłopiec ucieszy się z karty podarunkowej do Smyka i słodyczy. 

406. Jakub, 1 rok - chłopiec ucieszy się z karty podarunkowej do Smyka i słodyczy. Opiekunowie zakupią mu niezbędne rzeczy. 

407. Michalina, 9 lat - dziewczynka ucieszy się z toaletki dla lalek:  https://guguzabawki.pl/o/mattel-barbie-lalka-z-mebelkami-skipper-i-toaletka-dgx46-dgx44

408. Michał, 11 lat - chłopiec ucieszy się z karty podarunkowej do Reseved, kosmetyków pielęgnacyjnych. 

409. Aleksandra, 17 lat- dziewczynka ucieszy się z karty podarunkowej do Reseved, kosmetyków pielęgnacyjnych.

410. Szymon, 5 lat - chłopiec chciałby otrzymac klocki Lego - samochód do transportowania ciężkich rzeczy. 

411. Wiktria, 10 lat - chciałaby otrzymać zestaw do Quilingu: https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-quillingu-29-elementow-quilling-nr-6-6984612863?reco_id=70a7823d-4983-11e9-8c95-246e9677fe30&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

412. Zuzia, 13 lat - przydałyby się jej nakładki antyposlizgowe do wanny: 

https://allegro.pl/oferta/mata-lazienkowa-antyposlizgowa-do-wanny-kolory-dw3-7668281274

pościel na pojedyncze łóżko, słodycze, kosmetyki pielęgnacyjne , posciel na pojedyńcze łóżko, kosmetyki pielęgnacyjne

413. Adam, 18 lat - chłopcu przydałaby się pojedyńcza pościel na łóżko, kosmetyki pielegnacyjne, słodycze. 

414. Dominik, 10 lat - chłopiec ucieszy się z karty podarunkowej do rossmanna i słodyczy. 

415. Wojciech, 7 lat - chłopiec ucieszy się z karty podarunkowej do rossmanna i słodyczy. 

416. Miłosz, 13 lat - marzy mu się konsola do Nintendo switch do gry w pokemony (może być używana ) albo książka Fantazy lub jakaś przygodowa i słodycze.

417. Jakub, 10 lat - ucieszy się z gry na PS4 i slodyczy. 

418. Szymon, 15 lat - marzy o spotkaniu z zespołem Juventus lub Rezim Youtuberem, lub karcie podarunkowej do House. 

419. Karolina, 18 lat - marzy o karcie podarunkowej Reserved. 

420.  Krystian, 14 lat - marzy o karcie podarunkowej do House.

421. Weronika, 14 lat - ucieszy się z karty podarunkowej do Rossmanna. 

422. Adrian, 8 lat - ucieszy się z rolek rozmiar 34 i słodyczy.  

Dla naszych podopiecznych uczeszczających na zajęcia wspinaczkowe przydałyby się:

423. Filip, 10 lat - przyrząd asekuracyjny: 

https://www.decathlon.pl/przyrzd-toucan-light-id_8495258.html  albo https://www.tuttu.pl/product-pol-10959-Zestaw-Kubek-Doble-Karabinek-HMS.html

albo https://www.tuttu.pl/product-pol-18082-Zestaw-asekuracyjny-DOBLE-V-ROW-HMS-CONNECTOR.html

albo https://www.tuttu.pl/product-pol-6890-Kubek-asekuracyjny-DOBLE.html

424. Małgorzta, 14 lat 

- przyrząd asekuracyjny: https://www.decathlon.pl/przyrzd-toucan-light-id_8495258.html  albo 

https://www.tuttu.pl/product-pol-10959-Zestaw-Kubek-Doble-Karabinek-HMS.html

albo https://www.tuttu.pl/product-pol-18082-Zestaw-asekuracyjny-DOBLE-V-ROW-HMS-CONNECTOR.html 

albo https://www.tuttu.pl/product-pol-6890-Kubek-asekuracyjny-DOBLE.html

425. Jagoda, 14 lat: 

- przyrząd asekuracyjny: https://www.decathlon.pl/przyrzd-toucan-light-id_8495258.html  albo 

https://www.tuttu.pl/product-pol-10959-Zestaw-Kubek-Doble-Karabinek-HMS.html

albo https://www.tuttu.pl/product-pol-18082-Zestaw-asekuracyjny-DOBLE-V-ROW-HMS-CONNECTOR.html 

albo https://www.tuttu.pl/product-pol-6890-Kubek-asekuracyjny-DOBLE.html

426. Arkadiusz, 13 lat: 

- uprząż rozmiar S:

https://8a.pl/uprzaz-wspinaczkowa-ocun-twist-basic-green.html

albo

-https://8a.pl/climbing-technology-ascent-grey-green.html#tabela

427. Marianka:

- uprząż rozmiar S:

https://8a.pl/uprzaz-wspinaczkowa-ocun-twist-basic-green.html

albo

-https://8a.pl/climbing-technology-ascent-grey-green.html#tabela

428. Maria, 14 lat:

Karabinek zakręcany „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

429. Tomek, 8 lat:

Karabinek zakręcany „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

430. Aleksandra, 14 lat:

Karabinek zakręcany „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

431. Julia, 16 lat:

Karabinki zakręcane „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

432. Piotr, 15 lat:

Karabinki zakręcane „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

 

433. Kinga, 13 lat: 

Karabinki zakręcane „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

 

434. Adrian:

 

 Karabinki zakręcane „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

435. Dominika:

Karabinki zakręcane „HMS” 

https://www.tuttu.pl/product-pol-30149-Karabinek-EAGLE-HMS-SCREW.html

albo

https://8a.pl/karabinek-black-diamond-rocklock-screwgate-dark-gray-blue.html

albo

https://8a.pl/karabinek-ocun-harpy-hms-screw-red.html

albo

https://8a.pl/karabinek-osobisty-climbing-technology-warlock-hms-sg-orange-green.html

 436. Tymoteusz, 12 lat - spokojny, grzeczny, bardoz lubi uczyć się matematyki, historii i biologi. Ucieszy się z kostki rubika : Zestaw TRIO Rubiks 2x2 ,3x3, 4x4.

437. Oliwia, 12 lat - towarzyska, lubi śpiewać, uprawia siatkówkę. Chciałaby otrzymać piłkę do siatkówki. 

438. Nicola, 10 lat ( siostra Dawida) - spokojna, lubi rysować, malować. Chciałaby otrzymać lalkę Barbie. 

439. Dawid, 12 lat ( brat Nicoli) - chlopiec lubi grać w piłkę, jego ulubionym przedmiotem jest matematyka. Ucieszy się z klockó Lego, metalowego auta do skręcania bądź samolotu bądź helikoptera. 

440. Maksymialina, 17 lat - interesują go militaria i gry komputerowe. Ucieszy się z gry na PC GTA5 lub bluzy patriotycznej , rozmiar S np: z orłem. 

441. Szymon, 13 lat ( brat Dominika) - pogodny, uśmiechniety, uwielbia jeżdzić na rowerze i hulajnodze. Ucieszy się z podświetlanej klawiatury mechanicznej HYKKER X RANGE/Smart.

442. Dominik, 8 lat ( brat Szymona) - spokojny, nieśmiały, lubi jeżdzić na rowerze i grać na komputerze. Marzy o gra Star Wars : Battlefront II na XBOX one. 

443. Tytus, 4 latka  - uwielbia figurki dinozaurów, klocki Lego. Ucieszyłby się : https://allegro.pl/oferta/lego-duplo-wieza-tyranozaura-10880-7355051008?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_zabawki&ev_adgr=Klocki&ds_rl=1256617&gclid=EAIaIQobChMI_amAtcuC4QIVxLYYCh0AHg7QEAkYBCABEgJeM_D_BwE&gclsrc=aw.ds

444. Franek, 3 lata - mały urwis. Ucieszy się z https://sklep.czuczu.pl/mobile/pl/p/Dluuugie-puzzle-Na-budowie-/265, dodatkowo może być jakaś koparka lub ciężarówka. 

445. Karolinka, 13 lat - dziewczynka kocha jazdę na rolkach, uczęszcza na zajęcia  rolkowe z freestyle. Lubi rysować, czytac i słuchać muzyki. Ucieszy się z koszulki : 

https://www.empik.com/koszulka-myslovitz-bicykl-grey-women-s-size-m,p1045700465,muzyka-p

oraz  płyty: https://www.empik.com/pila-tango-strachy-na-lachy,357751,muzyka-p

https://www.empik.com/made-in-poland-sun-machine-z-rozmyslan-przy-sniadaniu-myslovitz,p1094988335,muzyka-p

https://www.empik.com/oranzada-koniec-swiata,prod57207913,muzyka-p

446. Pawełek, 7 lat - wesoły, lubi grać w piłkę nożną. Ucieszy się z piłki nożnej. 

447. Justyna, 15 lat - bardzo mila, sympatycznai uśmiechnieta dziewczyna. Uwielbia konie. Chciałaby otrzymac bon podarunkowy do Empiku. 

448. Ignacy - 7-miesięczny maluszek z rozległym rozszczepem podniebienia. Jego rodzice z radością kupią mu pasujące ubranka lub akcesoria, dzięki karcie podarunkowej do sklepu Smyk.

449. Piotr - 4-miesięczny szkrab, którego problemy z oddychaniem nie są dotąd zdiagnozowane. Mama kupi mu nowe ubranka lub zabawkę adekwatną do wieku, dzięki karcie podarunkowej do sklepu Smyk.

450. Rafał, 5 lat (brat Piotrusia) - pełen energii i radości chłopczyk. Chętnie wybierze sobie książkę lub grę, dzięki karcie podarunkowej do sklepu Empik. Uwielbia też słodkości!

451. Maksymilian, 12 lat - chłopiec z zespołem Leighta, uwielbia wszystko co jest związane z gotowaniem. Ucieszy się z rzeczy związanych z tym zainteresowaniem.

452. Wiktoria, 5 lat - rezolutna, wesoła, miłośniczka zwierząt, uwielbia grę Minecraft. Ucieszy się z klocków z serii Minecraft.

453. Tymoteusz, 2,5 roku - chłopiec wesoły, towarzyski, marzy o klockach Duplo.

454. Paulinka, 14 lat - nastolatka, lubi czytać. Chciałaby dostać bon podarunkowy do Rosmanna lub mp4.

455. Ewelina, 13 lat - wesoła, opiekuńcza. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu z odzieżą.

456. Oliwia, 11 lat - spokojna, lubi spędzać czas z koleżankami, gry planszowe. Ucieszy się z zegarka.

457. Dominika, 17 lat - typowa nastolatka, lubi czytać. Ucieszy się z karty podarunkowej do księgarni. 

458. Julia, 17 lat ( siostra Piotra) - opiekuńcza, towarzyska. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu z odzieżą lub Rosmanna.

459. Piotr, 15 lat ( brat Julki) - chłopiec ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu sportowego.

460. Zofia, 9 lat - lubi grać w gry planszowe, spędzać czas na podwórku z koleżankami. Ucieszy się z gry planszowej dostosowanej do swojego wieku. 

461. Lena, 12 lat - dziewczynka spokojna, małomówna, ucieszy się z mp3. 

462. Czesław, 19 lat - chłopiec spokojny, opiekuńczy. Ucieszyłby się z karty podarunkowej do sklepu z odzieżą Cropp lub innego z męską odzieżą. 

463. Oktawia, 21 lat - zajmuje się młodszym rodzeństwem. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu z odzieżą.

464. Kaja, 18 lat - typowa nastolatka, ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu z odzieżą. 

465. Zosia, 11 lat - typowa nastolatka, lubi czytać, słuchac muzyki. Ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu z odzieżą. 

466. Michael, 6 miesięcy - ucieszy się z zabawki odpowiedniej do wieku. 

467. Amelka, 12 lat - dziewczynka z niepełnosprawnością, ucieszy się z bonu podarunkowego do Smyka. 

468. Róża, 5 lat - dziewczynka z niepełnosprawnością , ucieszy się z zabawki edukacyjnej. 

469. Tomasz, 19 lat - typowy nastolatek, chlopiec ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

470. Roksanka, 12 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do Smyka. 

471. Patrycja, 12 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do Smyka. 

472. Maciej, 18 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą. 

473.  Wiktor, 13 lat  - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą. 

474. Karolina, 14 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą. 

475. Bartosz, 16 lat  - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą i z ptasiego mleczka. 

476. Robert, 10 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą

477. Franciszek ,1 rok - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do Smyka. 

478. Hubert, 2,5 roku - ucieszy się z zabawki edukacyjnej. 

479. Maksymilian,  1- rok - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, uciesz się z bonu podarunkowego do Smyka.

480. Weronika, 16 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą. 

481. Jgor, 14 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

482. Patryk, 20 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą i z czegoś słodkiego. 

483. Ania , 15 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

484. Łukasz 17 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

485. Kornelia, 17 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

486. Paweł, 20 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

487. Antoni, 7 lat - chłopiec będacy w opiece hospicyjnej, uciesz się z bonu podarunkowego do Smyka.

488. Krzysztof 18 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

489. Wiktor, 6 lat - chłopiec będacy w opiece hospicyjnej, uciesz się z bonu podarunkowego do Smyka i z czegoś słodkiego.

490. Tomasz, 19 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą.

491. Maciej, 6 lat - chłopiec będacy w opiece hospicyjnej, uciesz się z bonu podarunkowgo do Smyka i z czegoś słodkiego. 

492. Jakub, 18 lat - chłopiec będący w opiece hospicyjnej, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu z odzieżą,

493. Amelka , lat 16 – dziewczynka będąca pod opieką hospicyjną, ucieszy się z vouchera do sklepu Rossmana.

494. Szymon, lat 8 – chłopiec będący pod opieką hospicyjną, ucieszy się  z voucher do  sklepu Smyk.

495. Amelka lat 1, dziewczynka będą pod opieką hospicyjną, ucieszy się z voucher do  sklepu Smyk.

496. Dominika, 19 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicyjną, ucieszy się z bonu podarunkowego do sklepu Hebe. 

497. Grzegorz , 25 lat - chłopiec będący pod opieką hospicyjną, ucieszy się z bonu podarunkowgo do sklepu PEPCo. 

498. Agnieszka – dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Pepco

499. Julka, lat 4 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

500. Tatiana, lat 13 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

501.  Idzi lat 19 - chłopiec  pod opieką hospicjum, ucieszy się z  voucher do H&M

502. Julka, lat 5 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

503. Pa ulinka, lat 18 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher  do H&M

504. Kuba lat 11 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

505. Ilona lat 24  - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

506. Kuba lat 20  - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

507. Mikołaj, lat 1 – chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

508. Kornelia, lat 15  - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

509. Zuzia lat 15 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

510. Jan, 5 lat  - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do   Smyka  

511. Jan, lat 3 - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

512. Filip, lat 2 - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

513. Szymon, lat 16 -  chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z  voucher do H&M

514. Krzysztof, lat 22  - chłopiec  pod opieką hospicjum, ucieszy się z  voucher do H&M

515. Sara, lat 1 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher  do Smyk

516. Antoś, lat 2 - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

517. Oliwka, lat 6 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher  do Smyka

518. Paweł, lat 12 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z  voucher do H&M

519. Kasia, lat 21 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

520. Robert, lat 10 - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

521. Kuba, lat 13 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

522. Kuba, lat 1 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

523. Marcel, lat 17 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

524. Przemek, lat 26  - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

525. Iiliana, lat 2 -  dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka.

526. Daria lat 21 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

527. Dominik lat 24 -chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

528. Mateusz, lat 1 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

529. Weronika, lat 21 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

530. Michał,lat 14 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M 

531. Miłosz,  lat 6 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

532. Karolinka, lat 4 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka.

533. Wiktoria, lat 3 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka.

534. Alan, lat 9 - chłopiec pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do Smyka

535. Nikola, lat 12 - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z voucher do H&M

536. Wiktoria, 3 lata - dziewczynka  będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do Smyka.

537. Alam, 9 lat - chłopiec będący pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowgo do Smyka. 

538. Nikola, 12 lat - dziewczynka będąca pod opieką hospicjum, ucieszy się z bonu podarunkowego do H&M. 

540. Konrad, 10 lat - chciałby dostac samochód zdalnie sterowanu i slodycze.

541. Zosia, 14 lat - ucieszy się z kosmetyków dla nastolatek do makijazu

542. Paweł, 5 lat - marzy o piłce do nogi Nike

543. Kacper, 9 lat -  ucieszy się z talonu do Decathlonu. 

544. Kinga, 13 lat - ucieszy się z bonu do sklepu SuperPharm

546. Jaśminka, 7 lat - ucieszy się z karty podarunkowej do sklepu Smyk i słodyczy

548. Jagoda, 4 lata - ucieszy się z karty podarunkowej do Smyka i słodyczy. 

549. Ksawery, 7 lat - ucieszy się z karty podarunkowej do Media Markt aby mógł sobie kupić słuchawki.

Tworzymy Centrum Opieki Wytchnieniowej

Przekaż darowiznę online

kwota:

Fundacja Hospicyjna

Konto
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002

Rocznik

Księgarnia